Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Wizzair

Geriausi bilietų pasiūlymaiTiesioginių aviakompanijos Wizzair skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant dominančio miesto (pažymėti mėlynais taškais) ir sistema pateiks skrydžių tvarkaraščius į tą miestą iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ar Varšuvos.

Apie kompaniją

WizzAir – 2003 m. Vengrijoje įkurta oro linijų bendrovė. 6 vadovų komanda jau per pirmus 3.5 mėnesio pasirūpino 250 000 keleivių. Pastaraisiais metais Wizz Air paslaugomis pasinaudoja apie 10 mln. Keliautojų per metus. Jie gali rinktis iš 420 maršrutų, nusidriekiančių per 25 bendrovės bazes Europoje, Izraelyje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
WizzAir pelnė vienos didžiausių pigių avialinijų vardą Vidurio ir Rytų Europoje. 2016 m. ekspertų rengiamas žurnalas Air Transport World kompaniją paskelbė metų įmone. Šias pergales padėjo pasiekti 71 WizzAir priklausantis lėktuvas (Airbus A320–200, A321–200) ir puikus patogumo bei patrauklios kainos derinys.

Wizzair kontaktai

WizzAir keleiviams pagalbą teikia:

WizzAir bagažas

Wizzair rankinio bagažo nemokamai galima turėti 1 vnt., kurio išmatavimų apribojimai neturi viršyti 42x32x25 cm. (svoris neribojamas). Norint turėti su savim salone didesnį krepšį, galima tokią galimybę įsgyti už papildomą 10 € mokestį (įsigijant paslaugą internetu, oro uoste taikomas didesnis mokestis). Įsigijus teisę vežtis didesnį rankinį bagažą, jo išmatavimai gali būti iki 56x45x25 cm. 
Kiekvienas keleivis gali užregistruoti iki 6 bagažo vienetų, sveriančių ne daugiau nei 23 arba 32 kilogramai. Bagažui, sveriančiam iki 23 ir daugiau nei 23 kg (iki 32 kg.), taikomi skirtingi įkainiai. Už pirmus 3 vienetus galima mokėti internetu, už likusius – tik oro uoste. Registruojamo bagažo krepšys negali viršyti leistinų 149 x 119 x 171 cm. gabaritų apribojimų.
Priklausomai nuo sezoniškumo ir vietos, kur įsigijama registruoto bagažo pervežimo paslauga, kainos svyruoja nuo 15 iki 50 € (įsigijant paslaugą internetu - pigiau).

WizzAir bilietų keitimas ir grąžinimas

Visi WizzAir bilietai yra negrąžinami, išimtis daroma tik mirties atveju.
Visi WizzAir bilietai yra keičiami, galimas datos, maršruto arba keleivio pakeitimas. Datos keitimo mokestis priklauso nuo įsigyto bilieto kainos (skaičiuojama 50 % nuo kainos) ir naujo bilieto kainos (reikia sumokėti skirtumą tarp senojo ir naujojo bilietų).

Tai įdomu

  • Visi WizzAir klientai turi galimybę įsitaisyti patogiose odinėse sėdynėse;
  • Nuo 2019 iki 2024 m. kompanijos nuosavybė turėtų padidėti 140 naujų Airbus lėktuvų. Iš jų 110 – 321neo modelio, dar labiau sumažinsiančio bendrovės keliamą oro taršą;
  • Wizz Air orlaiviai gali sutalpinti nuo 180 iki 230 keleivių;
  • Kompanija turi daugiau nei 2 600 darbuotojų.

Nutraukiami skryžiai į Kijevą

2014-04-25

Aviakompanija Wizzair informavo, kad nuo 2014 04 30 d. neapibrėžtam laikotarpiui nutraukiami skrydžiai maršrutu Vilnius - Kijevas. Kaip priežastis nurodoma nestabili geopolitinė padėtis Ukrainoje ir dėl to sumažėjusi paklausa šiuo maršrutu.

Skaityti toliau

Dvi naujos Wizzair kryptys - Korfu ir Kutaisis

2013-09-18

Wizzair vykdantysis direktorius Jozsefas Varadi spaudos konferencijoje pranešė, kad atidaromos dvi naujos tiesioginių skrydžių iš Vilniaus kryptys - Korfu sala Graikijoje ir Kutaisio miestas Gruzijoje. Į Korfu pirmasis skrydis numatomas

Skaityti toliau

Wizzair nutraukia skrydžius į Olesiundą

2013-09-17

Wizzair atstovas Danielis De Carvalho pranešė, kad 2013 m. žiemos sezonui - nuo spalio pabaigos, nutraukiami reguliarūs skrydžiai į Olesiundą. Šis skrydžių nuėmimas yra

Skaityti toliau

Wizz Air Ukraine skraido jau ir į Dubajų

2013-09-05

Dukterinė Wizz Air aviakompanija Wizz Air Ukraine pradėjo vykdyti reguliarius skrydžius iš Kijevo Zhuliany oro uosto į Dubajų, Al Maktoum oro uostą. Al Maktpoum oro uostas kol kas nors ir nėra pagrindinis Dubajaus oro uostas, tačiau tai vienas didžiausių ir brangiausių pasaulio oro uostų, pradėtas eksploatuoti tik 2010 m.

Skaityti toliau

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti