4,33/5 (balsų: 6)

Žiemos pasaka Maskvoje

Maskva, Rusija
nuo 61,89 €

Svajojate apie smagias atostogas žiemą, tačiau šilti kraštai netraukia? Aplankykite Rusijos sostinę! Skrydžiai į Maskvą yra gana dažni, o kelionė – netolima. Čia rasite daugiau informacijos apie miestą, lankytinas vietas bei naudingus pasiūlymus, kad atostogos Maskvoje būtų nepamirštamos.

Kokia toji Maskva?

Tai kontrastingas miestas, kasmet pritraukiantis daugybę turistų iš viso pasaulio. Modernūs šiuolaikiniai dangoraižiai ir kvapą gniaužiančios spalvingos cerkvės nepalieka nei vieno abejingo. Visgi, žiemą į šį miestą keliauti ryžtasi ne kiekvienas. Tačiau niekur kitur nepajusite tokios žiemos, kokia ji būna Rusijoje. Šalta, spaudžiama speigų ir... pasakiška! Žavingi sniegu padengti parkai, čiuožyklos po atviru dangumi ir kitos pramogos, kurių praleisti nesinori net jei lauke spaudžia -20 laipsnių šaltukas. Nukeliauti į Maskvą galite ir iš Lietuvos didžiųjų miestų – Kauno bei Vilniaus.

Žiemiškos atostogos, arba ką nuveikti Maskvoje šaltuoju sezonu

Pigūs skrydžiai į Maskvą neretai pasirodo ir šaltuoju sezonu, todėl kelionę galite pradėti organizuoti jau dabar. Rusijos sostinėje veiklos žiemiškoms atostogoms tikrai nepritrūks. Minėtas ledo čiuožyklas po atviru dangumi išbandyti tiesiog privalu, tačiau taip pat pateikiame ir daugiau smagius įspūdžius garantuojančių užsiėmimų.

  • Aplankykite ledo skulptūrų parką. Tokio tipo parodos nepamatysite jokiu kitu metų laiku. Ši pramoga daug džiaugsmo suteiks ir vaikams, kurie galės pasimokyti sniego bei ledo skulptūrų meno;
  • Būtinai patikrinkite Maskvoje vykstančių renginių kalendorių, nes jie čia tikrai įspūdingi;
  • Ar girdėjote apie sniego senių paradą? Taip, šaltuoju sezonu Maskvoje galima pamatyti ir tai;
  • Išbandykite slidinėjimą arba piešimą ant sniego dažais;
  • Paplaukiokite Maskvos upe kruizu tarp lūžtančių ledo lyčių.

Taip pat primename, kad pigūs skrydžiai į Maskvą populiarūs ir dėl kvapą gniaužiančios ir pasaką primenančios architektūros, todėl būtinai pasižvalgykite ir pasivaikščiokite po Raudonąją aikštę bei žymiąsias Maskvos cerkves.

Papildoma svarbi informacija keliaujantiems į Maskvą

Tiems, kurie ruošiasi atostogoms Maskvoje, primename, kad jie atkreiptų dėmesį į transporto, maitinimo bei kitus gyvenimo Rusijos sostinėje ypatumus. Keliauti Maskvoje siūlome naudojantis metro. Tai – patogi, greita ir visą miesto veidą parodanti transporto priemonė. Tačiau tam, kad pamatytumėte bendrą miesto grožį vertėtų vaikščioti pėsčiomis.

Būtinai paskanaukite gatvėje parduodamo maisto – bandelių su įvairiais įdarais. Susipažinkite su žymiosiomis arbatos ceremonijomis ir nepamirškite paragauti tradicinių rusų patiekalų – kopūstų sriubos, koldūnų, virtinukų, pyragėlių, tradicinių rusiškų blynų.

Kalbant apie nakvynę ir apgyvendinimą, viešbutį už prieinamą kainą visai šeimai galite rasti ir pačiame miesto centre, o tokiu atveju sukti galvos dėl transporto neprireiks. Tikimės, kad žiemiškos atostogos Rusijos sostinėje bus smagios ir kupinos malonių įspūdžių.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti