paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,33/5 (balsų: 3)

Pigūs skrydžiai į Damamą nuo 718,96 €

Norėdami gauti visus skrydžių į Damamą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Damamą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Damamą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Atsinaujinęs ir svetingasis Damamas

Daugelis Saudo Arabiją įsivaizduoja kaip dykumų kraštą, kuriame kur ne kur mojuoja palmės, klajoja beduinai, žygiuoja kupranugariai ir tolumoje žėri mečečių kupolai. Šis įvaizdis kiek pasenęs, dabar vienas iš garsiausių Saudo Arabijos miestų Damamas, keliautojus vilioja ne tik kupranugarių safari dykumoje, bet ir įvairiomis pramogomis.

Kaip keliauti?

Nereikės ilgai sukti galvos kaip nukeliauti iki tolimojo Damamo, kadangi šis miestas turi ir didžiulį tarptautinį uostą. Patogiausi ir greičiausi skrydžiai į Damamą yra vykdomi iš Vilniaus per Stambulą, ar Frankfurtą. Keliauti po Damamą ir kitus Saudo Arabijos miestus patogiausia išsinuomojus automobilį, kadangi viešasis transportas menkai išvystytas.

Ko paskanauti?

Atvykus į Damamą visų pirma išbandykite tradicinio Saudo Arabijos patiekalo kabsa, gaminamą iš ryžių, daržovių ir ėrienos ar paukštienos, pagardintos riešutų ir razinų padažu. Mande – kiek kitoks patiekalas nei kabsa, čia mėsa ruošiama ypatingu būdu (apie 4 valandas). Saudo Arabijos desertai taip pat palepins gardžiais skoniais ir kvapais, tokiais kaip hainini, ryžių pudingas (muhalabia), arabiška baklava ar karameliniai gardėsiai (luqaymat). Mėgaukitės desertu prie gardžios arabiškos kavos ar mėtų puodelio arbatos.

Ką pamatyti?

Damamo miestas žymus architektūriniais paminklais, archajine istorija bei moderniais ir prabangiais prekybos centrais. Saudo Arabijos miestas praturtintas dar ir nuostabiomis pakrantėmis bei kerinčiais pasivaikščiojimais promenada. Damamo regioninis muziejus atveria puslapius į Saudo Arabijos istoriją. Nors miestą supa dykumos ir karštuma, vietiniai sugalvojo kaip pabėgti ir nuo svilinančios kaitros. Vienas iš jų – Karaliaus Abdulah parkas, žaliasis miesto uostas, su fontanais, medžių alėjomis bei žaviomis kavinukėmis, kuriose galima atsikvėpti po ilgų pasivaikščiojimų.

Damamas gali didžiuotis ir įstabia dirbtine sala Al-Marjan. Nuostabaus grožio sala, kuri puošiasi palmių alėjomis, gaivia žaluma, baltais paplūdimiais bei prabangiais viešbučiais, laukia lankytojų ir yra pasiruošusi panardinti į ramybės, atokvėpio oazę.

Ką nuveikti?

Damame pramogų netrūksta ir visai šeimai. Karaliaus Fahado pramogų parkas garantuos aštrius pojūčius suaugusiems bei ekstremalams, skriejant vingiuotais kalneliais dideliu greičiu. Mažieji irgi liks patenkinti: čia gausu linksmųjų kalnelių, karuselių bei vandens parkų. Keliautojus žavi ir vadinamas „Delfinų kaimas“, kuriame gėrėsitės delfinų pasirodymais. O štai įvairiausios paplūdimio pramogos laukia kerinčiame Half Moon paplūdimyje. Tad naujasis Damamas kupinas nuotykių, kuriuos verta išbandyti patiems.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Damamą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti