4,33/5 (balsų: 6)

Maskva – pilna iššūkių. Kaip nepaklysti?

Maskva, Rusija
nuo 61,89 €
Maskva – miestas, kurio teritorija driekiasi daugiau nei 2 500 tūkstančių kvadratinių kilometrų. Rusijos sostinė ypatingai gausu lankytinų objektų. Tačiau tam, kad pigūs skrydžiai į Maskvą būtų sklandūs ir kupini puikių įspūdžių, būtina pasirūpinti ne tik įdomių vietų sąrašu.

Vienas didžiausių iššūkių nemokantiems kalbos ir čia besilankantiems pirmą kartą – nepasiklysti. Laimei, šį išbandymą galite įveikti lengvai. Pateikiame kelias priemones, padėsiančias susigaudyti bekraštėje Maskvoje.

Popierinis žemėlapis

Tai – vienas svarbiausių daiktų, turinčių atsidurti jūsų lagamine. Naudojimasis žemėlapiu gali atrodyti senamadiškas veiksmas. Tačiau tokia priemonė – nepakeičiama paklydus, išsikrovus mobiliojo įrenginio baterijai ar tiesiog sutrikus bevielio interneto ryšio veiklai. Popieriniu žemėlapiu galite naudotis bet kur ir bet kada. Be to, čia patogiai matysite ir konkretų objektą, ir visas jo apylinkes.

Bevielis interneto ryšys

Juo pasirūpinkite iš anksto, dar prieš išvykdami į kelionę. Jei pasikliaujate technologijomis, susigaudyti naudojant bevielį ryšį bus patogiausia. Tokiu atveju galėsite naudotis įvairiomis pagalbinėmis programėlėmis ar tiesiog informacijos paieškos sistemomis.

GPS programėlė

Standartinę navigacinės sistemos programėlę galima aptikti kone kiekvienos operacinės sistemos mobiliuosiuose įrenginiuose. Dalis tokių programėlių gali puikiai veikti ir nutrūkus interneto ryšiui. Galite pasiieškoti nemokamų, Jums patogiausių variantų.

Kitos naudingos programėlės

Pigūs skrydžiai į Maskvą nekels jokių rūpesčių, jei iš anksto atsisiųsite ir kitokių naudingų programėlių. Ypatingai praversti gali:
  • Discover Moscow. Ši programėlė tobulai tinka savarankiškam pažintiniam turui. Čia pateikta daugybė lankytinų objektų ir trumpi jų parašai. Naudinga ir tai, kad programėlėje pristatomi ne tik populiariausios turistinės vietos, bet ir mažiau žinomos, tačiau taip pat įdomios.
  • Russia Travel Guide. Dar viena pažinčiai su miestu puikiai tinkanti programėlė. Joje rasite idėjų ne tik ką pamatyti, bet ir kur, ko paragauti. Ši programėlė veikia ir nesinaudojant bevieliu ryšiu.
  • Yandex. Šitaip vadinama didžiausia interneto paieškos sistema Rusijoje. Tai – savita alternatyva Google. Programėle galite naudotis ieškodami tiek lankytinų vietų, tiek instrukcijų, kaip patekti į norimą vietą. Yandex rasite patogų žemėlapį, kuriame nurodomas ir apytikslis kelionės atstumas, ir laikas.
  • Metro. Tai – atskira Yandex paieškos sistemos dalis. Ši programėlė taps nepakeičiama, kai norėsite naudotis įspūdinguoju Maskvos metro. Požeminių traukinių sistema sudaryta iš 12 skirtinga spalva žymimų maršrutų linijų. Naudodamiesi programėle, galėsite greitai ir tiksliai susiplanuoti reikiamą maršrutą.
  • Learn Russian. Šia programėle, kaip ir žodynais, verta pasinaudoti dar prieš kelionę. Išmokę bent kelias naudingas frazes, jausitės gerokai drąsiau. Maskvoje pravers ir tiesiog gebėjimas atpažinti kirilicą.
Jei norite, kad pigūs skrydžiai į Maskvą leistų mėgautis geriausiais įspūdžiais, išankstinis pasiruošimas – tiesiog privalomas. Pasirūpinus keliomis programėlėmis, žodynu ir žemėlapiu net trumpas paklydimas primins ne iššūkį, o smagų nuotykį.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti