paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,93/5 (balsų: 57)

Pigūs skrydžiai į Rostovą

Norėdami gauti visus skrydžių į Rostovą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Rostovą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Rostovą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Rostove

dabar
Clear sky
11°C
vėjas: šiaurės-vakarų, 0,8 m/s
drėgnumas: 69%
spaudimas: 1027 mm
gegužės 29 d.
Few clouds
12°C
gegužės 30 d.
Few clouds
19°C
gegužės 31 d.
Clear sky
22°C

Didysis Rostovas – Rusijos Aukso žiedo dalis

Didysis Rostovas – tai vienas seniausių miestų visoje Rusijoje, įkurtas Jaroslavio srityje. Kad nebūtų painiojamas su kitu miestu – Rostovu prie Dono, šis miestas vadinamas didžiuoju. Toks vardas pasirinktas neatsitiktinai, nes didybės jam tikrai netrūksta – Jaroslavlio Rostovas įtrauktas į senovinių Rusijos miestų aukso žiedą dėl čia esančių architektūros paminklų. Akivaizdu, jog šį didingą miestą tikrai verta aplankyti.

Kaip keliauti?

Skrendant lėktuvu į Rostovą, patogiausia rinktis Lugansko arba Volgodonsko oro uostus, kadangi Didžiajame Rostove oro uosto nėra. Mieste patogiausia keliauti puikiai išvystytu viešuoju transportu: autobusais ar mikroautobusais, norintiems keliauti dar patogiau – taksi. Žinoma, yra galimybė išsinuomoti ir privatų automobilį.

Ko paskanauti?

Rusijos virtuvė išsiskiria didžiule patiekalų gausa. Rusai ypač mėgsta įvairiausias sriubas. Tradicinė kopūstienė arba burokėlių barščiai čia valgomi kone kasdien. Taip pat populiari ir šaltiena, įvairiausi virtiniai, koldūnai su skirtingais įdarais, blynai, gardinami uogiene ar pyragėliai. Rusai mėgsta ir raugintus agurkus bei kopūstus, todėl juos dažnai renkasi kaip garnyrą prie pagrindinių patiekalų. Siūloma paragauti ir tikros rusiškos degtinės bei atsigaivinti čia ypač populiariu naminiu gaiviuoju gėrimu – gira. Nors dauguma maisto produktų atrodo įprasti ir mums, būdami Rostove, nepraleiskite progos paragauti tradicinių valgių ir pajusti tikrą jų skonį.

Ką pamatyti?

Vienas seniausių Rusijos miestų, priklausančių Aukso žiedui, akivaizdžiai traukia architektūros paminklų gausa. Pirmiausia, į ką privalote atkreipti dėmesį planuodami atostogų Rostove maršrutą – Rostovo kremliaus architektūrinį ansamblį. Pasigrožėkite aukštais Spaso-Jakovlevo vienuolyno skliautais.

Ką nuveikti?

Jei keliaujate su vaikais, nepraleiskite progos nusivesti jų į atrakcionus Didžiajame Rostove. Istorija ir religija besidomintiems keliautojams verta rinktis apsilankymą Uspenskio sobore ir daugybėje kitų Didžiojo Rostovo cerkvių, kurių mieste išties daug. Ieškantiems lauktuvių ar tiesiog kokybiškų produktų, rekomenduojama apsilankyti Rostovo turguje. Čia galite ir dirbinių iš emalio – emalinė gamyba jau labai seniai plėtojama Rostovo mieste ir visoje Rusijoje. Emaliu dengti dirbiniai ne tik ypač atsparūs laiko ženklams – temperatūrai, drėgmei, bet ir atrodo ypač prabangiai, tad tai – puiki dovana artimiesiems.

Skrydžių į Rostovą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 36,47 €
  • iš Vilniaus: 24,34 €
  • iš Palangos: 65,97 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Rygos: 345,23 €
  • iš Vilniaus: 405,05 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Rostovą dažniausiai rinkosi:
  • Aeroflot (SU), 51%
  • S7 Airlines (S7), 12%
  • Ural Airlines (U6), 5%
  • Turkish Airlines (TK), 5%
  • Kitos aviakompanijos: 27%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Rostovą

  Klauskite, komentuokite, dalinkitės

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti