Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,11/5 (balsų: 54)

Pigūs skrydžiai į Vankuverį nuo 866,66 €

Atidaryti pigių kainų į Vankuverį kalendorių

Orai Vankuveryje

dabar
9°C
vėjas: pietrytų, 0,6 m/s
drėgnumas: 87%
spaudimas: 1015 mm
kovo 22 d.
8°C
kovo 23 d.
8°C
kovo 24 d.
12°C

Vankuveris – šypsenų, tolerancijos, ekologijos ir ramybės uostas

Vankuveris ne sykį pelnė geriausio miesto pasaulyje vardą. Ypatingas gyventojų mandagumas, skirtingų kultūrų santarvė, rūpinimasis gamta ir nepakartojamas kraštovaizdžio kontrastas – tik keli tobulo miesto bruožai. Įsitikinti Vankuverio žavesiu kasmet atvyksta milijonai svečių.

Kaip keliauti?

Smalsuoliai keliautojai į Vankuverį atvyksta nusileidę tarptautiniame oro uoste. Miesto centras lengvai pasiekiamas viešuoju transportu – tam tinka autobusai arba greitieji traukiniai. Įžymias Vankuverio vietas galite apžiūrėti keliaudami minėtomis transporto priemonėmis, taip pat – troleibusais, nuomotu automobiliu arba dviračiu.

Ko paskanauti?

Vankuveryje pateikiamas panašus meniu, kaip ir kituose Kanados miestuose. Tačiau ekologiją vertinančiame didmiestyje gerokai mažiau greitą maistą siūlančių restoranų. Vietiniai mielai valgo žuvies, jūros gėrybių patiekalus. Įtakos Vankuverio virtuvei turi kinų, prancūzų kultūra.

Jei norite paragauti vietinių pamėgto maisto, užsisakykite kinietiško pyrago su malta jautiena, kukurūzais ir grūstomis bulvėmis. Taip pat rekomenduojame paragauti jautienos, avienos, elnienos kepsnių. Užkandžiams rinkitės vytintos jautienos, tapų, sumuštinių su rūkyta mėsa. Saldumynų poreikį numalšinkite sviestinėmis tortaletėmis, blyneliais su klevų sirupu.

Ką pamatyti?

Vankuveris geba išlaikyti harmoniją tarp praeities ir dabarties. Tai ypač gerai pastebima miesto architektūroje, infrastruktūroje. Didmiestyje gausu muziejų. Pagrindiniai – Vankuverio, Jūrų, Antropologijos muziejai. Nemažai sužinoti galite ir apsilankę H. R. Makmilano kosmoso centre, Vankuverio meno galerijoje.

Pasivaikščiojimams rinkitės senamiesčio Robsono gatvę, Vankuverio turgų, Kinų kvartalą ir jame plytintį nuostabų rytietišką sodą. Kvapą gniaužiančiais vaizdais taip pat nudžiugins Stenlio parkas, Vankuverio sala ir panorama, atsiverianti nuo didžiojo miesto bokšto apžvalgos aikštelės.

Ką nuveikti?

Vankuverį glosto Ramiojo vandenyno bangos – pasinaudokite puikia galimybe paplaukioti ar panardyti, apžiūrėti miestą iš neįprastos perspektyvos. Pakrantėje stūkso didingi kalnai. Jie pasiruošę pradžiuginti puikiomis slidinėjimo trasomis, kopimo takais. Į Grouse kalną galite pakilti originaliu būdu – gondola.

Dar viena pramoga yra nuostabių Vankuverio tiltų apžiūra. Nenuvilia ir naktinis miesto gyvenimas. Galbūt dėl tolerancijos skirtingiems gyvenimo būdams, linksmybių gausos, įdomios kultūros ir draugiškumo Vankuveris tampa daugelio svajonių namais. O gal tam yra ir kitų priežasčių – jas atrasti galite tik pasiryžę nuotykių pilnai kelionei.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Vankuverį

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-21:00 — Šiokiadieniais
  11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti