4,33/5 (balsų: 6)

Pasivaikščiojimas Budapešte: ką reikėtų turėti kuprinėje?

Budapeštas, Vengrija
Budapeštas – miestas, tobulai pritaikytas pažinčiai pėsčiomis. Lankytini objektai čia lengvai pasiekiami ir vaikštant, ir patogiu viešuoju transportu. Jei turite kelias laisvas dienas ir norite pažinti vieną žaviausių Europos miestų, pigūs skrydžiai į Budapeštą – sprendimas, kuris neapvils. Tam, kad pasivaikščiojimas po šį miestą būtų patogus ir sklandus, patariame, kokius svarbiausius daiktus verta turėti kelioninėje kuprinėje.

Drabužiai

Pavasaris ir vasara Vengrijoje puikiai jaučiami. Tai – nuostabus laikas keliauti į Budapeštą. Vis dėlto pavasarį lietus čia – dažnas svečias. Todėl susiruošę į miestą, būtinai turėkite su savimi lietpaltį ar skėtį. Jei neturite drėgmei atsparių batų, pravers ir pakaitinė kojinių pora.

Maudymosi reikmenys

Nėra geresnio būdo pailsėti po ilgos, įspūdžių kupinos dienos nei maudynės terminiuose Budapešto šaltiniuose. Visoje Vengrijoje jų suskaičiuojama daugiau nei 1 000. Pačiame Budapešte taip pat galite pailsinti kūną ir sielą 19 a. menančiose maudyklose. Turėdami savo rankšluostį ir kitus maudymosi reikmenis, pasilepinti galėsite vos panorėję.

Vanduo ir užkandžiai

Papildomos, neplanuotos išlaidos – vienas dalykų, kurių galite lengvai išvengti. Tam, kad pigūs skrydžiai į Budapeštą džiugintų mažesne visos viešnagės kaina, iš anksto pasirūpinkite kai kuriais poreikiais. Riešutai, javų batonėliai, kiti lengvi užkandžiai ir vandens buteliukas padės numarinti kirminą, numalšinti troškulį ir taip išvengti brangių priešpiečių ar pavakarių.

Vaistai, higienos reikmenys

Tai – dar viena gudrybė norintiems sutaupyti. Visuomet turėkite su savimi drėgnų servetėlių ir popierinių nosinaičių ar tualetinio popieriaus. Taip pat įsimeskite į kuprinę vaistų nuo alergijos, skausmo ir virškinimo sutrikimų. Turėkite ir gydytojo išrašytų medikamentų – jų galite negauti kitos šalies vaistinėje.

Kelionės gidas, žemėlapis

Keliauti į Budapeštą tinkamai nepasiruošus – klaida, kuri gali kainuoti mažesnį įspūdžių kiekį. Nors pasivaikščiojimas po šį miestą smagus ir be gido, lankytinų objektų sąrašas ir išsami informacija apie juos padės paversti kelionę pažintine. Taip pat pravers žemėlapis. Galite pasikliauti specialiomis programėlėmis arba popieriniu žemėlapio ir gido variantu – tuo atveju, jei išsikrautų telefono baterija.

Techninė įranga

Pigūs skrydžiai į Budapeštą neabejotinai paliks puikių prisiminimų. Juos verta įamžinti, tad nepamirškite įsidėti išmaniojo įrenginio kroviklio ar fotoaparato. Visuomet su savimi turėkite ir mobilųjį telefoną.

Tinkamai pasiruošus pasivaikščiojimams po Budapeštą, teliks mėgautis įspūdžių gausa. Tokia pažintis su šiuo miestu – puiki galimybė suderinti pramogų, komforto ir nedidelių išlaidų poreikius.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti