paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,81/5 (balsų: 16)

Pigūs skrydžiai į Otavą

Norėdami gauti visus skrydžių į Otavą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Otavą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Otavą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Otavoje

dabar
11°C
vėjas: vakarų, 1,4 m/s
drėgnumas: 95%
spaudimas: 1000 mm
gegužės 18 d.
11°C
gegužės 19 d.
11°C
gegužės 20 d.
10°C

Otava: tulpėmis apkaišytas kultūrų lydymo katilas

Otava – bekraštės Kanados sostinė, iš mažo miestuko staiga pavirtusi į solidų megapolį. Kaip pastariesiems ir būdinga, didžiulėje teritorijoje savą kampą susiranda žmonės iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių. Kadaise vadinta Baitaunu (Bytown), Otava šiandien pravardžiuojama tautų lydymo katilu. Nepaisant to, atvykę čia tikrai prisiliesite ir prie autentiškos Kanados kultūros, kurią aukština net karaliai.

Kaip keliauti?

Otavoje įsikūręs tarptautinis Makdonaldo–Kartjero oro uostas – patogiausia vieta pažinčiai su miestu pradėti. Nuo centro jis nutolęs apie 18 kilometrų. Sostinę išnaršyti galite sėdėdami komfortiškuose autobusuose, traukinyje ar taksi.

Ko paskanauti?

Sotumą pajusite paragavę patiekalų su plėšyta vištiena, keptų bulvyčių su mėsos padažu ir sūriu (poutine). Pastarąjį valgį sukūrė Kvebeko gyventojai. Tačiau Otava nuo šio miesto atitolusi vos per upę, tad sostinės gyventojai mielai savaip tobulina šį kaimynų patiekalo receptą. Vis dėlto tikrąjį Otavos virtuvės žavesį pajusite nusprendę tiesiog pasistiprinti. Paragaukite bebro uodegos – mielinio pyragėlio, pagardinto įvairiais priedais. Užkandžiui tiks ir Obamos sausainis: klevo lapo formos kepinys, kuriuo pasigardžiavo pats JAV prezidentas.

Ką pamatyti?

Otavoje kasmet vyksta stulbinančio grožio Kanados tulpių festivalis. Tai – įspūdžių šaltinis ir biologams, ir istorikams. Tulpių jūrą gegužę miestui dovanoja Nyderlandų karališkoji šeima. Taip ji Kanadai atsidėkoja už politinį prieglobstį Antrojo pasaulinio karo metu. Tačiau Otava žavinga ne tik dėl gėlių ir diplomatijos. Sostinėje verta pamatyti pasakiškus neogotikinius Parlamento rūmus, Notre Dame baziliką, pasivaikščioti upių, kanalo pakrantėmis. Užsukite ir į įspūdingus muziejus: jūsų laukia istorijos apie monetas, totemus, inuitų meną, karo artefaktus ir kitas Kanados unikalumo briaunas.

Ką nuveikti?

Žiemą Rido (Rideau) kanalas virsta didžiausia pasaulyje ledo trasa, idealiai tinkama pramogoms ant pačiūžų. Miestas didžiuojasi ir kitu žiemišku savo simboliu – ledo ritulio komanda Senators, kurios varžybas pamatyti tikrai verta. Jei išsiilgsite kultūros, pamaloninkite ausis ir sielą liepą vykstančiame džiazo festivalyje. Dienomis užsukite ir į ByWard turgų: sostinės savastį tiesiog patirsite juslėmis. Tačiau kad ir kur kojos jus nuneštų, neabejokite – spalvinga it kaleidoskopas Otava visuomet ras būdą širdžiai pavergti.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Otavą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti