paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,91/5 (balsų: 145)

Pigūs skrydžiai į Meksiką nuo 792,69 €

Atidaryti pigių kainų į Meksiką kalendorių

Orai Meksike

dabar
23°C
vėjas: vakarų, 1,4 m/s
drėgnumas: 45%
spaudimas: 1018 mm
gegužės 29 d.
21°C
gegužės 30 d.
20°C
gegužės 31 d.
18°C

Didingasis Meksikas – kryptis ieškantiems prasmingo grožio

Neaprėpiamai erdvios aikštės, plačios gatvės bei bulvarai – tokį pirmą įspūdį dažniausiai palieka Meksikas. Vėliau pastebimi ir kiti nuostabios Meksikos sostinės ypatumai: pavydėtina švara, nepaprasto grožio architektūra, įspūdinga žmonių gausa. Iš šių fragmentų susideda unikalus miesto paveikslas, kuriame atvaizduota civilizacijų praeitis.

Kaip keliauti?

Greiti, patogūs ir pigūs skrydžiai į Meksiką finišuoja tarptautiniame Benito Chuareso oro uoste. Jis nuo miesto centro nutolęs apie 5 kilometrus. Šį atstumą galite įveikti autobusu, metro traukiniu arba taksi. Jei renkatės pastarąją transporto priemonę, įsitikinkite, kad automobilis priklauso oficialiai taksi įmonei.

Ko paskanauti?

Meksiko restoranuose galite pasimėgauti Lietuvoje pamėgtais ir dar nežinomais šalies patiekalais. Kvapnioji gvakamolė, sultingoji salsa, sočiosios tortilijos, kesadilijos, buritai ir enčilados – meksikietiški skanėstai, kurių tikrąjį skonį galite pažinti tik jų gimtinėje.

Paragavę šių gardumynų, drąsiai leiskitės į tolimesnę kulinarinę kelionę. Užsisakykite pupelių košės (Frijoles), krevečių kokteilio (Cocktail de Camaron), egzotiškos kiaulienos su apelsinais, legendinio troškinio su faršu ir pomidorų tyre. Tai – vietinių taip pat mėgstami patiekalai.

Meksikas nenuvilia ir smaližių. Desertui rekomenduojame rinktis vanilinius ledus su avokadais, pyragėlius ir kremus. Pasilepinkite karštu šokoladu. Troškulį malšinkite alumi (Cerveza), pulke (gėrimu iš agavų), vaisių sultimis.

Ką pamatyti?

Pažintį su Meksiku siūlome pradėti nuo įspūdingos Didžiosios šventyklos, priklausiusios actekams. Nukeliaukite į Nacionalinį antropologijos muziejų: čia pamatysite dar daugiau actekų ir majų radinių.

Tuomet siūlome apžiūrėti kontrastingą palikimą – krikščioniškus religinius pastatus. Dėmesio verta seniausia Amerikos katedra, Maloningosios Dievo motinos vienuolynas, Šv. mergelės Gvadelupos bazilika.

Nacionaliniuose rūmuose pamatykite žymias D. Rivieros freskas, o Šiuolaikinio meno muziejuje – moderniausius menininkų darbus. Apsilankykite ir Čapultepeko pilyje: čia įkurtas Nacionalinis istorijos muziejus.

Ką nuveikti?

Šalia Meksiko stūkso atrastos ir neatrastos senųjų civilizacijų liekanos. Leiskitės į žygį pėsčiomis arba visureigiais, savo akimis pamatykite legendines Saulės, Mėnulio piramides.

Konstitucijos aikštėje, tarp šiuolaikinių dangoraižių, Reformos bulvare galite matyti Meksiko dabartį. Tačiau sostinės paribiuose slypi tikroji priežastis, kodėl Meksikas niekuomet nebus užmirštas. Tai – nepaprastas praeities grožis, kurio aprėpti negali net žymiausi tyrėjai. Pasiduoti šiai senovės pažinimo pagundai – tikrasis kelionės iššūkis.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Meksiką

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-19:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti