paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,13/5 (balsų: 85)

Pigūs skrydžiai į Monrealį nuo 410,84 €

Atidaryti pigių kainų į Monrealį kalendorių

Orai Monrealyje

dabar
11°C
vėjas: vakarų, 2,2 m/s
drėgnumas: 84%
spaudimas: 996 mm
gegužės 18 d.
11°C
gegužės 19 d.
12°C
gegužės 20 d.
11°C

Monrealis – pasauliu besirūpinantis Kanados gražuolis

Jei ieškotumėte Kanados komercijos šerdies, ją tikrai rastumėte Monrealyje. Tai – įspūdingas finansų, pramonės, technologijų, kultūros centras, kuriame galite išgirsti viso Amerikos žemyno pulsą. UNESCO dizaino miestu pripažintas Monrealis pasaulį žavi ir kita savo puse. Išorinį dvikalbio megapolio grožį puikiai papildo vidinis, išreikštas Monrealio konvencija ir kasdienėmis žmonių pastangomis saugoti Žemę.

Kaip keliauti?

Kadaise Marijos miestu vadintą Monrealį pasiekti galite lėktuvu. Čia įsikūręs tarptautinis Pierre Elliott Trudeau oro uostas. Nuo jo iki miesto centro reikės nuriedėti apie 20 kilometrų. Šį ir kitus atstumus galite įveikti taksi, autobusais, metro ir traukiniais. Viešasis transportas Monrealyje švarus, tvarkingas, greitas ir patogus. Tačiau jei ir jūs rūpinatės gamta, radę progą drąsiai keliaukite dviračiais ar tiesiog pėsčiomis.

Ko paskanauti?

Monrealis pasiruošęs pamaloninti gurmanus ir tiesiog alkanus keliautojus bet kuriuo paros metu. Į išmėgintų patiekalų sąrašą būtina įtraukti žymiuosius riestainius (bageles), Mish–Mash omletą, sumuštinį su kiaušiniu ir saliamiu, tartaletę su klevų sirupu, garuose ruoštą dešrainį, marinuotą lašišą. Solidesniems pietums rinkitės puikią rūkytą mėsą, keptas bulvytes su sūriu ir ruduoju padažu poutine, piemenų pyragą su kukurūzais ir jautiena. Prie šių patiekalų derinkite Ontarijo regiono vyną, alų arba saldų gėrimą iš apelsino sulčių – Orange Julep.

Ką pamatyti?

Monrealyje dangų smaigsto galybė bažnyčių bokštų, todėl nenustebkite gatvėse išgirdę šimto varpinių miesto pravardę. Noterdamo bazilika, ko gero, yra žinomiausias Monrealio religinės paskirties šedevras. Tačiau savomis akimis išvysti smagu ir Bonsecours bažnyčią, Seminaire de St–Sulpice seminariją. Verta pamatyti ir romantišką senąjį miesto uostą, prancūziška dvasia dvelkiančias senamiesčio gatveles, pilį. Monrealis taip pat didžiuojasi trimis didingais universitetais.

Ką nuveikti?

Norėdami pasigrožėti miesto žaluma, užsukite į Monrealio parkus, botanikos sodą, gamtos muziejų Biodome. Po miestu driekiasi ištisi tuneliai, pilni pramogų centrų, parduotuvių – čia lengva praleisti visą turimą laisvalaikį. Jei keliausite birželį–liepą, apsilankykite tarptautiniame džiazo festivalyje.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Monrealį

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti