paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 967)

Bilietai skrydžiams į Vokietiją nuo 38,14 €

Vokietija
Geriausi pasiūlymai į Vokietijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Vokietiją (DEU)

Vokietija – Europos širdis, turinti net 16 regionių, kurie savitai supažindina su šalies tradicijomis bei kultūra. Gamtos mylėtojams tai dar viena kitoniška vieta. Vokietija stebina savo gamtos įvairuškumu – neįtikėtinos baltu sniegu pasidengusios viršukalnės, barokiškosios pilys kalvose bei krantai skalaujami paslaptingosios jūros bangų. Nusiteikite ryžtingai – Vokietija turi ką parodyti.

Pasiruošimas kelionei

Pigūs skrydžiai į Vokietiją reikalauja pasirengimo. Tam, kad netektų nusivilti ilgai laukta kelione, pasiruoškite netikėtoms situacijoms. Visų pirma, įsitikinkite ar jūsų visi reikalingi dokumentai yra galiojantys ir ar biliete pateikta informacija teisinga.

Skiepai keliaujantiems į Vokietiją nebūtini. Tačiau patartina apsilankyti pas gydytoją, vis dėlto atostogų metu reikės taikytis prie vokiečiams įprastų gyvenimo sąlygų.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Atskridę į Vokietiją jau padarėte didelį žingsnį, tačiau laukia dar daug mažų žingsnelių. Būtinai keliaukite traukiniais, nes Vokietija garsėja dideliu ir išvystytu geležinkelių tinklu. Keliavimas traukiniu suteikia galimybę kartu vežtis dviratį, kuriuo galėsite įveikti mažesnius atstumus. Taip pat keliauti galima automobiliu, maršrutiniais autobusiukais.

Vokietijos valiuta – euras. Nors restoranuose paprastai mokėsite daugiau, tačiau parduotuvėse kainos panašios kaip ir Lietuvoje. Nebrangiame restorane pietų patiekalas kainuos apie 10 eurų, puodelis kapučino – apie 2,80, bokalas vietinio alaus – 3,50. O jei norite atsigaivinti tik vandeniu – 1,68. Vokietijoje parduotuvėje brangiau kainuoja vištiena – apie 7,90 euro už 1 kilogramą.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Berlyno apie 1022 kilometrų.
 • Vokietijoje kalbama vokiškai, tačiau 56% gyventojų moka anglų kalbą, 5% - rusų.
 • Vokietija kitoje laiko juostoje, todėl yra 1 valandos laiko skirtumas (GMT + 01:00).
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Po spalvingos kelionės būsite pavargę, bet išlikusios emocijos neleis ramiai miegoti, kol visko nepapasakosite artimiesiems. Kad pasakojimai nepasirodytų pagyrūniški, būtinos lauktuvės. Jau apsilankę Vokietijos šokolado muziejuje, ant vaišių stalo padėkite legendinio vokiško šokolado. Leiskite šeimos vyrams aptarti bavariškojo alaus skonį, o moterų diskusijos taikiniu padarykite – sodriai raudoną arba skaisčiai baltą vokišką vyną. Meiseno porcelianas turėtų nudžiuginti keramikos mylėtojus, o Harco kalnų medžio dirbiniai – kruopštumą vertinančius draugus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Vokietijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti