paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

RyanAir

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

Ryanair – Airijos pigių skrydžių bendrovė, įkurta 1985 m. Veiklą pradėjusi nuo vienintelio maršruto tarp Airijos ir Didžiosios Britanijos, šiandien Ryanair yra didžiausia mažų sanaudų kompanija Europoje. 2013 m. ji taip pat pirmavo pagal laiku įvykdytų skrydžių skaičių.
Šiai bendrovei priklauso apie 340 lėktuvų. Visi jie yra to paties modelio – Boeing 737–800. Vidutinis orlaivių amžius – 5.5 m. Ryanair kasdien iš 84 bazių sėkmingai įvykdo apie 1 800 skrydžių. Bendrovės keleiviai pigiai pasiekia 200 miestų 33 Europos ir Šiaurės Afrikos šalyse.

Ryanair kontaktai

Kilus klausimams dėl skrydžio ar kitų Ryanair teikiamų paslaugų, galite:

Ryanair bagažas

Rankinį bagažą gali sudaryti 1 vienetas, kurio svoris neviršija 10 kg. Jo matmenys turėtų būti ne didesni nei 55 x 40 x 20 cm. Taip pat keleiviui gali priklausyti 1 krepšys, kurio matmenys – ne didesni nei 35 x 20 x 20 cm. (be svorio apribojimų). Keleivių, lipančių į lėktuvą nuo 90 ir vėliau, rankinis bagažas gabenamas kaip registruojamas, jo su savim imti į lėktuvą neleidžiama.
Registruojamas bagažas ryanair skrydžiuose gabenamas tik už papildomą mokestį, kuris priklauso nuo sezoniškumo, svorio ir vietos, kur užsakomas (internetu - pigiau, oro uoste ir telefonu - mokestis didesnis). Mokesti svyruoja nuo 20 iki 50 €. Registruojamas bagažas gali būti dviejų svorio apribojimų: 15 ir 20 kg.
Nepriklausomai nuo svorio, bagažas negali viršyti leistinų išmatavimų: 81 x 119 x 119 cm.
Vaikams nuo 2 metų galioja tos pačios rankinio ir registruojamo bagažo normos, kūdikiams iki 2 metų tėvai gali turėti papildimai 1 rankinio bagažo vienetą iki 5 kg. bei nemokamai vežtis 1 pilnai sudedamą vežimėlį ir automoblinę kėdutę (registruojamo bagažo skyriuje).

Ryanair bilietų keitimas ir grąžinimas

Aviakompanija keleiviams siūlo dviejų tipus tarifus visais maršrutais:
Standartinis - pigiausias, visiškai negrąžinamas (norint turėti  galimybę grąžinti, reikia įsigyti už papildomą mokestį kelionės draudimą, bet jis galioja tik atsitikus draudiminiam įvykiui), bet keičiamas už papildomą mokestį tarifas.
Keitimo mokestis gali būti nuo 30 iki 90 € (priklausomai nuo kelionės sezoniškumo ir vietos, kur atliekamas keitimas - internetu (pigiau) ar oro uoste), bet jeigu naujai pasirinktas skrydis yra brangesnis, reikia sumokėti ir kainos skirtumą tarp senojo ir naujojo tarifų.

Tai įdomu

  • Ryanair siekia skraidinti keleivius naujausiais, aplinką labiausiai tausojančiais ir tyliausiais lėktuvais;
  • Bendrovė šiuo metu yra užsakiusi dar 300 naujų orlaivių;
  • Ryanair dirba virš 10 000 kvalifikuotų darbuotojų;
  • Iki 2024 m. kompanija tikisi aptarnauti 160 mln. keleivių;
  • Ryanair jokiuose savo vykdomuose reisuose neperveža gyvūnų.

 Tiesioginių aviakompanijos RyanAir skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant dominančio miesto (pažymėti mėlynais taškais) ir sistema pateiks skrydžių tvarkaraščius į tą miestą iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ar Varšuvos.

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti