paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,60/5 (balsų: 10)

Bilietai skrydžiams į Saudo Arabiją

Saudo Arabija
Geriausi pasiūlymai į Saudo Arabijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Saudo Arabiją (SAU)

Saudo Arabija musulmonų vadinama dviejų šventųjų mečečių žeme, nes šalyje įsikūrę du islamo religijai labai svarbūs miestai: Meka ir Medina. Ištisus metus ten karšta, o milžiniškų dykumų smėlis keičia spalvą dėl temperatūrų skirtumų. Mėgstantiems kontrastus, tolimas ir dar nepažintas kultūras Saudo Arabijos Karalystė – puiki atostogų kryptis.

Pasiruošimas kelionei

Vykstant į Saudo Arabiją privalomi šie skiepai: nuo geltonojo drugio, maliarijos, meningokokinės infekcijos. Piligrimams primygtinai siūlomos poliomielito ir gripo vakcinacijos. Taip pat yra rizika susirgti hepatitu A, vidurių šiltine, hepatitu B, taiga nuo jų taip pat rekomenduojamos vakcinos. Be abejo, suaugusiems reikia įsitikinti, kad yra paskiepyti nuo difterijos ir stabligės.

Verta žinoti, kad už kitų religijų, išskyrus islamą, išpažinimą viešumoje galite būti nubausti ar net suimti, taiga kryželius ar panašią krikščionybės atributiką privalu nešioti tik po drabužiais. Šios šalies gyventojai kairę ranką laiko nešvaria ir ja nevalia sveikintis, valgyti ar kažką paimti iš kito žmogaus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Turizmas šioje šalyje yra gerai išvystytas, taigi ir skrydžiai vykdomi dažnai. Keliauti galite viešuoju transportu, kurio sistema yra gana neblogai išvystyta, arba taksi. Galima nuomotis ir automobilį, tačiau reikia nepamiršti, kad moterims šioje šalyje vairuoti draudžiama, o ir pats eismas yra chaotiškas, todėl patartina vairuoti tik patyrusiems.

Oficiali valiuta - Saudo Arabijos rialas. Vienas rialas atitinka 24 euro centus. Nenuostabu, kad čia benzinas pigesnis už vandenį: litras benzino – 0,6 rialo, o litras vandens – apie 2 rialai.

Papildoma informacija:

 • Saudo Arabija priklauso kitai laiko juostai nei Lietuva – UTC + 3. Taigi, laikrodžius reikės pasukti viena valanda į priekį.
 • Oficiali kalba – arabų.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Saudo Arabijos sostinės Rijado - 3773 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Visa šios šalies kultūra susijusi su religija, taigi ir lauktuvėms geriausia rinktis musulmonišką atributiką. Galite parsivežti musulmoniškų rūbų ar batų (sandalų). Taip pat ypatinga yra Saudo Arabijos kava, kuri gardinama įvairiais prieskoniais. Rūkantys turistai gali parsivežti įvairaus ir netradicinio tabako bei cigarečių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Saudo Arabijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti