paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Copa Air

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

Copa Airlines (CM) – 1947 m. įsteigta Panamos oro linijų bendrovė. Kompanija rūpinasi lengvu ir greitu susiekimu su 31 Šiaurės, Pietų bei Centrinės Amerikos šalimi. Tam sudaryti 73 maršrutai. Bendradarbiaudama su partneriais, ji keleiviams pateikia dar 200 maršrutų.
Kelerius metus iš eilės Copa Airlines (CM)  pripažįstama punktualiausia Lotynų Amerikos skrydžių kompanija (FlightStats). Be to, ji yra pelniusi lyderiaujančios Centrinės Amerikos, Karibų regiono ir Meksikos oro vežėjos vardą (World Travel Awards, SkyTrax).
Bendrovės flotilė sudaryta iš 100 lėktuvų. Jų gamintojai – Boeing (modeliai 737–700 Next Generation, 737-800 Next Generation) ir Embraer (modelis 190AR). Šie orlaiviai kasdien pakyla apie 360 kartų. Per metus kompanijos paslaugomis pasinaudoja beveik 12 milijonų keleivių.

Kaip susisiekti?

Pagrindinis kompanijos biuras yra Panamos sostinėje. Bendrovės skambučių centro numeriai skiriasi priklausomai nuo šalies ir kalbos. Juos galite rasti oficialioje kompanijos interneto svetainėje.

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

Nemokamo rankinio bagažo apribojimai priklauso nuo skrydžio krypties ir klasės:

  • Tarptautiniai skrydžiai, pagrindinis keleivių salonas – 1 vienetas, kurio svoris neviršija 10 kg, o matmenų suma – 115 cm.
  • Kolumbijos ir Panamos skrydžiai – 1 vienetas, kurio svoris neviršija 5 kg, o matmenų suma – 115 cm.

Registruojamas bagažas

Nemokamo registruojamo bagažo vieneto matmenų suma negali būti didesnė nei 157 cm. Nemokamo registruojamo bagažo kiekio ir svorio apribojimai priklauso nuo konkrečios skrydžio krypties.

Tai įdomu:

  • Nuo 2012 m. kompanija yra Star Alliance narė.
  • Copa Airlines (CM) buvo pirmoji Lotynų Amerikos regiono klientė, užsisakiusi Embraer E–190, Boeing 737–700 ir 737–800 orlaivių.
  • Bendrovės lėktuvas Boeing 737–700 matomas 2001 m. filme „Siuvėjas iš Panamos“.

 Tiesioginių aviakompanijos Copa Air skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos Copa Air oro uosto (Panama).

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti