paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,05/5 (balsų: 19)

Pigūs skrydžiai į Krasnojarską

Norėdami gauti visus skrydžių į Krasnojarską pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Krasnojarską pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Krasnojarską, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Krasnojarskas – moderni miško milžinių žemė

Jeigu Rusija jums dažniausiai asocijuojasi su jos sostine Maskva, tai Krasnojarskas yra pasiruošęs pristatyti kiek kitokią, jau pamirštą, Rusijos pusę. Tolimoje Rusijos centrinėje dalyje įsikūręs beveik milijoną gyventojų talpinantis miestas jus nukels atgal į XX amžių. Sveiki atvykę į Sibirą, sveiki atvykę į Krasnojarską.

Kaip keliauti?

Prie Jenisėjaus upės įkurtą miestą pasiekti tikrai reikia laiko. Nors į Krasnojarską galima keliauti naudojantis vien lėktuvu, tačiau nors kartą ten buvę siūlytų, persėdimus skirtinguose oro uostuose iškeisti, į kelionę traukiniu. Ir tam kuo puikiausiai tinka Trans-Sibiras geležinkelio maršrutas, kurio pradžia – Maskvoje, o viena iš tarpinių stotelių – Krasnojarskas. Žinoma, kelionė užtruktų kiek daugiau nei dvi paras, tačiau Sibiro vaizdai – gniaužiantys kvapą ir verti kiekvienos kelionės valandos.

Pačiame Krasnojarsko mieste keliauti galima pėsčiomis, taksi ar autobusu. Apžvalgos aikštelė pasiekiama keltuvu.

Ko paskanauti?

Kiekvienas miestas atveria savo šalies virtuvės skonių paletes – Krasnojarskas nėra išimtis. Miesto gatvėse ir prekybos centruose esantys restoranai nenuvils. O ir prisibijantiems naujovių ar sunkiai suprantamų patiekalų pavadinimų – neteks badauti. Sibire įkurtame mieste rasite italų, amerikiečių, japonų, kinų, meksikiečių virtuves.

Didžiausia nuodėmė Krasnojarske yra neparagauti vietinių taip mėgstamos šči (kopūstų sriubą), ucha (žuvienė) ar mums įprastų barščių. O ką jau kalbėti apie pyragėlius, kurie yra žinomi visame pasaulyje.

Tradicinė Rusijos virtuvė nedaug kuo skiriasi nuo lietuviškos, tačiau vis tiek nereiktų praleisti progos paskanauti tradicinių блины (blynai) ar karšto medaus gėrimo – сбитень.

Ką pamatyti?

Būtinai skirkite laiko Stolby nacionaliniam parkui, kurį vietiniai vadina miško milžinų žeme. Taip pat, galite apsilankyti operos ir baleto teatre, vietinėse meno galerijose ar literatūros, meno, regioniniame Krasnojarsko muziejuose. Derėtų nepamiršti ir apžvalgos aikštelės, esančios 500 metrų aukštyje, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis miesto ir nacionalinio parko peizažas.

Ką nuveikti?

Ekstremaliems nuotykiams pasiruošusius keliautojus vilioja Sibiro žemė bei žmogaus nepaliestos ir neįžengtos vietovės. Taip pat savo ekspediciją čia vykdė ir „Misija: Sibiras“ savanoriai. Jeigu norite geriau pažinti vietinius žmones ir jų kultūrą, vakarienei būtinai pasirinkite vieną iš Krasnojarske esančių rusiškų restoranų arba išdrįskite įžengti į rusišką barą. Ką gali žinoti, kuo baigsis smagi vakaronė draugiškų ir vaišingų vietinių gyventojų draugijoje.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Krasnojarską

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2019-12-24, antradienis: 0
2019-12-25, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-12-26, ketvirtadienis: 11:00-19:00
2019-12-31, antradienis: 8:00-18:00

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti