Kelionių blogas

Kaip pasiruošti turistiniam žygiui

2021-08-31

,

Vasaros laikotarpiu vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje. Šis metų laikas yra itin palankus turistiniams žygiams, kurių metu galime labiau pažinti mus supančią gamtą ir daugiau laiko praleisti su artimiausiais žmonėmis. Turistinio žygio planavimo nereikėtų pasilikti paskutinei minutei – pasirūpinkite, kad su savimi pasiimtumėte visus svarbiausius daiktus ir užtikrinkite komfortą. Jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais, turistinis žygis bus gerokai sklandesnis, ir jums neteks nuogąstauti, kad galėjote pamiršti kažką svarbaus. Taigi, nuo ko pradėti žygio planavimą?

Numatykite maršrutą ir sudarykite būtiniausių daiktų sąrašą

Ruošiantis išvykai visada naudinga sudaryti svarbiausių daiktų sąrašą, į kurį vertėtų įtraukti drabužius, indus, palapinę, miegmaišį, priemones nuo uodų, ir t.t. Susikrauti daiktus galėsite gerokai greičiau, jei vadovausitės iš anksto parengtu sąrašu, taigi, tam vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Jei keliausite su draugų kompanija, galėsite susitarti, kas pasiims indus, kieno kuprinėje atsidurs vanduo ar maisto produktai, ir t.t.Numatykite, kokiu maršrutu keliausite, ir įvertinkite, kiek laiko teks keliauti pėsčiomis: jei atstumas bus ganėtinai didelis, vertėtų pasirūpinti, kad kuprinė būtų kuo lengvesnė.

Skaityti toliau

Kelionių planai po karantino - ruoštis galime jau dabar

2021-02-24

,

Lietuvoje yra labai populiarios kelionės į užsienį su automobiliu. Be abejo, jos buvo labai populiarios iki koronaviruso protrūkio. Dabar toks laisvalaikio praleidimo būdas yra kiek apribotas. Tačiau virusas atslūgs, žmonės pasiskiepys ir vėl bus galima laisvai keliauti ne tik po Europą, bet ir visą likusį pasaulį. Jeigu jūs norite, kad po pandemijos pavyktų patogiai ir smagiai keliauti į užsienį su automobiliu, perskaitykite straipsnį ir sužinosite, kaip leistis į geriausias atostogas užsienyje su savo automobiliu.

Suplanuokite maršrutą bei nakvynės taškus

Savaime suprantama, kad beveik niekas nevažiuoja „belenkur“. Turi būti aiškus kelionės tikslas. Dažniausiai jais tampa slidinėjimo kurortai Alpėse ar koks nors žavus miestelis, pavyzdžiui Amalfio pakrantėje Italijoje. Kad ir kur ruošiatės keliauti, būtinai paskirkite vieną ar dvi dienas maršruto planavimui. Pasirūpinkite tuo, kad pakeliui aplankytumėte visas jus dominančias lankytinas vietas bei turėtumėte, kur pailsėti. Su nameliu ant ratų pakanka žinoti parkavimui tinkamas vietas, bet keliaujantys įprastu automobiliu turėtų nusižiūrėti viešbučius ir/ar motelius pakelėje.

Elektromobilių savininkai dar turi ieškoti įkrovimo stotelių.

Skaityti toliau

Skrydžiai iš Vilniaus: kaip elgtis, jei jie atšaukiami arba vėluoja?

2020-04-03

,

Skrydžiai iš Vilniaus: kaip elgtis, jei jie atšaukiami arba vėluoja? 

Vilniaus oro uostas (VNO) kartu su Kaune bei Palangoje įsikūrusiais oro vartais priklauso bendram šalies oro uostų tinklui. Per praėjusius 2019 metus mūsų šalies oro uostai iš viso aptarnavo 62 tūkst. skrydžių. Didžioji jų dalis – skrydžiai į ir skrydžiai iš Vilniaus oro uosto. Pernai vien Vilniaus oro uoste iš viso buvo aptarnauti net 5 mln. keleivių. Tačiau šiemet dėl pandemijos rodikliai gerokai smuks. Ką reikėtų žinoti apie atšaukiamus ir vėluojančius skrydžius

Nauji tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto: keleiviams dar teks palūkėti

Šiuo metu visų tiesioginių skrydžių iš Vilniaus žemėlapį galima rasti oro uosto svetainėje. Iš Vilniaus oro uosto 2020 m. pavasarį „AirBaltic“ skrydžių bendrovė buvo paruošusi 5 naujas skrydžių kryptis į Hamburgą, Ciurichą, Geteborgą, Dubrovniką bei Rijeką.

Skaityti toliau

Ryanair ir kitų bendrovių skrydžiai: patarimai keliaujant su vaikais

2020-03-18

,

Natūralu, kad pirmą kartą skrendant su vaikais kyla nemažai klausimų ir dvejonių: su kokio amžiaus kūdikiu ar vaiku patariama skristi, ar tai saugu, ar mažylis sėkmingai ištvers skrydį ir visą laiką neverks ir t. t. Dažnai domimasi, kurios skrydžių bendrovių taisyklės ir sąlygos skrendantiems su vaikais palankiausios bei priimtiniausios. Tad šį kartą labiau akcentuojame Ryanair - bene didžiausios ekonominių skrydžių bendrovės – skrydžių su vaikais taisykles bei dalijamės patarimais, į ką atkreipti dėmesį, kad laikas laukimo salėje ir pats skrydis būtų kuo malonesni. 

Skristi su kūdikiais ir mažais vaikais nėra paprasta, ir tą supranta daugelis tėvų. Tačiau vadovaudamiesi paprastais patarimais išvengsite streso patys ir nuo jo apsaugosite ir mažylius, ypač tuo metu, kai lėktuvas kyla ir leidžiasi. Šiame straipsnyje susisteminome dažnai keliaujančių mamų patarimus.

Skaityti toliau

Lėktuvų bilietai: patarimai, kaip sutaupyti ieškant skrydžių 2020 m.

2020-03-03

,

Daugelyje kelionių lėktuvų bilietai sudaro didžiausią kelionės išlaidų dalį, ypač jei skrydžiai – transatlantiniai. Ir visainesvarbu, ar esate pigių skrydžių medžiotojas, ar, neišleidę tūkstančių, norite pakeliauti su šeima: pigūs bilietai paskatins jau dabar pradėti planuotis atostogas, arba atvirkščiai: reguliariomis kainomis parduodami bilietai atostogų planus gali įšaldyti neribotam laikui. Jei skrydis per brangus, tikriausiai ir toliau ieškosite, ieškosite, ieškosite... 

Skaityti toliau

Pigūs skrydžių bilietai į Angliją ir kitos taupaus keliavimo gudrybės

2020-02-25

Londonas, Didžioji Britanija
nuo 31,44 €

Didžioji Britanija, lietuvių nuo seno vadinama tiesiog Anglija, vilioja ne tik darbo pasiūlymais, bet ir turiningomis atostogomis. Nors daugelis į šią šalį vyksta aplankyti emigravusių artimųjų ar draugų, nemažai žmonių susigundo Angliją aplankyti ir kaip vieną iš pagrindinių Europos turistų traukos centrų. O ir veiklos bei pramogų čia netrūksta bet kuriuo metų laiku.

Tačiau kaip į šią šalį nuvykti patogiausia –  automobiliu, autobusu su kelionių organizatoriumi, o gal lėktuvu? Bilietai į Londoną pastaruoju metu – vieni pigiausių rinkoje, tik, žinoma, mažiausią kainą reikia sumedžioti. Tad kiek galėtų kainuoti bilietai ir kaip sutaupyti vykstant į Didžiąją Britaniją?

Skaityti toliau

Kodėl verta rinktis Air Baltic skrydžius verslo klase?

2020-02-24

Londonas, Didžioji Britanija

Skrisdami svetur, lietuviai bene dažniausiai lėktuve renkasi ekonominės klasės vietas. Daugelis net nėra skridę verslo klase, tad neįsivaizduoja, kad net ir lėktuve galima mėgautis aukščiausio lygio komfortu. Tiesa, nors vienų ir kitų bilietų kainos skiriasi gana ženkliai, turbūt nerasime nė vieno, kuris būtų nepatenkintas pačia paslauga ir aptarnavimu.

Straipsnyje labiausiai orientuosimės į kompanijos Air Baltic skrydžius verslo klase, bet aptarsime ir kitų kompanijų skrydžių ypatumus bei privalumus.

Skaityti toliau

Wizzair bilietai: geriausios kryptys 2020 m. vasaros atostogoms

2020-02-20

Londonas, Didžioji Britanija

Pigių skrydžių bendrovė WizzAir populiarumu po truputį vejasi kitus žemų sąnaudų oro linijų gigantus, o kai kuriais atžvilgiais ir juos lenkia: Wizzair gali pasigirti ir bene naujausiu orlaivių parku. Be to, kompanija nuolat kelia ambicingus tikslus: pavyzdžiui, iki 2027 m. Wizzair įsipareigojo įdarbinti 1000 piločių moterų (https://www.youtube.com/watch?v=IphTXB_jvRk).

Iki 2020 m. kompanija iš Lietuvos skrydžius vykdė 28-iomis kryptimis iš viso į 15 valstybių. 2020-aisiais Wizzair skrydžių geografija dar labiau plečiasi.

Žiemos pabaigoje ir pavasario pradžioje daugelis jau intensyviau pradeda planuoti ir vasaros atostogas, o pigūs Wizzair bilietai per Avia.lt sistemą tirpste tirpsta. Tad kur šiemet kryps atostogautojų žvilgsniai? Kokiais kryptis pasirinkti 2020-ųjų vasaros atostogoms?

Skaityti toliau

Kauno oro uostas: skrydžiai ir keleivių laukiantys pokyčiai 2020 m.

2020-02-17

Kaunas, Lietuva
nuo 59,25 €

Prieš kelerius metus Kauno oro uostas patyrė nemanką iššūkį: į jį buvo perkelti visi skrydžiai iš tuomet rekonstrukcijos gniaužtuose įstrigusio tarptautinio Vilniaus oro uosto. Skrydžių iš Kauno padvigubėjo kone dvigubai, tačiau oro uostas su padidėjusiu orlaivių ir keleivių srautu susidorojo sėkmingai. Jau nuo tada sklinda kalbos, kad Kauno prieigose veikiantys kelionių į pasaulį vartai galėtų tapti pagrindiniais Lietuvoje. Tad kam ir kodėl verta pasirinkti skrydžius iš Kauno ir kokie pokyčiai keleivių laukia 2022-aisiais bei apskritai kokie Laikinosios sostinės oro uosto privalumai?

Kauno oro uosto privalumai

 1. Kauno oro uoste – nuolat didėjantis keleivių srautas
  Per visus 2019 metus skrydžių padaugėjo 15 proc. 2019 m. gegužę Kauno oro uostas pasiekė rekordą: aptarnavo net trečdaliu daugiau keleivių, lyginant su ankstesnių mėnesių statistika. Iš viso 2019-ųjų gegužę iš Kauno išskrido ir į jį atskrido 102,5 tūkst. keleivių. Sėkmę galėjo lemti tai, kad Kauno oro uosto administracija nuosekliai bendradarbiauja su oro bendrovėmis, be to, gegužės mėn. įprastai pradedami organizuoti skrydžiai iš Kauno  naujomis kryptimis.  

Skaityti toliau

Ryanair bilietai: kaip juos įsigyti pigiau ir gauti geriausias vietas?

2020-02-17

Kaunas, Lietuva

Ryanair kompanija nuolat pateikia pigių skrydžių pasiūlymų. Tačiau tuo pačiu labai dažnai „skraidyti be rūpesčių“ reiškia „būti geriau pasidomėjus ir pasikausčius“, antraip svajonių atostogos gali greitai virsti tikru pragaru, o pigūs Ryanair bilietai – utopija. Taigi kaip, vadovaujantis keliomis paprastomis taisyklėmis, keliauti be rūpesčių?

Pigūs lėktuvų bilietai Ryanair interneto svetainėje

Visus metus Ryanair reguliariai pardavinėja tiesioginius skrydžius, kurie, atrodo, bus parduoti iškart vos pasirodę. Tačiau jei norite įsigyti pigesnių bilietų tinkamiausiu jums metu, o ne tada, kada taikoma akcija, yra vienas paprastas būdas.

Akylesni keliautojai galėjo pastebėti, kad Ryanair turi funkciją „skrydžio kreditas“, kuri veikia panašiai kaip ir pinigų grąžinimo sistema.

Turite rezervuoti viešbučio kambarį per Ryanair Rooms – tokiu būdu 5 proc. sumos galėsite susigrąžinti kaip skrydžio kreditą, kurį panaudosite būsimajam skrydžiui. Nedaug, bet pigūs lėktuvų bilietai jau savaime užtikrina santykinai nedideles išlaidas kelionėms.

Skaityti toliau

Pigūs skrydžiai: 2020-ųjų gidas ir naudingi patarimai keliautojams

2020-02-10

Kaunas, Lietuva

Pastaruoju metu aviacija išgyvena tikrą aukso amžių: lėktuvai – kur kas saugesni, geriau prižiūrimi, bilietai pigūs, o patys skrydžiai – gana komfortiški.
Tai lėmė ir aviacijos išpopuliarėjimą Lietuvoje. „Oro navigacijos“ duomenimis, 2020 m. sausį Lietuvos oro erdvėje per 2019 metus iš viso aptarnauta 19,3 tūkst. skrydžių. Jų apimtys po truputį didėja: šių metų sausį skrido 1,6 proc. daugiau keleivių, palyginus su 2019 m. sausio mėn.
Kur lietuviai skraido daugiausiai, kurios skrydžių kryptys populiariausios, o kokios naujos kryptys bus įrašytos į skrydžių iš Lietuvos žemėlapį 2020-aisiais bei kaip sutaupyti renkantis ir perkant bilietus?

Populiariausi – skrydžiai į Londoną

Lietuviai dažniausiai domisi skrydžiais į Londoną. Didžiojoje Britanijoje gyvena maždaug 211 tūkst. lietuvių (palyginimui – dvigubai daugiau nei ketvirtame pagal dydį Lietuvos mieste Šiauliuose). Keli faktai:

  • Vilnių ir Londoną jungia 9 kasdieniai skrydžiai.
  • Taip pat skrydžiai į Didžiosios Britanijos sostinę organizuojami iš Kauno ir Palangos.
  • Nuo 2019-ųjų vidurio iš Vilniaus galima nuskristi ir į Londono Sičio oro uostą.
  • Taigi vienareikšmiškai patys populiariausi tiek skrendant iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno, tiek ir iš Palangos – skrydžiai Į Londoną.

Skaityti toliau

Milane pramogauti galima ir nemokamai

2018-05-04

Milanas, Italija
nuo 35,39 €
Milanas dažnai laikomas finansų ir mados centru – vienu brangiausių Europos miestų. Susidaromas įspūdis, kad pigūs skrydžiai į Milaną graibstomi tik besidominčiųjų mados tendencijomis ar planuojantiems tolimesnes darbo keliones. Dažnai įsivaizduojama, kad Milane nebus įmanoma sutaupyti, o kur bepasisuksi – reikės mokėti. Iš tiesų, tai netiesa. Milane praleisti laiką galime ir neišleidžiant daug pinigų. Pateikiame kelis būdus, kaip čia viešint sutaupyti, nepraleidžiant miesto žymiausių objektų.

Pažinkite miestą nepravėrę piniginės

Siekiant išsklaidyti susidariusį požiūrį, kad Milanas – tik mados centras, plačiau kalbame apie mažiau garsinamas šio miesto vietas ir pateikiame šiek tiek idėjų. Skatiname, kad kelionė būtų turininga ir leidžianti pažinti vietinių gyvenimą, kultūrą, vietas ir pramogas, neišleidžiant, viso kelionei atidėto biudžeto. Tegul pigūs skrydžiai į Milaną taps galimybe pažinti kitą miesto pusę.

Skaityti toliau

10 dalykų, kuriuos patariame žinoti prieš skrydį į Honkongą

2018-05-04

Honkongas, Kinija
nuo 781,95 €

Honkongas – vienas iš tų miestų, kuriuose gyvena bene didžiausias skaičius žmonių. Populiacija siekia net virš 7 milijonų. Dažnas šį miestą įsivaizduoja kaip urbanistines, dangoraižiais apstatytas betonines džiungles, tačiau gamtos čia yra daug daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Vilioja pigūs skrydžiai į Honkongą? O gal artimu metu planuojate kelionę šia kryptimi? Pateikiame Jums šiek tiek daugiau naudingos informacijos apie šį Kinijos miestą.

Nuo verslo iki unikalios kultūros ir tradicijų

Honkongas stereotipiškai laikomas Kinijos verslo ir finansų Meka, todėl daugelis mano, kad mieste gali nebūti ką veikti. Tačiau net ir lietuviai grįžę iš šio miesto antrina, kad Honkongas – be galo įdomus, kontrastingas ir žavingas miestas. Skatiname pažinti kitą miesto pusę – ten, kur atsiveria ne tik gamta, bet ir tradicijos, tikrasis vietinių gyvenimas.

Skaityti toliau

Keliaujantiems taupiai – nemokamos pramogos Larnakoje

2018-05-04

Larnaka, Kipras
nuo 145,84 €
Pagrindinis šių dienų tikslas keliaujant – kuo daugiau pamatyti ir kuo mažiau išleisti. Tad dažniausiai ieškomos nemokamos ar bent jau mažiau nei įprastai kainuojančios pramogos. Pateikiame keletą idėjų tiems, kurie planuoja atostogas Larnakoje ir nori viešėdami saloje sutaupyti. Visgi, viena dažniausių paieškų – pigūs skrydžiai į Larnaką.

Trumpai apie miestą

Larnaka įsikūrusi pietinėje Kipro salos dalyje. Tai beveik visada saulėta ir turtinga gamtos įvairove pasižyminti vieta, kuri traukia ne tik planuojančius poilsines atostogas, bet ir mėgstančius aktyvų laisvalaikį. Akcentuoti vertėtų ir tai, kad Kipras yra ypač mėgstamas taupių atostogautojų. Atrasti pigius viešbučių pasiūlymus ir sutaupyti vakarieniaujant čia – nesudėtingas uždavinys.

Skaityti toliau

10 legendinių patiekalų, kurių būtina paragauti viešint Los Andžele

2018-05-04

Los Andželas, JAV
nuo 554,99 €
Pigūs skrydžiai į Los Andželą jau Jūsų pašto dėžutėje? Suplanavote visą kelionę maršrutą, tačiau ramybės vis dar neduoda maitinimosi klausimas? Turime Jums kelias idėjas – pristatome patiekalus, kurie praturtins kelionę, suteiks jai įdomumo ir kartu sukurs naujas su miestu susijusias sąsajas. Juk kartais taip gera paragavus maisto pajusti užplūstančią nostalgiją ir, žinoma, naują energiją tolimesniems nuotykiams.

Los Andželas – daugiau nei „holivudiškos“ pramogos

Paminėjus Los Andželą, pirmieji užplūstantys vaizdai – aukštos nuolat žaliuojančios palmės, dangų raižantys pastatai ir visiems žinomas „Holivudo“ užrašas. Planuojant maršrutą, į sąrašą įrašyti nutrūktgalviškų, filmus primenančių, pramogų nepamiršta niekas, lankytinų objektų mieste daugiau nei galima sutalpinti į savaitės trukmės atostogas. Tačiau miestas žymus ne tik lankytinomis vietomis ir kraštovaizdžiu, bet ir patiekalų skoniais. Pigūs skrydžiai į Los Andželą – tai galimybė praturtinti savo virtuvę naujais skoniais ir pojūčiais.

Skaityti toliau

10 priežasčių, kodėl Majamis toks populiarus

2018-05-04

Majamis, JAV
nuo 406,11 €
Apie atostogas Majamyje svajoja daugelis. Todėl pigūs skrydžiai į Majamį yra viena iš dažniausių paieškų. Visgi, ganėtinai dažnai kyla klausimas – kodėl? Kuo šis miestas taip traukia turistus ir keliautojus? Svarstote apie kelionę į Majamį, tačiau vis dar kyla abejonių, ar verta? Pateikiame Jums net 10 priežasčių, kodėl Majamis yra viena iš populiariausių atostogų krypčių pasaulyje.

10 priežasčių, priversiančių įsimylėti Majamį

Pirmoji mintis, pagalvojus apie atostogas Majamyje – visada saulėti ir geri orai. Majamis dažnai laikomas Amerikos paplūdimių sostine, tačiau tai ne vienintelė priežastis, kodėl jis toks mėgstamas. Tad kodėl dar verta praleisti bent savaitę saulėtame Majamyje?

Skaityti toliau

6 faktai, kuriuos svarbu žinoti apie Dubliną

2018-04-09

Dublinas, Airija
nuo 57,57 €
Dažnai organizuojami pigūs skrydžiai į Dubliną – nuostabi proga pakeliauti po visuomet gyvą, spalvingą, kultūros kupiną miestą. Kelionei į Airijos sostinę verta tinkamai pasiruošti. Išsamių tyrimų nereikia – pakanka pasidomėti šiame mieste puoselėjamomis tradicijomis, išskirtiniais airių įpročiais. Pateikiame 6 dalykus, kuriuos apie Dubliną ir jo gyventojus žinoti naudinga.
 1. Religija
 2. Airija – religinga šalis. Katalikybę išpažįsta ir didelė dalis Dublino gyventojų. Kalbant apie religiją ir lankantis bažnyčiose, verta parodyti deramą pagarbą. Religinės paskirties pastatuose išjunkite mobiliojo telefono garsą, netriukšmaukite.

Skaityti toliau

Bukareštas: sėkminga pirma kelionė su vaikais

2018-04-09

Bukareštas, Rumunija
nuo 137,33 €
Bukareštas – jaukus, gana ramus miestas. Be to, jis, kaip ir visa Rumunija, pasižymi neaukštomis kainomis. Pigūs skrydžiai į Bukareštą, nedidelis atstumas iki Lietuvos, pramogų gausa – priežastys, dėl kurių čia tikrai verta keliauti su šeima. Jei dairotės krypties, kuria galėtumėte džiaugtis su mažaisiais, šis miestas gali tapti neprilygstamu pasirinkimu. Pateikiame kelias idėjas, ką įdomaus ir nebrangaus Bukarešte nuveikti visai šeimai.

Pasivaikščiojimas po parkus

Bukareštas gali pasigirti įspūdingo dydžio parkais. Jei svajojate apie ramią popietę gamtos apsuptyje, keliaukite iškylos į Cismigiu sodus. Jie – seniausi mieste, tad čia galite pasigrožėti ilgus metus puoselėjamu kraštovaizdžiu. Taip pat verta apsilankyti Herastrau, Alexandru Ioan Cuzos, Tineretului ir Karolio parkuose. Juose rasite ne tik gerai įrengtų takų pasivaikščioti, bet ir smagių atrakcionų, skulptūrų.

Skaityti toliau

Pasivaikščiojimas Budapešte: ką reikėtų turėti kuprinėje?

2018-04-09

Budapeštas, Vengrija
nuo 70,96 €

Budapeštas – miestas, tobulai pritaikytas pažinčiai pėsčiomis. Lankytini objektai čia lengvai pasiekiami ir vaikštant, ir patogiu viešuoju transportu. Jei turite kelias laisvas dienas ir norite pažinti vieną žaviausių Europos miestų, pigūs skrydžiai į Budapeštą – sprendimas, kuris neapvils. Tam, kad pasivaikščiojimas po šį miestą būtų patogus ir sklandus, patariame, kokius svarbiausius daiktus verta turėti kelioninėje kuprinėje.

Drabužiai

Pavasaris ir vasara Vengrijoje puikiai jaučiami. Tai – nuostabus laikas keliauti į Budapeštą. Vis dėlto pavasarį lietus čia – dažnas svečias. Todėl susiruošę į miestą, būtinai turėkite su savimi lietpaltį ar skėtį. Jei neturite drėgmei atsparių batų, pravers ir pakaitinė kojinių pora.

Skaityti toliau

Maskva – pilna iššūkių. Kaip nepaklysti?

2018-04-09

Maskva, Rusija
nuo 379 €
Maskva – miestas, kurio teritorija driekiasi daugiau nei 2 500 tūkstančių kvadratinių kilometrų. Rusijos sostinė ypatingai gausu lankytinų objektų. Tačiau tam, kad pigūs skrydžiai į Maskvą būtų sklandūs ir kupini puikių įspūdžių, būtina pasirūpinti ne tik įdomių vietų sąrašu.

Vienas didžiausių iššūkių nemokantiems kalbos ir čia besilankantiems pirmą kartą – nepasiklysti. Laimei, šį išbandymą galite įveikti lengvai. Pateikiame kelias priemones, padėsiančias susigaudyti bekraštėje Maskvoje.

Popierinis žemėlapis

Tai – vienas svarbiausių daiktų, turinčių atsidurti jūsų lagamine. Naudojimasis žemėlapiu gali atrodyti senamadiškas veiksmas. Tačiau tokia priemonė – nepakeičiama paklydus, išsikrovus mobiliojo įrenginio baterijai ar tiesiog sutrikus bevielio interneto ryšio veiklai.

Skaityti toliau

Pažinkite Barseloną: kaip atrodo vietinių gyvenimas?

2018-04-09

Barselona, Ispanija
nuo 65,53 €
Barselona – visuomet gyvas, spalvingas, meniškas miestas, kuriame telpa daugiau nei 1.7 milijono gyventojų. Kasdien čia apsilanko tūkstančiai turistų. Tačiau retas kuris jų žino, kad miesto pažinimui tinka ne tik pasivaikščiojimas po žymiausias lankytinas vietas. Pigūs skrydžiai į Barseloną paliks neišdildomų įspūdžių, jei pasidomėsite keistomis ir smagiomis vietinių gyventojų, daugiausia – katalonų tradicijomis.

Pilių statytojai (Els Castells)

Įvairiausių miesto švenčių metu galima pastebėti saujelę jaunų žmonių, savo kūnais suformuojančių savitus bokštus. Vienas ant kito pečių jie sulipa net keliais aukštais. Tokie pilių statytojai atstovauja atskirai sporto šakai, tiesa, šį reginį galite pamatyti ir kitur – jis specifinis visoje Katalonijoje.

Skaityti toliau

Architektūros šedevrų sostinė – Atėnai

2018-04-09

Atėnai, Graikija
nuo 99,90 €

Graikijos sostinė Atėnai – miestas, pasižymintis tiesiog kerinčia architektūra. Čia stūkso pastatai, tituluojami vienais seniausių visame pasaulyje. Pigūs skrydžiai į Atėnus – galimybė pamatyti šiuos knygose, paveiksluose ir filmuose šimtus kartų regėtus statinius savomis akimis.

Maloni kelionė – tik laikantis taisyklių

Keliaudami senutėlėmis miesto gatvėmis, nepamirškite laikytis tam tikrų taisyklių. Įspūdinga architektūra paliks geriausius įspūdžius, jei:
 • Lankydamiesi šventyklose, bažnyčiose vilkėsite neprovokuojančius, kojas, krūtinę, rankas dengiančius drabužius.
 • Nevaikštinėsite po statinius karščiausiu metų ar paros metu. Tokiu atveju dėl diskomforto tiesiog negalėsite mėgautis atradimais. Geriausia ekskursijoms rinktis ankstyvą rytą ar popietę. Į Atėnus pažintiniais tikslais smagu keliauti pavasarį, rudenį.

Skaityti toliau

Ką veikti Čikagoje su vaikais?

2018-03-01

Čikaga, JAV
nuo 421,47 €

Apibūdinant Čikagą paprastai minimas krepšinis, ekonomika, politika, didmiesčio gyvenimo tempas. Atrodytų, kad tokiame mieste nėra vietos smalsiems, aktyviems vaikams. Tačiau iš tiesų pigūs skrydžiai į Čikagą – puikus pasirinkimas šeimos atostogoms. Turiningai ir įdomiai laiką galite praleisti muziejuose, galerijose.

10 puikiai vertinamų vietų

Žemiau – muziejai, kurių ekspozicijos orientuotos į skirtingo amžiaus vaikus – nuo mažylių iki paauglių.

Skaityti toliau

Vietinių patarimai keliaujantiems į Stokholmą

2018-03-01

Stokholmas, Švedija
nuo 31,05 €

Spalvingas, jaukus, meniškas Stokholmas – populiarus pasirinkimas tiek savaitgalio išvykoms, tiek ilgesnėms atostogoms. Miesto pažinimui dažnai pasirenkami gidai. Tačiau pigūs skrydžiai į Stokholmą gali būti organizuojami ir keliaujant po Švedijos sostinę savarankiškai. Vietinių patarimai – tai, kas padės tokią pažintį su Stokholmu paversti nebrangia ir įdomia.

Kaip keliauti?

Viešojo transporto sistema Stokholme – patogi, greita. Įsigijus miesto kortelę, galima keliauti žymiai pigiau. Geriausia rinktis 1–4 autobusų maršrutus, nes jie važiuoja pro pagrindinius lankytinus objektus. Dėmesio vertas ir metro. Jį patariama išmėginti ne tik dėl patogumo, bet ir dėl ypatingai gražių požeminių stočių. Jei norite sutaupyti dar daugiau, po miestą keliaukite dviračiu arba pėsčiomis.

Skaityti toliau

10 dalykų, kuriuos verta žinoti apie Pekiną

2018-03-01

Pekinas, Kinija
nuo 598,44 €

Pekinas – abejingų nepaliekantis miestas. Didžiausi įspūdžių šaltiniai turistams yra smogas, maistas, gyventojų skaičius. Tačiau pigūs skrydžiai į Pekiną gali nustebinti ir daugiau aspektų. Pristatome 15 dalykų, kuriuos verta žinoti apie šį egzotišką, didelį, kontrastingą Kinijos miestą.

 1. Oro tarša
  Smogas – vienas ryškiausių Pekino bruožų. Tačiau jis ne visuomet yra toks tirštas, kaip sklando legendos. Saulėtą dieną gali atrodyti, kad taršos šaltinis yra ne išmetamosios automobilių dujos ar fabrikų dūmai, o rūkalai. Pastarieji yra problema ne tik Pekine, bet ir daugelyje pasaulio vietų.
  Išvengti smogo galima dėvint specialią apsauginę kaukę. Dairykitės tokios, kurios taršalų šalinimo koeficientas yra N95 ar dar daugiau.

Skaityti toliau

Daiktai, kuriuos būtina turėti keliaujant į Bankoką

2018-03-01

Bankokas, Tailandas
nuo 477,35 €

Tailandas žavi tiek klimato, tiek kultūros egzotiškumu. Pasiruošimas keliauti į tokią šalį gerokai skiriasi nuo Europos krypčių. Jei jus sudomino pigūs skrydžiai į Bankoką, skirkite laiko tam, kad pasirūpintumėte visais būtinais daiktais. Tokiu būdu galėsite mėgautis komfortu visų atostogų metu.

Prieš skrydį ir jo metu

Tam, kad ilgas skrydis paliktų tik gerų įspūdžių, nepamirškite:
 • lėktuvo bilietų;
 • asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų;
 • vizos;

Skaityti toliau

Ko galbūt nežinojote apie Odesą?

2018-03-01

Odesa, Ukraina

Odesa – Ukrainos kurortas, daugelį žavintis galimybe pailsėti prie Juodosios jūros. Tačiau šis miestas įdomus ne vien šiuo privalumu. Pigūs skrydžiai į Odesą – puiki proga pasigrožėti išskirtine architektūra ir gausiu kultūriniu palikimu. Įtakos šio miesto augimui turėjo skirtingų tautybių atstovai. Jų kultūrinius ženklus galite matyti ir šiandien.

Įdomybių kupina miesto istorija

Geografinė Odesos padėtis – tokia gera, kad neįkurti miesto čia buvo tiesiog neįmanoma. Viskas prasidėjo 1794-aisiais, Rusijos imperatorės Jekaterinos II-osios dėka. Ji nusprendė, kad ši Juodosios jūros pakrantės dalis – puiki vieta uostui. Pamažu Odesa plėtėsi, ir XIX a. ji buvo ketvirtasis pagal dydį Rusijos imperijos miestas.

Skaityti toliau

Oslas, vikingai ir didinga jūreivystės istorija

2018-01-31

Oslas, Norvegija
nuo 31,05 €

Pigūs skrydžiai į Oslą dažnai vilioja būtent istorijos fanatikus, o ypač tuos, kuriuos traukia Skandinavų šalių – Danijos, Švedijos ar Norvegijos istorija. Artimu metu planuojate kelionę į didingą jūreivystės istoriją turintį Oslą? Pateikiame kelis patarimus ir įdomius faktus. Planuokite kelionę iš anksto, į sąrašą įtraukdami kuo daugiau lankytinų objektų. Tad kuo įdomus Oslas bei ką jame pamatyti?

Vikingų amžius, arba ką žinote apie jų istoriją?

Vikingų amžius laikomas maždaug nuo 800 iki 1066 metų. Vikingai kai kur dar vadinami jūrų piratais, plėšikais ir kolonistais. Savo laiku, jie daugiausiai keliavo į Vakarus – Britanijos ir Islandijos pusėn. Anot istorikų, Skandinavijos šalys pasižymėjo nuožmumu ir didele jėga, o vikingų žygiai turėjo nemažai įtakos ir Islandijos bei Didžiosios Britanijos miestų formavimuisi.

Skaityti toliau

10 Idėjų nepamirštamoms atostogoms Alikantėje

2018-01-31

Alikantė, Ispanija
nuo 51,45 €

Pigūs skrydžiai į Alikantę – tobulas pasirinkimas trokštantiems nerūpestingų, įdomių ir turiningų atostogų. Saulės nubučiuotame Ispanijos kurorte svečių laukia nuostabi pakrantė, jaukus senamiestis, užburiančio skonio vynas ir kvapą gniaužiančio grožio apylinkės. Pristatome 10 idėjų, leisiančių pasimėgauti neprilygstama viešnage Alikantėje su šeima ar draugų kompanija.

 1. Pasigėrėti miestu iš aukštai
  Alikantė ypatingai didžiuojasi seniausiu statiniu – Šv. Barboros pilimi. Tvirtovė, kuri vėliau pavirto į įspūdingą pilį, iškilo dar IX a. Įdomu tai, kad kurį laiką pilis atliko kalėjimo funkciją. Šiandien ant Benakantilio kalno viršaus nutūpusiame statinyje galite apžiūrėti ištaigingus kambarius ir muziejinius artefaktus. Patekti į pilį galite pėsčiomis arba keltuvu. Užkilę į kalną, būtinai pasigrožėkite miestelio panorama ir į tolį besidriekiančia pakrantės linija.

Skaityti toliau

TOP 5 itališki patiekalai: ką reikia paragauti Romoje?

2018-01-31

Roma, Italija
nuo 38,19 €

Svetingoji ir ambicingoji Roma kviečia į svečius! Kai pigūs skrydžiai į Romą iš tiesų yra pigūs ir kainuoja ne ką daugiau negu vietinių itališkų makaronų porcija restorane, būtų gėda neišnaudoti galimybės jų paragauti tikruoju būdu – romantiškoje Romoje, fone grojant lėtai gitaros partijai.

Kulinarinis turizmas Romoje yra viena iš populiariausių turizmo formų. Atvykus į šį miestą gausu įvairių ekskursijų kurių pagrindinis tikslas yra supažindinti turistus su skaniausiu Itališku maistu. Su siekiu palengvinti jūsų paieškas ir informuoti ne vien apie tai kokie dabar yra pigūs skrydžiai į Romą, šiame straipsnyje pateikiame informaciją apie penkis skaniausius itališkus patiekalus, kuriuos yra tiesiog būtina paragauti.

Skaityti toliau

Briuselis: vienas miestas – trys kalbos

2018-01-31

Briuselis, Belgija
nuo 70,56 €

Belgijos sostinėje vyrauja ne tik plati kultūrų, bet ir kalbų įvairovė. Jei planuojate kelionę į šį miestą, siūlome šiai viešnagei pasiruošti atsakingai, svarbūs čia bus ne tik pigūs skrydžiai į Briuselį, bet ir geras kalbų mokėjimas. Vertėtų akcentuoti, kad šiame mieste rusų kalba gali ir negelbėti. Dėl šios priežasties pateikiame ne tik trumpą miesto pristatymą, bet ir pagrindinių frazių bei žodžių atmintinę. Ji padės ne tik lengviau užsisakyti maisto, bet ir rasti reikiamą kryptį.

Skirtingi rajonai – skirtingos kalbos

Įprastai mieste, kaip ir šalyje, kalbama viena pagrindine kalba. Tačiau Briuselis šiuo atveju – išskirtinis. Čia vyrauja net trys pagrindinės kalbos – olandų (flamandų), vokiečių ir prancūzų. Belgijos sostinė ne šiaip sau yra tarptautinis miestas.

Skaityti toliau

Neįprastos, bet įdomios Milano vietos

2018-01-31

Milanas, Italija
nuo 35,39 €

Ieškote nebrangios ir įspūdžius garantuojančios kelionės krypties? Pabandykite Italiją. Tik šįkart ne visų pamėgtą Romą, o Milaną. Gali atrodyti, kad pigūs skrydžiai į Milaną vilioja tik tuos, kurie domisi mados naujienomis ir čia nėra ką pamatyti, tačiau nesuklyskite. Šis Šiaurės Italijos miestas, nors ir žinomas, kaip viena iš mados sostinių, taip pat pasižymi išskirtine architektūra ir nemažu skaičiumi įdomių lankytinų vietų. Kelionės metu aplankyti siūlome daug daugiau nei žymių drabužių dizainerių salonus. Pateikiame kelias išskirtines ir dėmesio verta vietas.

Cimitero Monumentale, arba senovinis nekropolis Milane

Galbūt skamba keistai, tačiau ši vieta tikrai verta dėmesio. Kodėl? Tai vienos žymiausių ir bene daugiausiai turistų susilaukiančios Milano... kapinės. Beje, tai nėra įprasta kapavietė.

Skaityti toliau

Velingtonas: maorių atrastas, verslo išpuoselėtas svajonių miestas

2018-01-31

Velingtonas, Naujoji Zelandija

Naujosios Zelandijos sostinė – puikus šalies augimo pavyzdys. Savita istorija, jaukumu, didmiesčiams nebūdinga ramybe pasižymintis miestas lengvai randa kertelę tiek gyventojų, tiek lankytojų širdyse. Skrydžiai į Velingtoną yra nuostabių atostogų pažadas kiekvienam, besidominčiam istorija, kultūra, pramogomis ir gamta.

Nuo tuščio slėnio iki šalies širdies

Šiandien apie 412,500 gyventojų turintis uostamiestis iki vieno geriausių miestų gyventi pasaulyje vardo nuėjo ilgą kelią. Anksčiausiai Velingtono regioną atradę maoriai maždaug 950 m. pr. Kr. jį pavadino Maujo žuvies galva. Dabartinį vardą miestas gavo tik po 1840 m., kai regione įsikūrė vienos Anglijos kompanijos atstovai. Jie padaliniui pavadinimą skyrė kompanijos globėjo, Velingtono kunigaikščio, garbei.

Skaityti toliau

Spalvingoji Ukraina: nuo cerkvių iki prabangaus gyvenimo

2018-01-10

Kijevas, Ukraina

Pigūs skrydžiai į Ukrainą vilioja tuos, kuriems jau atsibodo tradiciniai ir beveik visada turistų užplūdę miestai. Taip, Ukraina – ne visai klasikinė keliautojų kryptis, tačiau būtent todėl ją ir verta aplankyti. Daug finansų nereikalaujančios atostogos šiame mieste gali būti tikrai išskirtinės. Tad, ką vertėtų pamatyti ir aplankyti viešint Ukrainos sostinėje?

Panašūs, bet skirtingi

Gali atrodyti, kad Ukraina nuo Lietuvos mažai kuo skiriasi ir nieko išskirtinio nerastumėte, tačiau skirtumų, visgi, yra. Vien jau tai, kad Ukrainos sostinės gyventojų skaičius lygus visos Lietuvos gyventojų skaičiui.

Skaityti toliau

Žiemos pasaka Maskvoje

2018-01-10

Maskva, Rusija
nuo 379 €

Svajojate apie smagias atostogas žiemą, tačiau šilti kraštai netraukia? Aplankykite Rusijos sostinę! Skrydžiai į Maskvą yra gana dažni, o kelionė – netolima. Čia rasite daugiau informacijos apie miestą, lankytinas vietas bei naudingus pasiūlymus, kad atostogos Maskvoje būtų nepamirštamos.

Kokia toji Maskva?

Tai kontrastingas miestas, kasmet pritraukiantis daugybę turistų iš viso pasaulio. Modernūs šiuolaikiniai dangoraižiai ir kvapą gniaužiančios spalvingos cerkvės nepalieka nei vieno abejingo. Visgi, žiemą į šį miestą keliauti ryžtasi ne kiekvienas. Tačiau niekur kitur nepajusite tokios žiemos, kokia ji būna Rusijoje. Šalta, spaudžiama speigų ir... pasakiška! Žavingi sniegu padengti parkai, čiuožyklos po atviru dangumi ir kitos pramogos, kurių praleisti nesinori net jei lauke spaudžia -20 laipsnių šaltukas. Nukeliauti į Maskvą galite ir iš Lietuvos didžiųjų miestų – Kauno bei Vilniaus.

Skaityti toliau

Atostogos už 50 eurų ar mažiau? Tai – įmanoma!

2018-01-10

Frankfurtas, Vokietija
nuo 56,35 €

Svajojate apie trumpas atostogas užsienyje, tačiau santaupos leidžia aplankyti tik Lietuvos sostinę? Siūlome paieškoti dar šiek tiek. Na, pavyzdžiui, Vokietijos miestas Frankfurtas. Kelionė iki šio miesto gali atsieiti ir mažiau nei pusę šimto eurų. Skamba neįtikėtinai, kad būtų tiesa? Patys įsitikinkite tuo paieškoję pigių skrydžių mūsų svetainėje. Tuo tarpu, tiems, kurie jau įsigijo pigų bilietą ir ruošiasi kelionei į Frankfurtą, mes pateikiame kelis naudingus patarimus.

Trumpai apie Frankfurtą – koks jis?

Šis, vienas didžiausių Vokietijos miestų, laikomas bene dažniausiai turistų aplankoma vieta Europoje. Ir tai ne tik dėl to, jog pigūs skrydžiai į Frankfurtą pasitaiko bene kasdien. Lygiai taip pat įtakos turi žemos pragyvenimo, viešojo transporto, maisto ir pramogų kainos.

Skaityti toliau

30 idėjų pažinčiai su Stambulu

2018-01-10

Stambulas, Turkija
nuo 142,84 €

Be proto spalvingas, margas, įvairiais kvapais ir istorijomis persmelktas Stambulas traukia turistus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Ar ir Jus suviliojo pigūs skrydžiai į Stambulą, tačiau nežinote nuo ko pradėti savo kelionę? Atrinkome kelias dešimtis skirtingų idėjų, tad nuobodžiauti čia tikrai neteks. Susipažinkite.

Miestas tarp dviejų žemynų

Stambulas – didžiausias Turkijos miestas, įsikūręs šalies Šiaurės Vakaruose. Miestą į dvi dalis dalija Bosforo sąsiauris, kuris taip pat skiria ir Europos bei Azijos žemynus. Dėl šios priežasties viename mieste galima pažinti ir kelias skirtingas kultūras. Jungtimi tarp dviejų žemynų laikomas Bosforo tiltas.

Skaityti toliau

Kodėl valsas siejamas su Viena, arba nacionalinis Austrijos šokis

2018-01-10

Viena, Austrija
nuo 53,67 €

Pigūs skrydžiai į Vieną ieškomi ne tik kelionių gerbėjų, bet ir įvairių šalių kultūrą bei šokius dievinančių asmenų. Ne veltui ir valsas siejamas su Vienos miestu. Šįkart – apie tai, ką veikti šiame mieste bei Vienos valso tradicijas ir istoriją.

Kodėl valsas siejamas su Viena?

Visiems, net ir nesidomintiems šokiais, aišku, kad valsas – vienas populiariausių šokių iš visų jų rūšių. Žodis „valsas“ turi vokiškų šaknų ir yra kilęs nuo vokiečių naudojamo žodžio „Waltzen“. Šis, išvertus iš vokiečių kalbos, reiškia sukimąsi arba kelionę.

Skaityti toliau

10 atostogų Tel Avive idėjų

2017-11-29

Tel Avivas, Izraelis
nuo 142,63 €

Tel Avivas – tai daugiau nei tarptautinės korporacijų būstinės ar finansų centrai. Dėl šios priežasties miestas dažnai palaikomas Izraelio sostine, tačiau ne čia pasireiškia visa šios vietos egzotika. Tiesa, pigūs skrydžiai į Tel Avivą nėra labai dažnai pasitaikantis dalykas, visgi, pastebėjus pigius bilietus, nepraleiskite progos ir vykite į šį miestą bent trumpam. Pateikiame Jums glaustą informaciją, kodėl apsilankymas šiame mieste gali atnešti įsimintinų ir nepakartojamų įspūdžių.

Tel Avivo egzotiškasis grožis

Tel Avivas tiesiogiai jungiasi su Jafos miestu. Pastarasis skaičiuoja kelis tūkstančius metų, o Tel Avivui – vos šimtas su trupučiu. Senasis Jafos miesto kvartalas slepia bohema dvelkiančias siauras gatveles,

Skaityti toliau

Miestas be ribų – pažinkite spalvingąjį Amsterdamą

2017-11-29

Amsterdamas, Olandija
nuo 77,54 €

Jeigu į romantiškiausio Europos miesto vardą pretenduoja Paryžius, tai gražiausiu galėtų būti laikomas Amsterdamas. Tai viena iš priežasčių, kodėl pigūs skrydžiai į Amsterdamą yra itin populiarūs. Siauros gatvelės, žavūs kanalai bei galybė muziejų – apžvelkite, kuo turistus iš viso pasaulio traukia šis Europos miestas.

Amsterdamas – miestas, kuriame jokie tabu negalioja

Nyderlandų sostinėje lengva jaustis savimi. Amsterdamas tituluojamas tolerantiškiausiu Europos miestu. Jam būdinga kultūrų įvairovė, vargu ar rasite dar vieną tokį Europos miestą, kuriame galima sutikti tiek daug skirtingų tautybių ar net orientacijų žmonių. Turbūt esminiai Amsterdamą apibūdinantys būdvardžiai galėtų būti – laisvas ir nepriklausomas. Ne veltui miestas kartais pavadinamas „nuodėmių sostine“.

Skaityti toliau

Paryžiaus simbolis – Eifelio bokštas

2017-11-29

Paryžius, Prancūzija
nuo 37,18 €

Ar jau išsirinkote savo kelionės datą į meilės miestu vadinamą Prancūzijos sostinę? Pigūs skrydžiai į Paryžių parduodami bent kartą per sezoną, todėl sau tinkamą laiką tikrai rasite. Jau galite pradėti planuoti savo išvyką, nes mes paruošėme trumpą ir naudingą atmintinę besiruošiantiems keliauti į šį nuostabų ir romantišką miestą. Kaip ir kada buvo pastatytas Eifelio bokštas, įdomūs faktai bei kiti, Jūsų apsilankymo verti Paryžiaus miesto objektai.

Trumpa Eifelio istorija

Miesto vizitine kortele laikomas Eifelio bokštas ant Paryžiaus žemės Marso laukuose išdygo 1889 metais. Pavadinimas buvo suteiktas bokšto projektuotojo Gustavo Eifelio garbei. Šio istorinio paminklo statyboms prireikė šiek tiek daugiau nei 2 metų, o per tą laikotarpį buvo sunaudota 2,5 milijono kniedžių ir beveik 20 tūkstančių geležies luitų.

Skaityti toliau

Naujieji metai Kopenhagoje? Kodėl gi ne!

2017-11-29

Kopenhaga, Danija
nuo 31,05 €

Jei svarstote apie galimybę naujuosius metus pasitikti užsienyje, siūlome Jums aplankyti Danijos sostinę Kopenhagą. Čia Jus pasitiks ne tik plati renginių įvairovė, bet ir aukštas viešbučių aptarnavimo lygis, svetingi restoranai ir ypač jauki šalies aplinka. Danai tiesiog pamišę dėl jaukumo, tad ir naujųjų metų šventė šioje šalyje bus ypatinga. Pigūs skrydžiai į Kopenhagą pasitaiko gan dažnai, tačiau pradėti rinktis kelionės datą vertėtų jau dabar.

Kuo Naujųjų metų minėjimas Kopenhagoje yra išskirtinis?

Senųjų metų palydėjimas ir naujųjų pasitikimas tradiciškai vyksta Kopenhagos miesto rotušėje. Čia susirenka visi miesto gyventojai ir svečiai, visi kartu laukdami laikrodžio varpų dūžių, pranešančių, kad Naujieji metai pagaliau atėjo. Iki to laiko privalu paragauti vaišių nuo švediško stalo, kuriuos ruošia bene kiekvienas Kopenhagos viešbutis.

Skaityti toliau

Nemokami Londono muziejai, kuriuos būtina aplankyti viešnagės metu

2017-11-29

Londonas, Didžioji Britanija
nuo 31,44 €

Londonas yra vienas tų miestų, kuris tarsi magnetas traukia turistus iš viso pasaulio. Čia visada yra ką veikti, be to, Londone daugybė muziejų, kurių lankymas – nemokamas. Tad jeigu Jums aktualu iš kelionės parsivežti ne tik nuotraukas, galite planuoti savo kelionės maršrutą jau dabar, į ,,things to do“ sąrašą įtraukiant ir kai kuriuos Londono muziejus. Juk pigūs skrydžiai į Londoną ilgai neužsibūna!

Londonas – kultūrų sostinė

Didžiosios Britanijos sostinė yra labai įvairialypis miestas, kuriame veiklos rasti nesunku kiekvienam. Ypač šiame mieste lankytis rekomenduojama tiems, kurie neatsispiria muziejų dvasiai. Meno galerijos, fotografijų parodos, istorijos muziejai, antropologijos bei karo muziejai, angliško meno namai, gamtos istorija... Miestas kupinas naudingų pramogų, kurios sužadins ne tik mažųjų, bet ir suaugusiųjų smalsumą, o taip pat padės pasikrauti savo žinių bagažą.

Skaityti toliau

Rudens savaitgalis Briuselyje: ką veikti šiame mieste?

2017-10-23

Briuselis, Belgija
nuo 70,56 €

Turistus žavintis ir atviras Briuselis yra puikus pasirinkimas savaitgalio kelionėms. Šiam didžiausiam Belgijos miestui ne veltui suteiktas Europos Sąjungos sostinės vardas. Pigūs skrydžiai į Briuselį nėra labai dažnas reiškinys, todėl bilietai į juos išperkami vos tik apie juos praneša turizmo kompanijos ar avialinijų bendrovės. Kuo šis miestas toks išskirtinis ir kodėl čia verta užsukti rudenį?

Belgijos sostinės žavesys

Broeksel – nuo šio senovės olandų kalbos žodžio kilo Briuselio miesto pavadinimas. Į lietuvių kalbą jis galėtų būti verčiamas kaip „namai pelkėje“. Tiesa, 979 metais, kuomet miestas įsikūrė, jis tikrai skendėjo pelkėse. Miestui augant ir plečiantis vandeningos vietovės buvo sausinamos.

Skaityti toliau

Vulkaninės Ispanijos salos grožis Tenerifėje

2017-10-23

Tenerifė, Ispanija
nuo 133,77 €

Pigūs skrydžiai vos atvėsus orams vilioja skristi į šiltus kraštus. Na, pavyzdžiui, kad ir į Kanarus! Didžiausia šio salyno sala – Tenerifė, vadinama Amžino pavasario sala. Tiek žiemą, tiek vasarą keliautojus ši vieta pasitinka pasakišku oru. O kuo dar ji yra ypatinga?

Tenerifė – įspūdingo grožio sala

Salą į dvi dalis dalija joje stovintis Teidės ugnikalnis. Viena salos pusė – šiaurinė – pasižymi turtinga augalija ir drėgnesniu klimatu, kita – pietinė salos dalis – dažniau kaitinama saulės, todėl sausa ir smėlėta. Viena sala – dvi klimato zonos ir du skirtingi kraštovaizdžiai. Nuo smėlėto iki akmenimis kloto paplūdimio.

Skaityti toliau

Idėjos taupiai kelionei Niujorke

2017-10-23

Niujorkas, JAV
nuo 419,37 €

Siekiantiems kelionėse sutaupyti, pigūs skrydžiai internetu dažnai tampa geriausiu sprendimu. Pastaruoju metu pasipylė itin daug pasiūlymų kelionėms į Ameriką. Skrydžiai į Niujorką daugelio svajonę aplankyti šį milžinišką miestą vis dažniau paverčia realybe. Kuo šis miestas toks patrauklus?

Big apple, arba kuo įdomus Niujorkas

Tai turbūt vienas judriausių ir niekada nemiegantis pasaulio miestas. Niujorkiečiai tikri kavos maniakai, o jų dienos kofeino norma net 7 kartus viršija visos likusios Amerikos gyventojų išgeriamą kavos kiekį. Nieko keisto ir tai, kad šiame mieste galima išgirsti daugiau nei 800 skirtingų kalbų. Kultūrų įvairovė, stiklinių dangoraižių gausa ir miesto slapyvardis – Big apple, kilęs nuo kadaise šiame mieste vykusių žirgų lenktynių. Niujorkas – kupinas įdomybių.

Skaityti toliau

Aviakompanijų, teikiančių geriausią servisą TOP 20

2015-12-18

Niujorkas, JAV

Internetinis žurnalas Business Insider, remdamasis skrydžių kokybės vertinimo tinklalapio Skytrax ir skrydžių punktualumo vertinimo tinklalapio Flightstats duomenimis paskelbė TOP 20 geriausią servisą teikusių aviakompanijų (maksimalus vertinimo balas - 100 tšk., bet buvo atsižvelgta ir į kitus kriterijus):

Skaityti toliau

Aviakompanijos, siūlančios pigiausius skrydžius

2015-12-07

Niujorkas, JAV

Portalas WhichAirline.com atliko tyrimą, kurio metu išsiaiškino, kurios aviakompanijos realiai siūlo pigiausias kainas savo skrydžiams. Portalas suskaičiavo vidurkius kainų, kuriomis buvo parduoti bilietai su pigių skrydžių bendrovėmis, įskaitant bagažo ir kitus interneto operacijų mokesčius. Tagi, Lietuvoje veikiančios Wizzair ir Ryanair aviakompajos realybėje nesiūlo pigiausių skrydžių, nors ir yra pirmame penketuke, pirmoje vietoje įsitvirtino turkų aviakompanija Pegasus Airlines:

Skaityti toliau

Tiesioginiai aviakompanijos Air Baltic skrydžiai iš Lietuvos

2015-07-22

Niujorkas, JAV

Aviakompanija Air Baltic pradėjo eilę reguliarių tiesioginių skrydžių iš Lietuvos, taip užpildydama atsiradusias po aviakompanijos Air Lituanica bankroto tiesioginio susisiekimo su Europos miestais spragas. Šiuo metu siūlomi bilietai 7 naujais tiesiogiais maršrutais iš Vilniaus į:

 • Rygą
 • Helsinkį
 • Stokholmą
 • Berlyną
 • Paryžių
 • Briuselį
 • Amsterdamą

Skaityti toliau

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti