paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,96/5 (balsų: 68)

Pigūs skrydžiai į Jekaterinburgą

Norėdami gauti visus skrydžių į Jekaterinburgą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Jekaterinburgą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Jekaterinburgą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Brangakmeniais nusagstytas modernus Jekaterinos miestas

Petras I-asis buvo griežtas vadovas, bet nuoširdžiai įsimylėjęs vyras. Juk ne kiekvienas savo žmonos garbei pastatytų miestą nuostabioje vietoje ir dar pavadintų jos vardu. Pažvelkime į Jekaterinburgą: Europos ir Azijos geografinis centras, didinga Uralo kalnų kaimynystė ir po žeme plytintys brangiųjų akmenų bei mineralų klodai.

Kaip keliauti?

Apie Jekaterinburgo oro uostą daug kalbėti nereikia – liksite maloniai nustebinti. Tai vienas moderniausių ir tvarkingiausių oro uostų Rusijoje, todėl keliautojai džiaugiasi ypatingu komfortu, pradedant aptarnavimu ir baigiant plačiomis automobilių parkavimo aikštelėmis. Mieste taip pat nepaklysite – čia sukinėjasi daugybė autobusų, troleibusų, taksi automobilių, kuriuose galima išgirsti pačių geriausių rusiškų anekdotų, gatvėmis dunda tramvajai, o po jais ir greitieji metro. Tad visas Jekaterinburgas turistui pasiekiamas ranka.

Ko paskanauti?

Elegantiškame Jekaterinburge galite pažinti viso pasaulio virtuves, tačiau neišvažiuokite neparagavę tradicinių šio krašto patiekalų. Vienas įdomiausių ir keisčiausių – šalta giros sriuba su daržovėmis. Ji patinka anaiptol ne visiems, tačiau pamėginti verta, o po to jau galima leistis ragauti marinuotų daržovių, troškintos mėsos patiekalų, kuriuos svetingi rusai pasiūlys užgerti Jūsų pasirinkto stiprumo degtine.

Ką pamatyti?

Viena svarbiausių vietų mieste – 2003 metais pastatyta Kraujo bažnyčia. Tai monumentas negailestingai nužudytai caro Nikolajaus II šeimai, kurį privalo pagerbti kiekvienas Jekaterinburgo svečias. Šiame mieste veikia ir vienas įdomiausių muziejų Rusijoje ,,Plotinka“, o praeivių akis traukia šiuolaikinio meno kūrinys – milžiniškas monumentas QWERTY. Šis pavadinimas tai tiesioginė nuoroda į kompiuterio klaviatūros sandarą, viršutinę eilutę. O pačią skulptūrą sudaro didžiuliai balti akmenys, po kuriais būtina palįsti, jeigu smalsu, kokie užrašai išgraviruoti apačioje.

Pasivaikščiojus mieste laukia muzikinės komedijos teatras, jaunimo teatras, rusų dramaturgo, režisieriaus ir aktoriaus vardu pavadintas Kolyada teatras, kuriuose pajusite aukščiausio lygio meno pliūpsnį.

Ką nuveikti?

Ne veltui sakoma, kad Jekaterinburgas pastatytas ant brangakmenių – žemės gelmėse išties slepiasi didžiuliai lobynai. Turistams siūloma apsilankyti aukso, pirito, deimantų, platinos, rodonito ir kitų brangių akmenų bei metalų išgavimo vietose, o po to neužmiršti pasivaikščioti po vaizdingus Uralo kalnus. Arba dar geriau – pasiryžti raftingui - nusileidimui valtimi sraunia kalnų upe. Adrenalino dozė garantuota.

Skrydžių į Jekaterinburgą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 39,68 €
  • iš Vilniaus: 32,12 €
  • iš Kauno: 650,38 €
  • iš Palangos: 108,93 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Rygos: 323,91 €
  • iš Vilniaus: 423,51 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Jekaterinburgą dažniausiai rinkosi:
  • Aeroflot (SU), 39%
  • Finnair (AY), 10%
  • Utair Aviation (UT), 7%
  • S7 Airlines (S7), 5%
  • Kitos aviakompanijos: 39%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Tiesioginių skrydžių į Jekaterinburgą tvarkaraštis

  Žemiau pateikti tiesioginiai maršrutai, kuriais vykdomi skrydžiai į/iš Jekaterinburgo. Paspauskite ant tinkamo maršruto kad pamatyti visų tiesioginių skrydžių laikus. Norėdami užsisakyti bilietus į norimą reisą, pasinaudokite paieškos forma viršuje.

  Ryga – Jekaterinburgas
  PirmadienisPr.AntradienisAn.TrečiadienisTr.KetvirtadienisKt.PenktadienisPn.ŠeštadienisŠt.SekmadienisSk.
  23:10-04:15
  23:10-04:15
  PirmadienisPr.
  AntradienisAn.
  TrečiadienisTr.23:10-04:15
  KetvirtadienisKt.
  PenktadienisPn.
  ŠeštadienisŠt.23:10-04:15
  SekmadienisSk.

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Jekaterinburgą

  Klauskite, komentuokite, dalinkitės

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti