paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,01/5 (balsų: 244)

Pigūs skrydžiai į Bostoną

Norėdami gauti visus skrydžių į Bostoną pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Bostoną pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Bostoną, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Bostone

dabar
20°C
vėjas: šiaurės-rytų, 1,4 m/s
drėgnumas: 91%
spaudimas: 1012 mm
lapkričio 30 d.
23°C
gruodžio 1 d.
25°C
gruodžio 2 d.
25°C

Bostonas: europietiškas JAV kultūros lopšys

Laisvė, vergovės panaikinimas, įspūdinga literatūra, pramonė – vieni tvirčiausių Jungtinių Amerikos Valstijų simbolių. Beveik visi jie neatsiejami su keliais bekraštės valstybės miestais. Bostonas – vienas tokių miestų. Istorija, prasidėjusi europiečių pastangomis išgyventi, šiandien tampa raktu savitai šalies ir paties Bostono kultūrai pažinti. Laimei, pažintį palengvina puiki miesto infrastruktūra.

Kaip keliauti?

Paprasčiausias būdas Bostonui pasiekti – nusileidimas tarptautiniame Logano oro uoste. Jį nuo miesto centro skiria vos 6 kilometrai. Tokį atstumą galite įveikti autobusu, metro arba taksi. Šiomis transporto priemonėmis galite patogiai keliauti ir pačiame Bostone. Bendra viešojo transporto sistema vienija ir laivus. Jei norite sutaupyti laiko ir pinigų, rinkitės specialią bilietų kortelę Charlie.

Ko paskanauti?

Bostonas pasiruošęs svečiams pademonstruoti visus Naujosios Anglijos virtuvės triukus. Čia galite pasimėgauti puikia tiršta jūros gėrybių sriuba Clam Chowder, dešrainiais ir mėsainiais su omarų mėsa, gruzdintomis bulvytėmis su menke. Smaližiai gali palikti miestą ramūs tik paragavę žymiojo Bostono kreminio pyrago, ypatingai gardaus morenginio deserto Baked Alaska, spurgų su klevų sirupu, šoninės gabalėliais, sumuštinių iš sausainių ir ledų.

Ką pamatyti?

Vienas svarbiausių JAV įvykių, susijusių su šiuo miestu – Bostono arbatėlė. Tai – protestas prieš kolonizaciją, kurio metu į jūrą išmesta šimtai dėžių arbatžolių. Sužinoti apie šią istorijos detalę galite apsilankę specialiame laive ir muziejuje. Keliaudami atkreipkite dėmesį į europietišką gatvių išdėstymą, architektūros stilių – tokių galite nepamatyti niekur kitur Amerikoje. Miesto savastį galite pajusti ir išvydę Šiaurinę bažnyčią, apylinkėse esantį Harvardo universitetą. Taip pat verta užsukti į Mokslo, Gamtos istorijos ir kultūros, Dailės, Džono F. Kenedžio muziejus.

Ką nuveikti?

Jei norite pamatyti visas svarbiausias miesto vietas, leiskitės į specialų maršrutą – Laisvės taką. Juo nukeliausite į uostą, pakeliui apžiūrėdami net 16 įsimintinų punktų. Bostonas nudžiugins ir nusprendus pasimėgauti gamta. Pasivaikščiojimams rinkitės pirmąjį visoje Amerikoje viešosios paskirties – centrinį parką, Arnoldo medžių parką. Išsiilgę azarto, traukite į krepšinio, ledo ritulio arenas: čia pajusite dar vieną miesto savitumą, kone geriausiai sujungiantį amerikietiškas ir europietiškas Bostono ypatybes.

Skrydžių į Bostoną statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Palangos: 170,79 €
  • iš Rygos: 116,11 €
  • iš Vilniaus: 92,32 €
  • iš Kauno: 531,69 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Palangos: 729,92 €
  • iš Rygos: 903,61 €
  • iš Vilniaus: 1 149,61 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Bostoną dažniausiai rinkosi:
  • Turkish Airlines (TK), 38%
  • Lufthansa (LH), 13%
  • American Airlines (AA), 10%
  • KLM Royal Dutch Airlines (KL), 8%
  • Scandinavian Airlines (SK), 4%
  • Kitos aviakompanijos: 27%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Bostoną

   Klauskite, komentuokite, dalinkitės

   Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

   įmonės kodas: 110437597
   PVM mokėtojo kodas: LT104375917
   adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
   el. paštas: info@avia.lt

   Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

   8:00-19:00 — Šiokiadieniais
   0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

   Naujienų prenumerata

   Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

   Prenumeruoti