paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Cape Air

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

Cape Air (9K) – 1989 m. Masačiusetse įkurta Jungtinėse Amerikos Valstijų skrydžių bendrovė. Tai – viena didžiausių nepriklausomų regioninių oro linijų kompanijų JAV. Jos tikslas – užtikrinti susisiekimą tarp 43 Amerikos miestų, įskaitant Bahamus, Mergelių salas, Britų Mergelės salas, Mikroneziją bei Puerto Riką.
Cape Air (9K) flotilę sudaro 92 orlaiviai. Kompanijai priklauso Cessna 402, Cessna Caravan Amphibian, Britten–Norman Islander ir ATR lėktuvai. Per dieną jie sėkmingai įveikia daugiau nei 525 skrydžius. Per metus Cape Air (K9) paslaugomis pasinaudoja apie 700 000 keliautojų.
Aukštas aptarnavimo lygis įvertintas ne kartą: 2014 m. kompanija įvertinta viena iš 10 geriausių oro linijų bendrovių JAV. Taip pat už puikų aptarnavimą ją gyrė TripAdvisor. 2013 m. Cape Air (K9) išrinkta viena iš 10 geriausių mažų oro linijų bendrovių, o 2016 m. ji pelnė geriausios kompanijos, veikiančios Mergelių salose, vardą.

Cape Air kontaktai

Informacijos apie skrydžius ir jų užsakymą galite gauti paskambinę tel. Nr.: 508 771 6944.

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

Keliaujantiems lėktuvais Cessna 402, Cessna Caravan Amphibian, Britten Norman Islander rankinis bagažas nepriklauso dėl mažos salono erdvės. Skrendančių lėktuvais ATR42 rankinis bagažas atskirai įvertinamas ir tuomet sprendžiama, ar jį talpinti bagažo skyriuje, ar salone.

Registruojamas bagažas

Nemokamo registruojamo bagažo apribojimai priklauso nuo lėktuvo:

  • Cessna 402, Cessna Caravan Amphibian, Britten Norman Islander – 1 bagažo vienetas, neviršijantis 50 svarų svorio ir 62 colių apimties + 1 vartuose registruojamas bagažo vienetas, neviršijantis 20 svarų svorio ir 45 colių apimties + 1 nedidelis krepšys, neviršijantis 36 colių apimties.
  • ATR42 – 2 bagažo vienetai, kurių bendras svoris neviršija 50 svarų, o matmenų suma – 62 colių + nedidelis krepšys, kurio matmenų suma neviršija 45 colių.

Tai įdomu:

  • Kompanijos personalas vadovaujasi moto: MOCHA HAGoTDI. Išvertę akronimo reikšmę į lietuvių kalbą, gautume: Paverskime Savo Klientus Laimingais ir Mėgaukimės Tai Darydami.
  • Bendrovės šūkis – We‘re your Wings (liet. Mes – jūsų sparnai).
  • Kompanija turi seserinę bendrovę – Nantucket Airlines. Ji organizuoja skrydžius iš Nantaketo į Hajanisą.

Oro linijų bendrovės Cape Air įvertinimas

Punktualumas

-
Jūsų vertinimas:

Aptarnavimas lėktuve

-
Jūsų vertinimas:

Lėktuvai

-
Jūsų vertinimas:

Klauskite, komentuokite, dalinkitėsTiesioginių aviakompanijos Cape Air skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos Cape Air oro uosto (Bostonas).

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti