Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,17/5 (balsų: 23)

Pigūs skrydžiai į Detroitą nuo 829,33 €

Atidaryti pigių kainų į Detroitą kalendorių

Orai Detroite

dabar
4°C
vėjas: šiaurės, 0,6 m/s
drėgnumas: 91%
spaudimas: 1013 mm
kovo 22 d.
3°C
kovo 23 d.
5°C
kovo 24 d.
7°C

Detroitas: gyvybės paslaptį saugantis vaiduoklis

Detroitas – vienas žinomiausių JAV miestų, iš aukso amžiaus paniręs į siurrealistinę tylą. Šią kryptį paprastai renkasi smalsūs, nenumaldomą aistrą urbanistikai, automobilių pramonei, istorijai jaučiantys keliautojai. Jie puikiai žino: už paviršinės tylos, apytuščių gatvių ir namų iš tiesų slepiasi nesunaikinama miesto gyvybė. Jos paieška gali virsti viso gyvenimo nuotykiu, atskleidžiančiu kvapą gniaužiančias laiko ir žmonių galias.

Kaip keliauti?

Lengviausias būdas miestui pasiekti – nusileidimas Detroit Metropolitan Wayne County, arba kitaip – Detroit Metro Wayne Cnty oro uoste. Jis nuo Detroito centro nutolęs apie 37 kilometrus. Šį atstumą galite nuvažiuoti taksi, nuomotu automobiliu arba autobusu. Netrukus po miestą ims riedėti ir modernūs tramvajai – QLINE.

Ko paskanauti?

Detroito gyventojai savo miesto neįsivaizduotų be kelių patiekalų ir gėrimų. Visų pirma tai – stačiakampė pica su mocarelos sūriu. Išalkę miestiečiai mielai užkanda specifinio Coney Dog – dešrainio su ypatingu aitriųjų paprikų padažu ir smulkintais svogūnais. Detroitas kulinarijos žinovų gerbiamas ir dėl pyragėlio, kurį kasyklų darbininkams paruošdavo jų žmonos. Paragauti taip pat verta senovinio saldumyno – Macinac Island Fudge. Troškulį malšinkite visoje JAV garbinamais sultingais obuoliais, imbieriniu limonadu Vernors ir sodos gėrimu Faygo.

Ką pamatyti?

Vienas įspūdingiausių Detroito pastatų – gotikiniai Masonų rūmai. Juos didingumu vejasi freskomis nudailinta viešoji biblioteka, tunelius slepiantis istorinis Veino tvirtovės kompleksas. Istoriniai faktai bei reliktai taip pat saugomi Henrio Fordo muziejuje, jo vaikystės ir vėlesniuose namuose. Apie savo ypatingą gyvenimą Detroitas pasakoja Istorijos muziejaus eksponatais. Būtina pasigėrėti ir Menų instituto parodomis. Vienas naujausių miesto atgimimo simbolių – Renesanso centras, kelių kitų daugiaaukščių apsuptas dangoraižis. Na, o jei trokštate patys patyrinėti miesto didybės likučius, ieškokite Centrinės Mičigano traukinių stoties, Teatro, Industrinės galerijos.

Ką nuveikti?

Comerika parke – galybė veiklos mažiems ir dideliems. Tai – beisbolo komandos Tigers namai, siūlantys ne tik stebėti varžybas, bet ir pasilinksminti karuselėse, dideliame apžvalgos rate. Išsiilgę amerikietiškos romantikos, įsitaisykite pažiūrėti filmo Naujajame centriniame parke. Dieną taip pat verta pasivaikščioti po įspūdingą Belle Isle saloje įkurtą parką. Beje, iš čia galite pamojuoti Kanados gyventojams – galbūt Detroito padovanotą nuotykį pratęsite kelione ten?

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Detroitą

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti