paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius

Frontier Airlines

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie įmonę

Frontier Airlines (F9) - Jungtinių Amerikos Valstijų avialinijos, kurias galima drąsiai vadinti ypatingai pigių skrydžių bendrove. Pakankamai jaunos, 1994 m. įkurtos oro linijos šiandiens atlieka  daugiau nei 275 skrydžius per dieną į 57 miestus JAV, Meksikoje, Dominikos Respublikoje bei Jamaikoje. Nuo 2016 metų Frontier Airlines lankomų oro uostų sąrašą papildė Pitsburgo, San Antonijaus, Port Kolumbo, Kolorado ir Punta Gordos tarptautiniai oro uostai.
Frontier Airlines flotilei priklauso 60 kokybiškų lėktuvų. Visi jie gamintojo Airbus (A319-100, A319neo, A320-200, A320neo, A321-200). Vieno skrydžio metu lėktuvuose telpa nuo 150 iki 230 keleivių.

Frontier Airlines kontaktai

Centrinė Frontier Airlines būstinė yra įsikūrusi Tarptautiniame Denverio oro uoste, Kolorado valstijoje. Tikslus biuro adresas: 8500 Peña Blvd, Denver, CO 80249. Atvykus čia, galima pasikalbėti su profesionaliais avialinijų konsultantais. Susidūrus su klausimais apie rezervaciją ar jos keitimą, skrydžių informacijos trūkumu, rekomenduojama skambinti į visą parą aktyvią  klientų aptarnavimo liniją tel. 801 401 9000.

Bagažo apribojimai

Skrendant su Frontier Airlines kiekvienas keleivis, nesvarbu, kuria klase skrenda, gali turėti su savimi po vieną asmeninį daiktą, kurio matmenys ne didesni kaip 20x46x35 cm.

Rankinis bagažas

Rankinis bagažas Frontier Airlines oro linijose priklauso tik skrendantiems The WORKS  klase. Rankinio bagažo matmenys negali būti didesni kaip 25x41x61 cm, o svoris neturi viršyti 15 kg. Vienam keleiviui priklauso vienas bagažo vienetas.

Registruotas bagažas

Registruotas bagažas Frontier Airlines oro linijose priklauso tik skrendantiems The WORKS  klase. Registruoto bagažo matmenų suma negali būti didesnė kaip 158 cm, o svoris – ne daugiau kaip 23 kg.  Vienam keleiviui priklauso vienas bagažo vienetas.

Tai įdomu

  • Pirmasis Frontier Airlines šūkis buvo ,,Dvasia iš Vakarų“.
  • Frontier Airlines filosofija: pasiūlyti klientams mažas kainas ir galimybę individualiai rinktis patogumus, paslaugas už papildomą mokestį.
  • Frontier Airlines lėktuvai yra neįprastai papuošti: ant jų nupiešti įvairių skirtingų gyvūnų atvaizdai.

Oro linijų bendrovės Frontier Airlines įvertinimas

Punktualumas

-
Jūsų vertinimas:

Aptarnavimas lėktuve

-
Jūsų vertinimas:

Lėktuvai

-
Jūsų vertinimas:

Klauskite, komentuokite, dalinkitėsTiesioginių aviakompanijos Frontier Airlines skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos Frontier Airlines oro uosto (Denveris).

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti