paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,33/5 (balsų: 9)

Pigūs skrydžiai į Archangelską

Norėdami gauti visus skrydžių į Archangelską pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Archangelską pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Archangelską, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Archangelske

dabar
5°C
vėjas: vakarų, 0,6 m/s
drėgnumas: 82%
spaudimas: 1008 mm
balandžio 9 d.
3°C
balandžio 10 d.
3°C
balandžio 11 d.
3°C

Archangelskas: kelionės istorijos labirintais po žvejų rojų

Rusijos Šiaurės perlas, daugybę metų gludintas skaudžios istorijos, matęs begales veidų ir skirtingų laikmečių. Pirmasis Rusijos jūrų uostas, atvėręs šaliai vandens kelius į Europą. Miestas, šiandien tvirtai stovintis ant kojų, augantis ir nuolat kuriantis naująją savo istoriją – tai saugiai prie Šiaurės Dvinos žiočių prisiglaudęs Archangelskas.

Kaip keliauti?

Šiais laikais pasiekti Archangelską visai paprasta – pačiame mieste įsikūręs uostas, čia pat driekiasi geležinkelio linija, jungianti ne tik su šalies, bet ir su Europos miestais.

Atvykus į Archangelską, galima išsinuomoti automobilį, naudotis patogiu viešuoju transportu, tačiau tiesiog būtina išsikviesti taksi. Nenustebkite, jei prieš akis išdygs žavingas rožinis automobilis – tai reiškia, kad jums teks susipažinti su Archangelske gimusio, specialiai moterims sukurto taksi idėja. Automobilio viduje – moteriškas rojus: pilna mados ir grožio žurnalų, minkštų žaislų, servetėlių, vėduoklių ir netgi naujų pėdkelnių. Kas žino, ko gali prireikti damai. Na ir spėkite, kas sėdi už automobilio vairo? Žinoma, moteris!

Ko paskanauti?

Jeigu žavus taksi automobilis stabtels prie vietinės kavinės, neskubėkite jos praeiti – pasimėgaukite tradiciniais žuvies kotletukais ar žuviene, kurią Archangelsko žvejų žmonos gamina iš čia pat pagauto, pačio šviežiausio laimikio. Keliautojai pasakoja, kad pro šiame mieste ruošiamą žuvį praeiti neįmanoma – gilios žuvies rūkymo tradicijos leidžia išgauti itin viliojančius kvapus ir išskirtinį skonį. Sūresnę žuvį Archangelsko gyventojai keliautojui pasiūlys užgerti ne alumi, o arbata, pasaldinta gardžia uogiene.

Ką pamatyti?

Ar kada matėte, kaip apdirbami deimantai? Archangelske galite tai padaryti, nes deimantų apdirbimas čia viena svarbių pramonės šakų. Kol brangenybių mėgėjai žavisi deimantais, istorijos tyrinėtojus žavės sovietinius laikus menantys statiniai, senieji kalėjimai, sėkmingai įprasmintos ir ateities kartoms išsaugotos tremties vietos. Verta aplankyti paminklus M. Lomonosovui, Petrui I, apžiūrėti admiraleto pastatą, Švč. Trejybės cerkvę bei nukeliauti į miesto kapines, kuriose amžino poilsio atgulė įžymūs rusų jūrininkai.

Ką nuveikti?

Būti Rusijoje ir nepasimėgauti rusiška kultūra? Jokiu būdu! Raskite laisvą popietę apsilankymui dramos, lėlių ar jaunimo teatre, filharmonijoje, vietiniame cirke ar viename iš muziejų, kuriuose galite susipažinti su krašto istorija, Archangelsko menininkais, pamatyti, kokia svarbi miestui ir jo gyventojams žemyno krantus skalaujanti jūra.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Archangelską

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2020-04-13, pirmadienis: nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti