4,33/5 (balsų: 6)

Atostogos už 50 eurų ar mažiau? Tai – įmanoma!

Frankfurtas, Vokietija
nuo 64,24 €

Svajojate apie trumpas atostogas užsienyje, tačiau santaupos leidžia aplankyti tik Lietuvos sostinę? Siūlome paieškoti dar šiek tiek. Na, pavyzdžiui, Vokietijos miestas Frankfurtas. Kelionė iki šio miesto gali atsieiti ir mažiau nei pusę šimto eurų. Skamba neįtikėtinai, kad būtų tiesa? Patys įsitikinkite tuo paieškoję pigių skrydžių mūsų svetainėje. Tuo tarpu, tiems, kurie jau įsigijo pigų bilietą ir ruošiasi kelionei į Frankfurtą, mes pateikiame kelis naudingus patarimus.

Trumpai apie Frankfurtą – koks jis?

Šis, vienas didžiausių Vokietijos miestų, laikomas bene dažniausiai turistų aplankoma vieta Europoje. Ir tai ne tik dėl to, jog pigūs skrydžiai į Frankfurtą pasitaiko bene kasdien. Lygiai taip pat įtakos turi žemos pragyvenimo, viešojo transporto, maisto ir pramogų kainos.

Frankfurtas dažnai tampa tarpine kelionių stotele, tačiau šis miestas taip pat turi savito žavesio ir ne šiaip sau traukia ne tik verslininkus, bet ir paprastus turistus. Sakoma, kad šis miestas yra vienas brangiausių Vokietijoje, tačiau lyginant Europos mastu, kainos tikrai nesikandžioja. Frankfurto panorama – kontrastinga. Mieste stūkso milžiniški dangoraižiai, tačiau taip pat didelę dalį Frankfurto užima miškingi plotai.

žmonės ypatingą dėmesį skiria kultūriniams renginiams bei knygų mugėms, muziejų plėtrai. Čia nuolat juntamas šurmulys, o šiuolaikiškas gyvenimo ritmas traukia visko mačiusius europiečius.

Ką privalu aplankyti Frankfurte?

Pigūs skrydžiai į Frankfurtą – tai galimybė aplankyti miestą, laikomą Europos verslo centru. Šiame mieste įsikūręs bene didžiausias Vokietijos (ir visos Europos) finansų centras – Europos Centrinis Bankas, tačiau lankytinų vietų čia yra ir daugiau. Pateikiame trumpą lankytinų objektų sąrašą.

  • Frankfurto muziejų krantinė. Tiems, kuriuos domina miesto istorija, kultūriniai renginiai ir parodos - šią vietą privalo aplankyti.
  • Maino bokštas. Stiklinis dangoraižis, traukiantis kiekvieno turisto ar nevietinio žvilgsnį. Iš jo atsiveria įstabi viso miesto panorama.
  • Palmių sodai patiks visiems botanikos gerbėjams.
  • Kino muziejus. Optinės iliuzijos, kino istorija ir dar daug įdomybių.

Svarbu pabrėžti, kad bene visuose muziejuose ir lankytinuose objektuose taikoma nuolaida studentams, todėl tikrai sutaupysite.

Kaip dar sutaupyti?

Tiems, kuriuos domina pigūs skrydžiai į Frankfurtą, taip pat pateikiame dar kelis patarimus, kaip pernelyg neišlaidauti ir susiorganizuoti smagią bei daug finansų nereikalaujančią kelionę.

  • Daugiau vaikščiokite pėsčiomis – tai leis iš arti pažinti miestą ir jo kultūrą;
  • Nakvynei ieškokite paprastesnių nakvynės namų ar viešbučio. Juk keliaujate ne tam, kad visą dieną praleistumėte viešbučio kambaryje, taigi gyvenamajai vietai gali kelti ne ypač didelius reikalavimus;
  • Tam, kad pajustumėte miesto dvasią nebūtina pietauti prabangiausiuose Frankfurto restoranuose. Ieškokite įprastų ir vietinių dažniau lankomų viešojo maitinimo įstaigų.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti