paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,87/5 (balsų: 62)

Pigūs skrydžiai į Kankuną nuo 548,22 €

Atidaryti pigių kainų į Kankuną kalendorių

Orai Kankune

dabar
27°C
vėjas: šiaurės-rytų, 1,1 m/s
drėgnumas: 86%
spaudimas: 1015 mm
rugsėjo 19 d.
27°C
rugsėjo 20 d.
27°C
rugsėjo 21 d.
27°C

Kankūnas – daugiau nei geriausias pasaulio kurortas

Vos prieš pusę šimtmečio vietoje tobulo kurortinio miesto stūksojo balto smėlio kauburiai, o dangų ramstė majų prižiūrimos palmės. Šiandien Kankūnas išgyvena aukso amžių, kurio akinamu žėrėjimu gali pasidžiaugti kiekvienas norintis. Tačiau stulbinanti Karibų žydrynė, vandens nuotykiai, tobulas klimatas ir puikus aptarnavimas – dar ne viskas, kuo pasaulį pakerėjo šis Meksikos miestas.

Kaip keliauti?

Kankūną galite pasiekti nusileidę tarptautiniame oro uoste. Nuo jo iki miesto centro – vos 16 kilometrų. Juos galite nuriedėti taksi arba autobusu. Šios transporto priemonės tiks ir paties Kankūno apžiūrai.

Ko paskanauti?

Kankūne galite paragauti įdomiausių jukatekų, meksikiečių patiekalų. Įspūdį paliks pescado tikin–xic, žuvis, kepta ant anglių ir paskaninta apelsinais, pomidorais, aitriąja paprika. Pasimėgaukite ir sodriu sevičės, žaliųjų citrinų sriubos (sopa de lima) skoniu. Gatvėje visuomet rasite įvairiais priedais gardinamų empanadų, takų, panuchos – jukatekų gaminamų keptų tortilijų su įdaru. Ryklio mėsos duona (cazon) – dar vienas patiekalas, kuriuo Kankūnas gali nustebinti net išrankiausius gurmanus.

Ką pamatyti?

Kadangi šis kurortas išstypo neseniai, kultūrinių ir architektūrinių paminklų čia nedaug. Tačiau nukeliavę vos toliau nuo Kankūno, galite likti be amo. Nepaprastą aurą pajusite nuvykę į Čičen Icą, Tulumą, Ušmalį, Kabą – čia civilizacijos paslaptis saugo įspūdingos toltekų, majų piramidės ir skulptūros. Žinias apie jas galite pagilinti pačiame Kankūne esančiame moderniame, dailiame majų kultūros muziejuje. Kitas ne mažiau ypatingas, tačiau su senove nesusijęs muziejus – tai Museo Subacuático de Arte, povandeninis skulptūrų parkas.

Ką nuveikti?

Kankūnas yra ideali vieta buriavimui, nardymui, banglenčių sportui ir tiesiog tingioms saulės vonioms. Be to, čia naktinis gyvenimas – nepaprastai aktyvus. Tačiau už kelių šimtų kilometrų nuo Kankūno taip pat laukia kvapą gniaužiančios įdomybės. Jei trokštate išsimaudyti tamsiame senoto vandenyje, traukite į Valjadolidą. Jei norite pasimėgauti kadaise šventa laikyta vieta – nuplaukite į Moterų salą. Neabejojame, kad pilnas kišenes prisisėmę ne tik aksominio smėlio, bet ir įspūdžių, prisijungsite prie milijonų žmonių, įrašiusių Kankūną į tobuliausių aplankytų vietų sąrašą.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Kankuną

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti