paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 1)

Pigūs skrydžiai į ��ikagą

Norėdami gauti visus skrydžių į ��ikagą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į ��ikagą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į ��ikagą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Kaip pasiruošti turistiniam žygiui

2021-08-31

Vasaros laikotarpiu vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje. Šis metų laikas yra itin palankus turistiniams žygiams, kurių metu galime labiau pažinti mus supančią gamtą ir daugiau laiko praleisti su artimiausiais žmonėmis. Turistinio žygio planavimo nereikėtų pasilikti paskutinei minutei – pasirūpinkite, kad su savimi pasiimtumėte visus svarbiausius daiktus ir užtikrinkite komfortą. Jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais, turistinis žygis bus gerokai sklandesnis, ir jums neteks nuogąstauti, kad galėjote pamiršti kažką svarbaus. Taigi, nuo ko pradėti žygio planavimą?

Numatykite maršrutą ir sudarykite būtiniausių daiktų sąrašą

Ruošiantis išvykai visada naudinga sudaryti svarbiausių daiktų sąrašą, į kurį vertėtų įtraukti drabužius, indus, palapinę, miegmaišį, priemones nuo uodų, ir t.t. Susikrauti daiktus galėsite gerokai greičiau, jei vadovausitės iš anksto parengtu sąrašu, taigi, tam vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Jei keliausite su draugų kompanija, galėsite susitarti, kas pasiims indus, kieno kuprinėje atsidurs vanduo ar maisto produktai, ir t.t.Numatykite, kokiu maršrutu keliausite, ir įvertinkite, kiek laiko teks keliauti pėsčiomis: jei atstumas bus ganėtinai didelis, vertėtų pasirūpinti, kad kuprinė būtų kuo lengvesnė.

...

Skaityti toliau

Kelionių planai po karantino - ruoštis galime jau dabar

2021-02-24

Lietuvoje yra labai populiarios kelionės į užsienį su automobiliu. Be abejo, jos buvo labai populiarios iki koronaviruso protrūkio. Dabar toks laisvalaikio praleidimo būdas yra kiek apribotas. Tačiau virusas atslūgs, žmonės pasiskiepys ir vėl bus galima laisvai keliauti ne tik po Europą, bet ir visą likusį pasaulį. Jeigu jūs norite, kad po pandemijos pavyktų patogiai ir smagiai keliauti į užsienį su automobiliu, perskaitykite straipsnį ir sužinosite, kaip leistis į geriausias atostogas užsienyje su savo automobiliu.

Suplanuokite maršrutą bei nakvynės taškus

Savaime suprantama, kad beveik niekas nevažiuoja „belenkur“. Turi būti aiškus kelionės tikslas. Dažniausiai jais tampa slidinėjimo kurortai Alpėse ar koks nors žavus miestelis, pavyzdžiui Amalfio pakrantėje Italijoje. Kad ir kur ruošiatės keliauti, būtinai paskirkite vieną ar dvi dienas maršruto planavimui. Pasirūpinkite tuo, kad pakeliui aplankytumėte visas jus dominančias lankytinas vietas bei turėtumėte, kur pailsėti. Su nameliu ant ratų pakanka žinoti parkavimui tinkamas vietas, bet keliaujantys įprastu automobiliu turėtų nusižiūrėti viešbučius ir/ar motelius pakelėje.

Elektromobilių savininkai dar turi ieškoti įkrovimo stotelių.

...

Skaityti toliau

Skrydžiai iš Vilniaus: kaip elgtis, jei jie atšaukiami arba vėluoja?

2020-04-03

Skrydžiai iš Vilniaus: kaip elgtis, jei jie atšaukiami arba vėluoja? 

Vilniaus oro uostas (VNO) kartu su Kaune bei Palangoje įsikūrusiais oro vartais priklauso bendram šalies oro uostų tinklui. Per praėjusius 2019 metus mūsų šalies oro uostai iš viso aptarnavo 62 tūkst. skrydžių. Didžioji jų dalis – skrydžiai į ir skrydžiai iš Vilniaus oro uosto. Pernai vien Vilniaus oro uoste iš viso buvo aptarnauti net 5 mln. keleivių. Tačiau šiemet dėl pandemijos rodikliai gerokai smuks. Ką reikėtų žinoti apie atšaukiamus ir vėluojančius skrydžius

Nauji tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto: keleiviams dar teks palūkėti

Šiuo metu visų tiesioginių skrydžių iš Vilniaus žemėlapį galima rasti oro uosto svetainėje. Iš Vilniaus oro uosto 2020 m. pavasarį „AirBaltic“ skrydžių bendrovė buvo paruošusi 5 naujas skrydžių kryptis į Hamburgą, Ciurichą, Geteborgą, Dubrovniką bei Rijeką.

...

Skaityti toliau

Lėktuvų bilietai: patarimai, kaip sutaupyti ieškant skrydžių 2020 m.

2020-03-03

Daugelyje kelionių lėktuvų bilietai sudaro didžiausią kelionės išlaidų dalį, ypač jei skrydžiai – transatlantiniai. Ir visainesvarbu, ar esate pigių skrydžių medžiotojas, ar, neišleidę tūkstančių, norite pakeliauti su šeima: pigūs bilietai paskatins jau dabar pradėti planuotis atostogas, arba atvirkščiai: reguliariomis kainomis parduodami bilietai atostogų planus gali įšaldyti neribotam laikui. Jei skrydis per brangus, tikriausiai ir toliau ieškosite, ieškosite, ieškosite... 

...

Skaityti toliau

Pigūs skrydžiai: 2020-ųjų gidas ir naudingi patarimai keliautojams

2020-02-10

Pastaruoju metu aviacija išgyvena tikrą aukso amžių: lėktuvai – kur kas saugesni, geriau prižiūrimi, bilietai pigūs, o patys skrydžiai – gana komfortiški.
Tai lėmė ir aviacijos išpopuliarėjimą Lietuvoje. „Oro navigacijos“ duomenimis, 2020 m. sausį Lietuvos oro erdvėje per 2019 metus iš viso aptarnauta 19,3 tūkst. skrydžių. Jų apimtys po truputį didėja: šių metų sausį skrido 1,6 proc. daugiau keleivių, palyginus su 2019 m. sausio mėn.
Kur lietuviai skraido daugiausiai, kurios skrydžių kryptys populiariausios, o kokios naujos kryptys bus įrašytos į skrydžių iš Lietuvos žemėlapį 2020-aisiais bei kaip sutaupyti renkantis ir perkant bilietus?

Populiariausi – pigūs skrydžiai į Londoną

Lietuviai dažniausiai domisi skrydžiais į Londoną. Didžiojoje Britanijoje gyvena maždaug 211 tūkst. lietuvių (palyginimui – dvigubai daugiau nei ketvirtame pagal dydį Lietuvos mieste Šiauliuose). Keli faktai:

  • Vilnių ir Londoną jungia 9 kasdieniai skrydžiai.
  • Taip pat skrydžiai į Didžiosios Britanijos sostinę organizuojami iš Kauno ir Palangos.
  • Nuo 2019-ųjų vidurio iš Vilniaus galima nuskristi ir į Londono Sičio oro uostą.
  • Taigi vienareikšmiškai patys populiariausi tiek skrendant iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno, tiek ir iš Palangos – pigūs skrydžiai Į Londoną.

   ...

Skaityti toliau

Aviakompanijų, teikiančių geriausią servisą TOP 20

2015-12-18

Internetinis žurnalas Business Insider, remdamasis skrydžių kokybės vertinimo tinklalapio Skytrax ir skrydžių punktualumo vertinimo tinklalapio Flightstats duomenimis paskelbė TOP 20 geriausią servisą teikusių aviakompanijų (maksimalus vertinimo balas - 100 tšk., bet buvo atsižvelgta ir į kitus kriterijus):

...

Skaityti toliau

Aviakompanijos, siūlančios pigiausius skrydžius

2015-12-07

Portalas WhichAirline.com atliko tyrimą, kurio metu išsiaiškino, kurios aviakompanijos realiai siūlo pigiausias kainas savo skrydžiams. Portalas suskaičiavo vidurkius kainų, kuriomis buvo parduoti bilietai su pigių skrydžių bendrovėmis, įskaitant bagažo ir kitus interneto operacijų mokesčius. Tagi, Lietuvoje veikiančios Wizzair ir Ryanair aviakompajos realybėje nesiūlo pigiausių skrydžių, nors ir yra pirmame penketuke, pirmoje vietoje įsitvirtino turkų aviakompanija Pegasus Airlines:

...

Skaityti toliau

Tiesioginiai aviakompanijos Air Baltic skrydžiai iš Lietuvos

2015-07-22

Aviakompanija Air Baltic pradėjo eilę reguliarių tiesioginių skrydžių iš Lietuvos, taip užpildydama atsiradusias po aviakompanijos Air Lituanica bankroto tiesioginio susisiekimo su Europos miestais spragas. Šiuo metu siūlomi bilietai 7 naujais tiesiogiais maršrutais iš Vilniaus į:

 • Rygą
 • Helsinkį
 • Stokholmą
 • Berlyną
 • Paryžių
 • Briuselį
 • Amsterdamą

...

Skaityti toliau

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti