Wizzair bilietai: geriausios kryptys 2020 m. vasaros atostogoms

Pigių skrydžių bendrovė WizzAir populiarumu po truputį vejasi kitus žemų sąnaudų oro linijų gigantus, o kai kuriais atžvilgiais ir juos lenkia: Wizzair gali pasigirti ir bene naujausiu orlaivių parku. Be to, kompanija nuolat kelia ambicingus tikslus: pavyzdžiui, iki 2027 m. Wizzair įsipareigojo įdarbinti 1000 piločių moterų (https://www.youtube.com/watch?v=IphTXB_jvRk).

Iki 2020 m. kompanija iš Lietuvos skrydžius vykdė 28-iomis kryptimis iš viso į 15 valstybių. 2020-aisiais Wizzair skrydžių geografija dar labiau plečiasi.

Žiemos pabaigoje ir pavasario pradžioje daugelis jau intensyviau pradeda planuoti ir vasaros atostogas, o pigūs Wizzair bilietai per Avia.lt sistemą tirpste tirpsta. Tad kur šiemet kryps atostogautojų žvilgsniai? Kokiais kryptis pasirinkti 2020-ųjų vasaros atostogoms?

Atėnai (Graikija)

Atėnai – tai miestas ir muziejus po atviru dangumi. Visų pirma tai labai senas istorinis miestas, kuriame savo grožiu ir didingumu traukia Dzeuso šventykla, Adrianos arka, Dionizo teatras, Esklepiono griuvėsiai, Eumenės kolonada, Atėnų Nikės šventykla, Propilėja, Erektionas ir kt. Atėnai labai patiks norintiems prisiliesti prie didingosios istorijos ir pajusti tūkstantmečių alsavimą. Atėnų lankytojus itin žavi nacionaliniai sodai, o persisotinę kultūros ir architektūros objektais turistai greitai gali pabėgti prie jūros, nuo Atėnų nutolusi ne taip jau ir toli.

Skraidinama iš: Vilniaus.

Skrydžiai vykdomi: III; VII.

Wizzair bilietai pigiau – nuo 39,99 Eur.

Eilatas (Izraelis)

Eilatas – pietinėje Izraelio dalyje prie Raudonosios jūros įsikūręs kurortas, dažnai įvardijamas visos šalies perlu ar net deimantu. Čia susipina viskas, kas labiausiai traukia turistus: skaidri jūra, gražūs paplūdimiai, kalnai ir dykumos. Eilate apsčiai veiklos ras vandens pramogų mėgėjai: čia jie galės nardyti, kaituoti, paplaukioti burlentėmis ar net su delfinais Delfinų rife. Būtina aplankyti ir Raudonąjį kanjoną, povandeninę observatoriją bei Timnos slėnio parką.

Skraidinama iš: Vilniaus.

Skrydžiai vykdomi: I; V.

Wizzair bilietai pigiau – vos nuo 9,99 Eur.

Kijevas (Ukraina)

Tai ir šalies sostinė, ir didžiulis milijoninis miestas, įsikūręs prie Dniepro upės. Palyginimui, iš Vilniaus Kijevą nuskrendame vos per valandą, autobusu vidutiniškai keliaujame 11–12 val. Kijeve yra įspūdingų cerkvių ir bažnyčių, Pečioros lavros vienuolynas, Holodomoro muziejus su memorialu, muziejų, parkų, teatrų ir t. t. Jame netrūksta ir kultūrinių renginių – koncertų, gatvės meno festivalių, tad turistai šiame mieste jausis jaukiai bet kuriuo metų laiku. Beje, lietuviai giria ypač skanų ukrainietišką maistą ir stulbinamas kainas: sotūs kelių patiekalų pietūs dviem kainuoja ~15 eurų, o kartais – net ir dar pigiau.

Skraidinama iš: Vilniaus.

Skrydžiai vykdomi: II; VI.

Pigūs bilietai Wizzair – nuo 24,99 Eur.

Kutaisis (Gruzija)

Antrasis pagal dydį žavingosios Gruzijos miestas pasitinka išskirtine atmosfera ir antikiniu palikimu. Taip pat miestas skęsta žalumoje, o gatvelės apsodintos medžių alėjomis. Miestas kadaise priklausė ir Osmanų, ir Rusijos imperijai, todėl čia galima pamatyti įvairių kultūrų bruožų. Senamiestyje pasitinka didingi XIX a. pastatai, operos rūmai, fontanai, garsusis Žaliasis turgus ir kt. Daug įdomių ir dėmesio vertų objektų galima rasti ir Kutaisio apylinkėse. Vienas jų – Gelačio vienuolynas. Iš Kutaisio galima lengvai pasiekti tik šalies sostinę, tiek ir pietvakarinėje dalyje prie esantį Batumio kurortą.

Skraidinama iš: Vilniaus.

Skrydžiai vykdomi: III; VII.

Pigūs Wizzair bilietai – nuo 27,49 Eur.

Reikjavikas (Islandija)

Reikjavikas – šalies sostinė, kaip ir pati Islandija traukianti gamtos ir išskirtinės architektūros mėgėjus. Reikjavike gyvena apie 120 tūkst. žmonių. Ne veltui miestas vadinamas „tautų katilu“: jame galima sutikti kone 100 kitų tautų atstovų, tarp jų – ir nemažai lietuvių emigrantų.

Tai pati šiauriausia sostinė, kurioje dar iki šiol jaučiamas vikingų kultūros palikimas. Jame vis dar galima išgirsti legendų apie trolius ir kitas mistiškas būtybes. Pagrindinis Reikjaviko akcentas – ryškiomis spalvomis dažyti nuosavi namai. Pažinčiai su Reikjaviku neprireiks daug laiko, o visus atstumus centre paprasta įveikti pėsčiomis. Viešint šiame mieste būtina aplankyti Parlamentą, katedrą, nacionalinį muziejų, operos rezidenciją ir kt. Gamtos mylėtojus traukia Laugardaluro slėnio terminiai baseinai, zoologijos ir botanikos sodai.

Skraidinama iš: Vilniaus.

Skrydžiai vykdomi: I; V.

Lėktuvų bilietai Wizzair – nuo 29,99 Eur.

Turku (Suomija)

Turku – viduramžių miestas ir buvusi Suomijos sostinė, įsikūrusi šalies pietvakariuose. 2011 m. Turku buvo paskelbtas Europos kultūros sostine. Jame galima rasti daugybę istorinių paminklų, muziejų (itin vertas dėmesio – „Aboa Vetus“), jūrų centrą, katedrą, pilį, turgaus aikštę ir kitus objektus, kurių čia tikrai netrūksta. Turku – studentų miestas, nes jame yra nemažai aukštųjų mokyklų, todėl mokslo metais jis būna itin aktyvus, vyksta daugybė renginių, tačiau ir vasarą įvairių pramogų Turku tikrai netrūksta. Miestą apžiūrėti galima tiek pėsčiomis, tiek ir čia itin populiariais dviračiais.

Skraidinama iš: Kauno.

Skrydžiai vykdomi: II; VI.

Lėktuvu bilietai Wizzair: nuo 15,99 Eur.

 

Taigi aplankykite visus šiuos nuostabius miestus ir įsitikinkite, kad turiningoms atostogoms nereikia nei daug laiko, nei daug pinigų, o Avia.lt padės dar labiau sutaupyti: Wizzair bilietai kainuoja vos nuo 9,99 Eur!

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti