paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,50/5 (balsų: 4)

Pigūs skrydžiai į Akapulką

Norėdami gauti visus skrydžių į Akapulką pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Akapulką pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Akapulką, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Akapulkas: buriuotojų išsvajotas nendrių miestas

Akapulkas – tikras Meksikos tropikų aukso grynuolis. Miesto naktinis gyvenimas tiesiog apipintas legendomis, o kerintį pakrančių ir kalnų grožį įvertino net Anglijos karalius Edvardas VIII. Šiuolaikiškas kurortas, kurio pavadinimas iš tiesų reiškia nendryną, puikiai pasiruošęs įrodyti, kad ritmingos dainos ir istorijos apie jį – ne iš piršto laužtos.

Kaip keliauti?

Į Akapulką skrendančių lėktuvų tikslas – tarptautinis General Juan N. Alvarez oro uostas. Jis nuo miesto nutolęs 26 kilometrus. Šį ir kitus atstumus įveikti galite trimis transporto priemonėmis: taksi, nuomotu automobiliu arba autobusais.

Ko paskanauti?

Akapulko virtuvių meistrai geba paruošti tokius tobulus meksikietiškus patiekalus, kuriems neprilygsta jokių kitų miestų kulinariniai šedevrai. Puikus pavyzdys – sevičė, kurioje žuvis gardinama specialiu žaliosios citrinos, pomidorų, česnako, alyvuogių ir kitų gardėsių marinatu. Akapulkas gali didžiuotis ir pozole – sriuba, ypatinga skirtingų rūšių mėsos deriniu. Paragauti taip pat verta enčiladų su salsos padažu, jūros gėrybėmis, takų su gvakamole. Įspūdžių paliks ir torta – sumuštinis su keptomis pupelėmis, sūriu.

Ką pamatyti?

Svečiuodamiesi Akapulke, pasistenkite aplankyti skirtingus paplūdimius ir išvysti pasakišką vakarinių miesto žiburių šou. Architektūros mėgėjams įspūdį paliks freska puoštas San Diego fortas, taip pat – Catedral de Nuestra Señora de la Soledad katedra. Biologinę Akapulko įvairovę galite apžiūrėti Papagayo parke, o įdomius kultūros artefaktus – Kaukių muziejuje.

Ką nuveikti?

Jei norite pažinti apsipirkinėjimo ir pramogų ypatumus, keliaukite pagrindine miesto arterija – Avenida Costera Miguel Aleman gatve. Pailsinti kojas galėsite įsitaisę gražioje, ramioje Zocalo aikštėje. Tai, kuo Akapulkas vilioja ekstremalus, pamatysite nuvykę kiek toliau už kurorto: čia nuo uolų į vandenį šoka didžiausi pasaulio drąsuoliai.

Atgavę jėgas, pasiduokite buriavimo manijai – kerintis sausumos vaizdas ir gaivinantys vandens purslai leis kaipmat suprasti, kodėl vienos iš Vasaros olimpinių žaidynių vyko būtent čia. Nepaprastas miesto ir jame gyvenančių žmonių žavesys, nuostabus maistas, puikus klimatas, tiesiog gundantis pamiršti visus rūpesčius – tai, dėl ko Akapulku ilgus metus nenustoja gėrėtis net Holivudo įžymybės.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Akapulką

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti