Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,93/5 (balsų: 43)

Pigūs skrydžiai į Sietlą nuo 822,81 €

Atidaryti pigių kainų į Sietlą kalendorių

Orai Sietle

dabar
12°C
vėjas: šiaurės-vakarų, 1,1 m/s
drėgnumas: 77%
spaudimas: 1001 mm
gruodžio 15 d.
10°C
gruodžio 16 d.
8°C
gruodžio 17 d.
7°C

Sietlas – pasaulį apkabinantis smaragdo miestas

JAV pakraštyje, Kanados pasienyje iš tolo matomas tarsi iš mokslinės fantastikos filmo išniręs uostamiestis – Sietlas. Tai – šlovingų muzikos grupių (Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden ir kt.), kavos tinklo Starbucks, lėktuvų gamintojos Boeing ir kitų pasaulinių milžinių namai. Miestas puikiai žinomas ir dėl futuristinės nuotaikos, it smaragdas žaliuojančios gamtos, todėl viešnagė čia daugeliui palieka unikalios, kiek keistos vietos įspūdį.

Kaip keliauti?

Patogiausia miestą pasiekti nusileidus tarptautiniame Sietlo Takomos oro uoste. Nuo jo iki centro driekiasi maždaug 25 kilometrų atstumas. Miesto viešojo transporto sistemą sudaro autobusai, tramvajai ir vienabėgiai traukiniai. Sietle taip pat galite išsinuomoti dviratį ar automobilį, naudotis taksi, Uber paslaugomis.

Ko paskanauti?

Miesto gyventojai tiesiog dievina lašišą, tad ją pamatysite ir lauko kepsninėse, ir restoranuose. Tačiau kone geriausiai Sietlas žinomas dėl kavos. Paragauti skirtingų rūšių būtina net nesižavintiems šiuo gėrimu – tikėtina, kad būtent šiame mieste pakeisite savo nuomonę. Paskanauti verta ir austrių, namų gamybos sūrių, galybės vietinių alaus – taip pat ir imbierinio – rūšių, dešrainių su kreminiu sūriu. Saldėsių mėgėjams patiks puošnūs kavos desertai, B. Obamos įvertintos Top Pot spurgos, šokoladiniai, rūkyta jūros druska pabarstyti karameliniai saldainiai.

Ką pamatyti?

Sietle be jau minėtų verslo ir pramogų gigantų įsikūrė Microsoft, Amazon. Be to, šį miestą garsina (kone tiesiogine šio žodžio prasme) futbolo komanda Sounders. Taigi, pamatyti tikrai yra ką. Pradėti rekomenduojame nuo Space Needle – įspūdingo futuristinio bokšto su apžvalgos aikštele ir vienu pirmųjų pasaulyje besisukančiu restoranu. Nusileidę galite traukti į įspūdingus mokslinės fantastikos, populiariosios kultūros muziejus, futuristinę centrinę biblioteką. Dar geriau miestiečių būdą pažinsite apžiūrėję Lenino skulptūrą – radę gerą progą, humoro jausmo nestokojantys menininkai mielai jį perrengia įvairiais personažais.

Ką nuveikti?

Leiskitės į atradimų kupiną kelionę po Pike Place turgų – tai amerikiečių kultūros retenybė. Pasivaikščioti verta ir netoli Rainier ugnikalnio, Discovery parke. Sietlas taip pat paliks neišdildomą įspūdį plaukiant vandens taksi ar išsinuomota jachta. Žinoma, kone geriausiai laiką praleisite keliaudami po gimtąsias žymiųjų kompanijų, grupių vietoves. Galbūt čia sutiksite dar vieną genijų, kurį uostamiestis lyg apkabinimą siunčia pasauliui?

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Sietlą

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-21:00 — Šiokiadieniais
  11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

  2018-12-24, pirmadienis: 0
  2018-12-25, antradienis: 11:00-19:00
  2018-12-26, trečiadienis: 11:00-19:00
  2019-01-01, antradienis: 0

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti