paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,95/5 (balsų: 154)

Pigūs skrydžiai į Orlandą nuo 731,95 €

Atidaryti pigių kainų į Orlandą kalendorių

Orai Orlande

dabar
10°C
vėjas: pietvakarų, 1,1 m/s
drėgnumas: 38%
spaudimas: 1026 mm
vasario 29 d.
15°C
kovo 1 d.
16°C
kovo 2 d.
12°C

Orlandas: amžinai kintantis atrakcionų miestas

Orlandas – ypatingą populiarumą pelnęs Floridos valstijos miestas. Dešimtis milijonų svečių čia kasmet it medus traukia kvapą gniaužiančios pramogos teminiuose parkuose, puikiuose gamtos rezervatuose, muziejuose. Orlando gyventojai miesto veidu rūpinasi ypatingai, todėl daugeliui jis palieka pokyčius dievinančios, vietoje nenustygstančios, puošnios, gyvenimo malonumais besimėgaujančios damos įspūdį.

Kaip keliauti?

Tarptautinis Orlando oro uostas nuo centro nutolęs apie 19 kilometrų. Iš čia viešasis transportas keliauja ne tik į patį miestą, bet ir į pramogų parkus. Tikslą galite pasiekti riedėdami autobusu, nuomotu automobiliu ar taksi. Orlando gatvėmis taip pat darda tramvajus.

Ko paskanauti?

Orlandas – miestas, kuriame galite pasimėgauti skirtingų šalių virtuvių įkvėptais patiekalais. Vietiniai gyventojai mielai užkanda picos su antiena, mėsa įdarytų vietnamiečių blynelių iš ryžių tešlos, sumuštinių su plėšyta kiauliena ir ožkos sūriu. Paragauti verta ir miesto restoranuose ruoštų avienos, kiaulienos šonkauliukų. Smaližiams įspūdį paliks sūdytos karamelės pyragas su pekano riešutais.

Ką pamatyti?

Miesto panoramą išvysite besisupdami apžvalgos rate The Coca–Cola Orlando Eye. Tam taip pat tinka senesnis statinys – Sky Tower bokštas su besisukančia apžvalgine kapsule. Dėmesio verti ir Orlando meno muziejai. Jie saugo milžiniškas Ch. L. Tifanio stiklo dirbinių kolekcijas, Afrikos, Amerikos kultūros eksponatus. Jei norite išvysti autentišką Viktorijos epochos namą, užsukite į istorinę Waterhouse rezidenciją. Miesto senąją dvasią saugo ir keliaaukštis geležinkelio depas.

Ką nuveikti?

Didžiausią trauką Orlande skleidžia teminiai pramogų parkai. Universal Orlando Resort, Seaworld, didžiausias pasaulyje Walt Disney World parkas garantuoja neužmirštamus įspūdžius tiek vaikams, tiek suaugusiems. Orlandas džiugina ir mokslo gerbėjus: mažiau nei už valandos kelio nuo miesto rasite Kenedžio kosminių skrydžių centrą.

Nusprendus susipažinti su Floridos gamta, puikiai tiks plaukiojimas po Orlando Shingle Creek parko vandenis, pasivaikščiojimas po drugelių ir gėlių žiedų išmargintą botanikos sodą, tykų Tibeto–Butlerio parką. Azartiškųjų keliautojų laukia bekraščiai golfo aikštynai. Išsiilgę ko nors senovinio, užsukite į didžiausią JAV blusturgį – Fleaworld. Galbūt čia įsigytas daiktas taps nuolatinio miesto kitimo simboliu ir primins, kad mėgautis reikia kiekviena akimirka: juk tokios kitos daugiau nebus.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Orlandą

  Klauskite, komentuokite, dalinkitės

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-21:00 — Šiokiadieniais
  11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti