paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Westjet

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

Westjet – tai Kanados oro linijų kompanija, įkurta 1996-ųjų vasarį. Šios oro linijos buvo sukurtos kaip pigesnė pagrindinių šalies oro linijų alternatyva ir iki šiol sėkmingai aptarnauja daugybę patenkintų klientų – net 18,5 milijonų! Šis skaičius 2013-aisiais leido Westjet atsidurti tarp didžiausių Šiaurės Amerikos oro linijų. Siūlomas 91 maršrutas 19 šalių Karibų regione, Centrinėje Amerikoje, Europoje, Meksikoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Kompanijai priklauso 117 lėktuvų. Šiuo metu flotilei priklauso skirtingi Boeing gamintojų modeliai.

Westjet  kontaktai

Kilus klausimams dėl skrydžio ar kitų bendrovės teikiamų paslaugų, galite:

  • Skambinti klientų aptarnavimo telefonu (visą parą) tel. nr.: 888 937 8538.

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

  • Kiekvienam Westjet keleiviui, nepriklausomai nuo to, kokiai skrydžio klasei jis priklauso, leidžiama su savimi turėti 1 rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai neturėtų viršyti nurodytų: 53x23x38 cm;
  • Papildomai leidžiama neštis skėtį, kameros dėklą, diplomatą o moterims – nedidelę rankinę. Svarbiausia, kad papildomo krepšio išmatavimai taip pat atitiktų reikalavimus: 41x15x33 cm.

Registruojamas bagažas

Registruotas Westjet bagažas:

  • Leidžiama pasiimti 2 bagažo vienetus. Registruojamo bagažo svoris negali viršyti 23 kg (kiekvieno vieneto atskirai), o jo išmatavimai privalo būti ne didesni nei 157 cm.

Tai įdomu

  • Westjet – išmani kompanija, tad pasinaudojo galimybe sukurti itin paveikią priemonę vartotojams – mobiliąją aplikaciją, kurioje galite sužinoti viską apie skrydžius, bagažą, žemiausias skrydžių kainas bei užsakyti bilietus;
  • Westjet oro linijos 2010-aisiais vykusiuose Pasaulio oro linijų apdovanojimuose laimėjo net 2 apdovanojimus: pirmos vietos – dėl lėktuvų įgulų meistriškumo, o antros vietos – kaip geriausia žemų kainų oro linijų kompanija;
  • 2013-aisiais Westjet kartu su Walt Disney kompanija pristatė pirmąjį lėktuvą, puoštą animacinių filmukų tematika: Peliuku Miku, princesėmis Elsa bei Ana ir seniu besmegeniu Olafu iš animacinio filmo „Ledo šalis“. Dalyvavusioms šeimoms buvo surengta tikra šventė kartu su mėgstamiausių animacinių filmukų herojais.

Oro linijų bendrovės Westjet įvertinimas

Punktualumas

-
Jūsų vertinimas:

Aptarnavimas lėktuve

-
Jūsų vertinimas:

Lėktuvai

-
Jūsų vertinimas:

Klauskite, komentuokite, dalinkitės



Tiesioginių aviakompanijos Westjet skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos Westjet oro uosto (Kalgaris).

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti