paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,92/5 (balsų: 217)

Bilietai skrydžiams į Vengriją nuo 73,33 €

Vengrija
Geriausi pasiūlymai į Vengrijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Vengriją (HU)

Europos širdyje įsikūrusi Vengrija žavi nepaprasto grožio kontrastinga gamta, nuostabiu desertiniu vynu ir Habsburgų architektūra. Šalį į dvi dalis skiria žydrasis Dunojus, o pasivaikščiojimas jo pakrantėmis tiesiog užburia. Dunojaus perlu vadinama sostinė Budapeštas, kas kart pritraukia milijonus turistų, norinčių pasigrožėti šiuo nepakartojamu miestu.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Vengriją nėra privalomi skiepai. Tačiau prieš kelionę vertėtų pasidomėti ar tuo metu šalyje nėra fiksuojama jokia epidemija, priešingu atveju – patartina nuo jos pasiskiepyti ir taip išvengti nemalonumų ir sveikatos sutrikimų.

Norint geriau pasiruošti kelionei, siūloma atsispausdinti žemėlapius, o juose pasižymėti lankytinus objektus. Taip pat susidarykite sąrašą vietų, kurias norėtume aplankyti ir taip susidėliokite maršrutą. Norint kuo greičiau pradėti mėgautis vengriška kultūra patartina apie ją daugiau pasidomėti prieš išvykstant.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Vengrija šiuo metu labai populiari ir keliautojų pamėgta kryptis, taigi skrydžiai į Vengriją vykdomi gana dažnai. Vengrijoje nebrangi ir gerai išvystyta viešojo transporto sistema: metro, autobusai, troleibusai, tramvajai, funikulieriai. Vienintelė viešojo transporto problema – jis važiuoja tik iki 23.00 val. Kaip ir kitose šalyse – čia puikiai išvystytos taksi paslaugos, kuriomis patartina naudotis, jei labai skubate ar norite kažkur vykti vėlesniu paros metu. Taip pat yra galimybė šalį pažinti važiuojant nuomotu automobiliu.

Oficiali šalies valiuta - Vengrijos forintas. 1000 forintų atitinka 3 eurus ir 19 centų. Pragyvenimo lygis Vengrijoje panašus kaip Lietuvoje, gal kiek žemesnis, tačiau kainos gerokai žemesnės mūsų šalyje, pavyzdžiui, litras degalų nekainuoja net 300 forintų. O viešojo transporto 10 bilietų jums kainuos apie 1,100Ft.

Papildoma informacija:

 • Vengrija priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC + 1. Taigi, laikrodžius reikės atsukti viena valanda atgal.
 • Oficiali kalba vengrų, tačiau taip pat gausiai paplitusi yra vokiečių kalba. Šiais laikais Vengrijoje nesunkiai susikalbėsite ir angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Vengrijos sostinės Budapešto - 1327 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Vengrija garsėja puikiai vynais: Tokaji, Egri Bikavér, Villány. Taip pat artimuosius nudžiuginti galite rankų darbo folkloriniais meno dirbiniais, keramika ar gaminiais iš porceliano. jei esate likerių mėgėjas, nepraleiskite progos paragauti ir parsivežti Vengriško likerio „Unicum“. Be abejo, geriausios lauktuvės jums patiems – tai neišdildomi įspūdžiai ir prisiminimai iš nuostabios kelionės po Vengriją.

  Pigių kainų kalendoriuje į Vengrijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti