paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,91/5 (balsų: 993)

Bilietai skrydžiams į JAV nuo 375,52 €

JAV
Geriausi pasiūlymai į JAV miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į JAV (US)

Skrydžiai į JAV yra tai, ko reikia norint įsitikinti amerikietiškosios svajonės realumu. 50 skirtingų valstijų vilioja ilgiausiais pasaulyje urvais ir tarpekliais, vienais galingiausių ugnikalnių ir aukščiausiai trykštančiais geizeriais. Nepaprasta laisvės istorija, įamžinta monumentuose ir architektūroje, kultūrų margumynas, geriausi restoranai, naujosios technologijos, nacionaliniai parkai, nepriekaištingas aptarnavimas – dalykų, kurie sukuria šalies legendą, yra išties daug.

Pasiruošimas kelionei

Jei JAV atostogausite trumpiau nei 30 dienų, viza rūpintis nereikia. taip pat nėra privalomų skiepų reikalavimų. Norėdami jaustis saugiau, atnaujinkite stabligės ir difterijos skiepus, užsisakykite kelionės, sveikatos draudimus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Išmatuoti valstijas skersai ir išilgai galite naudodamiesi lėktuvais, autobusais, traukiniais. Viešojo transporto priemonės valstijose ir miestuose skiriasi. Čia galite rasti metro, tramvajų. Keliauti taip pat galite nuomotu automobiliu – JAV keliai yra puikios būklės.

Atsiskaitymui šalyje naudojamai JAV doleriai (USD). Vienas doleris – tai maždaug 0.900 euro. Pragyvenimo išlaidos JAV aukštesnės nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 12, puodelis kapučino – apie 3.82 dolerio. 1.5 litro vandens butelį galite įsigyti už 1.77, kilogramą sūrio – už 10.73, vištienos krūtinėlės – už 8.77 dolerio. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 2.25, kilometras taksi – apie 1.62 dolerio.

Papildoma informacija:

 • Nacionalinė JAV kalba – anglų.
 • JAV žiemą priklauso laiko juostoms nuo UTC –5 iki UTC –10. Vasarą jos pakeičiamos nuo UTC –4 iki UTC –10.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki JAV sostinės Vašingtono – 4866 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Tai, ką verta parsigabenti iš JAV, priklauso nuo lankomos valstijos. Pietvakariuose geriausia ieškoti įmantrių keramikos, molio dirbinių, pietuose – originalių skanėstų. Rezervatų prieigose galite rasti įdomių rankų darbo gaminių iš odos, stiklo, akmens, medžio. Didžiuosiuose miestuose tikrai išsirinksite originalius marškinėlius ar džemperį. Muzikos ir filmų įrašai, knygos, plakatai, smulkioji technika, saldumynai – taip pat geros idėjos lauktuvėms.

  Jungtinės Amerikos Valstijos pripažintos vakarietiškos kultūros lopšiu. Menas, amatai, žmonių mentalitetas, milžiniškų miestų kasdienybė, pribloškianti gamtos didybė – vos keli nepamirštamus prisiminimus dovanojantys dalykai, kuriuos pažinti padeda pigūs skrydžiai į JAV.

  Pigių kainų kalendoriuje į JAV miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti