paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Thomas Cook Airlines

Apie kompaniją
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie įmonę

Thomas Cook Airlines (MT) – šiek tiek daugiau dešimtmetį veikiančios ir populiarios Britų oro linijos. Mančesteryje įkurta bendrovė skraidina ne tik keleivius, bet ir siuntas, krovinius.

Thomas Cook Airlines vyko skrydžius 72 kryptimis į Europą, Afriką, Karibus, Šiaurės Ameriką ir Aziją. Keleiviai gabenami 32 Airbus ir Boeing gamintojų lėktuvais, salone turinčiais nuo 220 iki beveik 330 vietų.
2015 metais Thomas Cook  Airlines paslaugomis naudojosi daugiau nei 6 mln. keleivių.

Kaip susisiekti?

Centrinė Thomas Cook Airlines būstinė veikia Mačesteryje – mieste, kuriame ir prasidėjo bendrovės veikla. Nusprendus apsilankyti didžiausiame biure, reikia keliauti adresu c/o Hanger 1, Western Maintenance Area, Runger Lane, Manchester Airport, Manchester, M90 5FL.

Visomis savaitės dienomis nuo 8 val. iki 22 val. į oro linijų specialistus galima kreiptis specialiu telefonu +44 01733 224 330.

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

Thomas Cook Airlines  keleiviai visada su savimi gali turėti vieną rankinio bagažo vienetą, kurio didžiausi leidžiami matmenys 55x40x20, o svoris priklauso nuo skrydžio klasės.

  • Premium Class – bagažas ne sunksenis kaip 10 kg
  • Economy class – bagažas ne sunkesnis kaip 6 kg

Registruojamas bagažas

Skrendant su Thomas Cook Airlines registruojamo bagažo vieneto matmenų suma negali būti didesnė nei 158 cm. Kiti apribojimai priklauso nuo skrydžio klasės ir krypties.

  • Premium class – vienas bagažo vienetas, ne sunkesnis kaip 25 kg, o skrendant į JAV ar Kanadą - 32 kg
  • Economy class – vienas bagažo vienetas, ne sunkesnis kaip 20 kg pasirinkus ilgą skrydį ilgiems skrydžiams, 23 kg - keliaujant į JAV ir Kanadą. Nepriklauso skrendant trumpais ir vidutinio nuotolio atstumais

Tai įdomu

  • Kompanijos šūkis paprastas ir skambus – Pirmyn!
  • Thomas Cook Airlines pirmtakė organizavo pirmąjį asmeninį skrydį lėktuvu dar XX a. Pradžioje. Kelionė kainavo apie 6000 svarų.
  • 2015 metų Pasaulio kelionių apdovanojimuose oro Thomas Cook Airlines įvertintos kaip pasaulyje pirmaujančios užsakomųjų skrydžių oro linijos.

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti