paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,93/5 (balsų: 900)

Bilietai skrydžiams į Rusiją nuo 331,37 €

Rusija
Geriausi pasiūlymai į Rusijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Rusiją (RUS)

Rusija didinga ne tik savo mastu, tačiau ir gamta. Pigūs skrydžiai į Rusiją tai puiki proga pamatyti didžiausią ežerą Europoje – Ladogą ir kitus didžiausios pasaulio valstybės stebuklus.

Pasiruošimas kelionei

Nors Rusija yra Lietuvos kaimynė, tačiau ją lankantiems reikalinga viza. Norintys gauti vizą turi turėti galiojantį pasą, užpildytą prašymą vizai gauti su įklijuota nuotrauka, draudimą. Su savimi turėkite apie 50 dolerių (būtent dolerių) maždaug tokia yra vizos paruošimo kaina. Viza jums bus išduota per 10 dienų.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Rusijoje atsiskaitinėjama rubliais. 1 euras lygus daugiau nei 71 Rusijos rubliui. Kainos turguose yra didesnės nei prekybos centruose. Pavyzdžiui, turguje kiauliena kainuoja apie 400 rublių, o prekybos centre net 90 rublių pigiau. Parduotuvėje juoda duona kainuoja apie 22 rublius, lydeka – apie 160 rublių, pomidorai – apie 150 rublių. Jėgas atgausite restorane paragavę rusiškų barščių arba šči sriubos – maždaug 350 rublių.

Rusijoje galima keliauti automobiliu, autobusu, traukiniu. Norintiems pasigerėti Ermitažo muziejaus prabanga rekomenduojama keliauti traukiniu. Būtent populiariausias traukinių maršrutas yra tarp Maskvos ir Sankt Peterburgo, o bilieto kaina siekia 6057 rublius. Kelionių į kitus miestus kainos skiriasi – kelionė į Rostovą kainuoja net 38124 rublius. Pasirinkę sau patogiausią ir prieinamiausią keliavimo būdą, nepamirškite taip pat aplankyti ir vieno didžiausio pasaulio stebuklų – geizerių slėnio.

Papildoma informacija:

 • Rusijos sostinė – Maskva. Maskva pripažinta kaip vienas iš brangiausių miestų pasaulyje. Nuo Vilniaus iki Maskvos 792 kilometrai.
 • Rusija driekiasi per 11 laiko juostų, todėl laiko skirtumas jaučiamas ir tarp Rusijos miestų. Maskva patenka į GMT +3 laiko zoną.
 • Šalies kalba – rusų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Pabuvojus Rusijoje, be abejonės, iš jos norisi parsivežti rusiškojo ūpo ir užsispyrimo. Draugus ir artimuosius tikrai pralinksmins jūsų suorganizuotas vakaras Rusijos tema. Pasikvieskite draugus į pirtį ir parodykite rusiškosios pirties tradicijas, o po geros pirties sėskite prie kiaulienos vyniotiniais, šašlykais bei Vinegret salotomis nukrauto stalo. Tas, kas nesudalyvavo rusiškoje pirtyje, tuomet negali praleisti progos susišildyti degtine. Ir žinoma, toks vakaras negali apsieiti be linksmųjų medinių lėlių – matrioškų.

  Pigių kainų kalendoriuje į Rusijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti