paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,12/5 (balsų: 26)

Bilietai skrydžiams į Naująją Zelandiją nuo 1 462,08 €

Naujoji Zelandija
Geriausi pasiūlymai į Naujoji Zelandijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Naująją Zelandiją (NZL)

Pigūs skrydžiai į Naująją Zelandiją perkels jus į tikrą kivių karalystę. Kalnais bei kalvomis nusėtose salose stebėsite banginių pasiplaukiojimus Atlanto vandenyne. O vos tik nuleidus akis nuo milžinų jau matysite kaip žolę rupšnoja baltos avelės. Nepraleiskite progos kalnų viršūnėse pasijusti tikrai pasaulio valdovais.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos piliečiams į šalį leidžiama keliauti be vizų, taip pat nėra reikalaujama ir skiepų. Tačiau už savo gerovę kelionės metu esate atsakingi jūs patys, todėl skirkite nors keletą minučių ir asmeninės vaistinėlės papildymui.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Naujoji Zelandija, tokia šalis, kuri gali įtikti kiekvienam: salos, snieguoti kalnai, kriokliai, ežerai, upės, vandenynas. Todėl išbandysite ne vieną transporto priemonę, pradedant automobiliu ir baigiant slidėmis. Eismas vyksta kairiąja kelio puse, o ir kai kurie kelio ženklai skiriasi nuo esančių Lietuvoje. Geriausias būdas pamatyti Milfordo sąsiaurį, Baltąją bei kitas salas – nusigauti iki ten su laivu.

Šalies valiuta – Naujasis Zelandijos doleris. 1 euras atitinka 1,53 dolerio. Kol svečiuositės tokiame gamtos prieglobstyje, šiek tiek reikės papurtyti piniginę. Vanduo restorane kainuoja netgi apie 2 eurus, puodelis kapučino – apie 3 eurus, o Kumara saldžiųjų bulvių patiekalas atsieis apie 13 eurų.

Tie, kurie labiau išalkę nuotykių nei maisto šiek tiek sutaupys, jei maistą gaminsis patys. Parduotuvėje pienas kainuoja apie 1,70 euro, ryžiai – apie 1,90 euro, kiaušiniai – apie 3,26 euro. Autobuso bilieto kaina apie 2,40 euro, todėl stenkitės parduotuvėje nusipirkti viską ko reikia vienu apsilankymu.

Papildoma informacija:

 • Sostinė – Velingtonas. Vilnius nuo Velingtono nutolęs apie 17 335 kilometrų.
 • GMT +12 yra Naujosios Zelandijos laiko juosta.
 • Valstybinės kalbos – maorių ir anglų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Galvojant apie lauktuves artimiausiems žmonėms, užplūsta toks jausmas, kad Naujoji Zelandija iš anksto pagalvojo apie laukiančius mylimuosius. Kodėl? Nes žaliasis nefrito vėrinys yra būtent skirtas namiškiams, kaip apsaugos talismanas. O visas avytes, kurias sutikote savo kelyje, primins šiltos vilnonės pirštinės arba naktys vilnoniuose pataluose, tuomet, kai teks skaičiuoti avis kol užmigsite.

  Pigių kainų kalendoriuje į Naujoji Zelandijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti