Departure Date
For example: Vilnius, Kaunas, Palanga, Riga, Warsaw
Return Date
choose airline
Find Tickets

Cheap Tickets

Kaunas-Copenhagen €9.99
Kaunas-Brussels €17.91
Riga-Doncaster €18.99
Kaunas-London €19.25
Kaunas-London €19.26
Kaunas-Edinburgh €24.63
Kaunas-Kaunas €26.25
Kaunas-Dublin €31.24
Warsaw-Zielona Gora €32.58
Kaunas-Bristol €33.73
Kaunas-Stockholm €33.97
Kaunas-Stockholm €36.99
Kaunas-London €37.98
Kaunas-London €37.98
Kaunas-Madrid €39.68

Popular Cities

Copenhagen from €9.99
Oslo from €9.99
London from €11.99
Frankfurt from €16.99
Rome from €19.07
Dublin from €19.79
Milan from €28.24
Paris from €28.60
Tel Aviv from €31.99
Barcelona from €33.95
Athens from €36.54
Larnaca from €41.99
Amsterdam from €55.70
Moscow from €57.51
Istanbul from €60.57

Mūsų projektas

Prekinis ženklas „Avia.lt“ priklauso vienai didžiausių Lietuvos turizmo agentūrų – UAB „Baltic Clipper“.

UAB „Baltic Clipper“ nuo 1992 m. Lietuvos turizmo rinkoje veikianti įmonė, turinti filialus visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Mažeikiuose bei turinti savo gretose daugiau nei 80 darbuotojų.

UAB „Baltic Clipper“ priklauso tarptautiniam „BCD Travel“ tinklui, taip pat tarptautinei vežėjų asociacijai IATA.

Lėktuvų bilietų pardavimo sistema Avia.lt pradėta vystyti 2003 m. ir šiuo metu yra viena pirmaujančių bilietų pardavimo sistemų Lietuvoje, aptarnaujanti beveik 40 tūkst. klientų per metus.

Mūsų projektas taip pat aptarnauja Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos klientus, minėtose rinkose projektas vystomas prekiniu ženklu „Aviago“.

Kaip mes dirbame

Avia.lt dirba patyrę aviabilietų srities specialistai, aptarnaujantys klientus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Konsultacijos ir pagalba teikiamos kiekvieną dieną, neišskiriant savaitgalių ir šventinių dienų.

Informacija apie skrydžius, bilietų kainas ir taisykles Avia.lt rezervacinėje sistemoje pateikiama naudojantis pažangiausių pasaulio rezervacinių sistemų „Amadeus“ ir „Travelport“ bei sparčiai augančio regioninio partnerio Waavo technologijomis.

Mūsų sistema

Bilietų rezervacinėje sistemoje vienoje vietoje pateikiame visų aviakompanijų lėktuvų bilietų kainas, suteikdami galimybę jas palyginti tarpusavyje, išsirinkti, užrezervuoti bei įsigyti tinkamiausią variantą išskridimo ar atskridimo, kelionės trukmės ar kainos atžvilgiu. Avia.lt rezervacinė sistema padeda išsirinkti patogiausią variantą, pateikdama pigiausią, greičiausią bei optimaliausą kainos ir kelionės trukmės atžvilgiu variantus, taip pat pateikia visus variantus pagal paieškos kriterijus nuo pigiausio arba trumpiausio skrydžio. Išsirinkti tinkamą bilietą taip pat padės ir patogus paieškos rezultatų filtras, pigiausių kainų kalendoriai ir daugelis kitų, patogiai bilietų paieškai skirtų technologinių sprendimų.

Kuo mes prekiaujame

Mūsų sistemoje prekiaujama tokių aviakompanijų kaip Ryanair, Wizzair, Lufthansa, Brussels Airlines, Austrian Airlines, Aeroflot, Ukraine International ir dar daugiau nei 300 kitų pasaulio aviakompanijų bilietais. Visų aviakompanijų, kurių bilietais prekiaujama, sąrašą, galie pamatyti paspaudę nuorodą avialinijos.

Kaip mes pateikiame

Mes pateikiame informacija apie šalis ir miestus, į kuriuos parduodami lėktuvų bilietai. Mūsų sistemoje yra ypatingai patogiai sukurta ir susisteminta patogi nuorodų struktūra, dedikuojant kiekvienai šaliai, miestui, ar miestų porai atskirą vidinį puslapį su informacija apie tiesioginių skrydžių tvarkaraščius, orus, naudingus patarimus keliaujant į tas šalis ar miestus ir svarbiausia – su bilietų kainų kalendoriais. Visą šalių sąrašą rasite paspaudę nuorodą šalys.

IATA Accredited Agent Amadeus Travelport
Ph.: (8 5) 249 09 09 Payment Methods: About Us