Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Pigūs skrydžiai į Velingtoną

Atidaryti pigių kainų į Velingtoną kalendorių

Orai Velingtone

dabar
15°C
vėjas: rytų, 0,3 m/s
drėgnumas: 100%
spaudimas: 1021 mm
gruodžio 19 d.
15°C
gruodžio 20 d.
16°C
gruodžio 21 d.
17°C

Velingtonas: kvapą gniaužiančios gamtos ir nuotykių miestas

Naujosios Zelandijos pietinėje dalyje įsikūręs Velingtonas tiesiog keri pozityvumu ir egzotišku kraštovaizdžiu. Tarp miesto mūrų sklando tikras zelandietiškos kultūros ir linksmybių koncentratas, nukeliantis į mums neįprastą, tačiau patrauklų pasaulį. Šalies sostinė – ideali kryptis šeimai, norinčiai pažinti šalį kuo geriau.

Kaip keliauti?

Velingtono oro uostas nuo miesto centro nutolęs 8 kilometrus. Šį atstumą per keliolika minučių galite įveikti patogiu autobusu, nuomotu automobiliu arba taksi. Miesto centre esančias lankytinas vietas lengva apkeliauti pėsčiomis. Kitus Velingtono rajonus ir regionus pasieksite autobusais, funikulieriumi, traukiniais, keltais.

Ko paskanauti?

Velingtonas pasiruošęs jums patiekti ypatingų šalies gardumynų. Jei norite pažinti tradicinę virtuvę, rekomenduojame užsisakyti gruzdintų saldžių bulvių kumara, patiekalo iš vėžių koura, orkaitėje ant iešmo keptų bulvių su dešra, pupelėmis ir sūriu cheesy beans potatoes, moliuskų mėsos maltinių friters.

Desertui pasilepinkite gaivinančiais rutuliuko formos ledais hokey–pokey, sausainiais su avižiniais dribsniais ir kokoso drožlėmis Anzac biscuits, Pavlovos torto (morenginio saldėsio su guminukais ir vaisiais). Atsigaivinkite puikiais vietos gėrimais: pusiau sausu baltuoju vynu, naminiu alumi.

Ką pamatyti?

Pažintį su visa šalimi ir Velingtonu siūlome pradėti užsukus į modernų Naujosios Zelandijos muziejų Te Papa Tongarewa. Nepamirštamus įspūdžius taip pat garantuoja Didžiojo karo muziejus. Praeitį su dabartimi sujungia elegantiška Velingtono rotušė, o pasigrožėti derme iš aukščiau galite įkopę į Viktorijos kalną.

Velingtonas taip pat didžiuojasi įspūdingais parlamento rūmais, anglikonų katedra, puošniu Viktorijos universitetu. Kultūra galite pasigėrėti Meno galerijoje, Operos namuose ir Šv. Džeimso teatre.

Ką nuveikti?

Visai šeimai patiks pasivaikščiojimas Karališkuoju botanikos sodu, kuriame prieglobstį rado seniausi šalies egzotiniai augalai. Pamatyti verta ir netolimo Naujosios Zelandijos draustinio, Zoologijos sodo gyventojus.

Aktyviam laisvalaikiui rinkitės Oriental Bay krantinę, tinkamą bėgiojimui, važinėjimui dviračiu, gėrėjimuisi parkais ir skulptūromis. Taip pat puiki pramoga – turas po Weta Cave, kur slepiama žinomiausių filmų magija.

Netoli sostinės driekiasi Tasmanijos ledynas su milžinišku Kuko kalnu, Kuko sąsiauris ir kiti Naujosios Zelandijos stebuklai. Todėl Velingtonas – nuostabus pradinis taškas įspūdingos šalies atradimui.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Velingtoną

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2017-12-25, pirmadienis: 0
2017-12-26, antradienis: 11:00-19:00
2017-12-31, sekmadienis: 11:00-17:00

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti