paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,05/5 (balsų: 260)

Bilietai skrydžiams į Kanadą nuo 397,60 €

Kanada
Geriausi pasiūlymai į Kanados miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kanadą (CA)

Kanadoje rasite viską, ko reikia gėrėjimosi gamta, linksmybių miestuose ir adrenalino poreikiui patenkinti. Antros pagal dydį šalies miestai dažnai atsiduria geriausių vietų gyventi sąrašuose, o įspūdingas, kontrastų kupinas kraštovaizdis kelia pavydą daugeliui žemyno valstybių. Atostogų skrydžiai į Kanadą – tai kelionė, garantuojanti neblėstančius prisiminimus ir begalinį norą sugrįžti.

Pasiruošimas kelionei

Jei turite biometrinį pasą, viza vykstant į Kanadą nereikalinga. Prieš skrydį būtina užsiregistruoti specialioje sistemoje, kurioje suteikiamas leidimas atvykti. Be vizos šalyje galite ilsėtis iki 180 dienų.

Privalomų skiepų vykstantiems į Kanadą nėra. Kaip ir prieš kiekvieną kelionę į užsienį, pasirūpinkite stabligės, difterijos revakcinacija, sveikatos ir kelionės draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Po plačiąją Kanadą itin patogu keliauti lėktuvais. Taip pat galite rinktis traukinius, autobusus, keltus. Mažesnius atstumus galite įveikti nuomotais automobiliais (paslauga teikiama vyresniems nei 25 metų vairuotojams), taksi, dviračiais. Kanada pasižymi puikiai išvystyta viešojo transporto sistema ir patogiais keliais.

Atsiskaityti galite naudodami Kanados dolerius (CAD). Vienas doleris – tai maždaug 0.705 euro. Pragyvenimo išlaidos Kanadoje kiek didesnės nei Lietuvoje. Patiekalas nebrangiame restorane kainuoja apie 15, puodelis kapučino – apie 3.78 dolerio. 1.5 litro vandens butelį galite įsigyti už 2.17, kilogramą vištienos krūtinėlės – už 13.33, sūrio – už 12.11 dolerio. Kelionė viešuoju transportu kainuoja maždaug 3, kilometras taksi – apie 1.80 dolerio.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės Kanados kalbos – anglų ir prancūzų.
 • Kanada priklauso laiko juostoms nuo UTC –3.5 iki UTC –8. Vasaros laiko pokyčiai taikomi ne visur.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Kanados sostinės Otavos – 4486 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kanados simboliu jau seniai laikomas gardusis klevų sirupas. Buteliukas šio saldėsio – puiki kelionės dovana. Taip pat verta atkreipti dėmesį į kanadietiškus saldumynus, sidrą, vyną. Rankdarbių mėgėjams galite parskraidinti odos, medienos dirbinių, autentikos – indėniškų kaukių, papuošalų.

  Po nuostabių atostogų pigūs skrydžiai į Kanadą gali vilioti dar ne kartą. Sugrįžti tikrai verta – milžiniškas šalies plotas, puikios susisiekimo galimybės, gausybė aktyvių pramogų, nepaprasto grožio gamta, gyvybės kupini miestai ir draugiški gyventojai Kanadą paverčia tiesiog tobula kelionių kryptimi.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kanados miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti