Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,93/5 (balsų: 30)

Pigūs skrydžiai į Denverį

Norėdami gauti visus skrydžių į Denverį pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Denverį pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Denverį, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Denveryje

dabar
1°C
vėjas: pietrytų, 0,8 m/s
drėgnumas: 69%
spaudimas: 1005 mm
gruodžio 19 d.
7°C
gruodžio 20 d.
12°C
gruodžio 21 d.
11°C

Denveris: kaip atrodo šiuolaikinė amerikietiškoji svajonė?

Miestas, kuriam kone 300 dienų per metus šypsosi saulė, o ekonomika auga it ant mielių, tikrai atrodo kaip amerikietiškoji svajonė. Kadaise aukso ieškotojų įkurtas Denveris 2016 m. pripažintas geriausiu miestu gyventi JAV. Nenuostabu, kad tuo įsitikinti plūsta galybė turistų. Tikslą pasiekti paprasta: miestas pasižymi puikia infrastruktūra, maloniais gyventojais ir begale kultūros paminklų.

Kaip keliauti?

Paprasčiausias būdas svajonių miestui pasiekti – nusileidimas tarptautiniame Denverio oro uoste. Likusius 40 kilometrų iki centro galite nuriedėti traukiniu, autobusu ar taksi. Traukiniai ir autobusai mieste sudaro bendrą sistemą – RTD. Keliauti po Denverį galite ir dviračiu: čia gausu nuomos punktų. Be to, šiai transporto priemonei pritaikytos ne tik gatvės, bet ir viešojo transporto sistema.

Ko paskanauti?

Spėjama, kad sūrainiai sukurti būtent Denveryje. Nors originalusis restoranas nebeveikia, sukirsti sūrainį miesto gatvėse prasminga kiekvienam maisto mėgėjui. Dar vienas savitas patiekalas – į bulvių griežinėlius įsukti omaro gabalėliai. Denveris taip pat gausiai palepina neatsispiriančius žvėrienai – skanauti galite antilopių, briedžių, elnių mėsos. Iš visų mieste siūlomų gėrimų būtina paragauti alaus: juo vietiniai didžiuojasi tikrai ne be priežasties.

Ką pamatyti?

Denverio Meno, Pinigų, Kolorado Geležinkelių, Gamtos ir mokslo muziejai, monetų kalykla – tiesiog privalomos lankytinos vietos kiekvienam miesto svečiui. Pasigėrėti verta ir bažnyčią apgaubiančiu daugiaaukščiu – The Brown Palace. Taip pat įdomu paklaidžioti po senamiestį, inkrustuotą senoviniais barais, knygynais, kaubojiškų marškinių parduotuvėmis. Jei domitės istorija, Viktorijos epochos gyvenimą geriau pažinsite užsukę į Molės Braun (Titaniko keleivės) namus.

Ką nuveikti?

Pirkinių troškimą patenkinsite 16–oje Street Mall alėjoje, nusėtoje galybe parduotuvių. Beje, ji pripažinta ilgiausia visoje JAV. Gerų emocijų taip pat pasisemsite nuostabiuose parkuose, zoologijos sode. Žiemą galite slidinėti netoli stūksančiuose kalnuose. Denveris vis daugiau dėmesio sulaukia ir dėl puikių maisto, alaus festivalių. Užsukę į vieną jų, būkite atsargūs – kvapų, skonių, spalvų gausa, susiliejanti su kitais miesto įspūdžiais, gali apsukti galvą ir suvilioti tiesiog nebegrįžti namo.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Denverį

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2018-12-24, pirmadienis: 0
2018-12-25, antradienis: 11:00-19:00
2018-12-26, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-01-01, antradienis: 0

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti