4,33/5 (balsų: 6)

Miestas be ribų – pažinkite spalvingąjį Amsterdamą

Amsterdamas, Olandija
nuo 79,92 €

Jeigu į romantiškiausio Europos miesto vardą pretenduoja Paryžius, tai gražiausiu galėtų būti laikomas Amsterdamas. Tai viena iš priežasčių, kodėl pigūs skrydžiai į Amsterdamą yra itin populiarūs. Siauros gatvelės, žavūs kanalai bei galybė muziejų – apžvelkite, kuo turistus iš viso pasaulio traukia šis Europos miestas.

Amsterdamas – miestas, kuriame jokie tabu negalioja

Nyderlandų sostinėje lengva jaustis savimi. Amsterdamas tituluojamas tolerantiškiausiu Europos miestu. Jam būdinga kultūrų įvairovė, vargu ar rasite dar vieną tokį Europos miestą, kuriame galima sutikti tiek daug skirtingų tautybių ar net orientacijų žmonių. Turbūt esminiai Amsterdamą apibūdinantys būdvardžiai galėtų būti – laisvas ir nepriklausomas. Ne veltui miestas kartais pavadinamas „nuodėmių sostine“.

Jei ne architektūra, tai didžiausią įspūdį paliks Amsterdamo kanalai ir jaukumu alsuojantys tilteliai, kurių mieste daugiau nei puse tūkstančio. Siauri namai, patys netikėčiausi muziejai ir dar daug pramogų.

Patarimai keliautojams: ką veikti visą savaitę Amsterdame?

Kelių dienų viešnagė šiame mieste gali būti įsimintina, jeigu iš anksto žinosite, ką verta aplankyti. O lankytinų ir turistų mėgstamų objektų čia išties daug. Galbūt dėl šios priežasties pigūs skrydžiai į Amsterdamą populiarumu lenkia net Londoną ar kitus Europos miestus. Tam kad savaitės atostogos Olandijos sostinėje būtų nepamirštamos, pateikiame preliminarų planą, ką nuveikti, kur nuvykti ir ką paragauti.

Kiekvienai dienai būtų galima priskirti po vieną muziejų. Jų Amsterdame galima užtikti labai įvairių. Atvykę į šį nuodėmių miestą aplankykite sekso muziejų (Sex Museum Venustempel). Užsukti taip pat siūloma ir į Amsterdamą garsinantį raudonųjų žibintų kvartalą. Kultūros mėgėjams idealiai tiks Van Gogo muziejus. Taip pat turistų ir vietinių magnetu jau tapęs Nemo Centras – mokslines naujoves talpinanti vieta. Vakarais, saulei leidžiantis, pasivaikščiokite arba dviračiais pasivažinėkite po auksinį miestą arba paplaukiokite žymiaisiais Amsterdamo kanalais.

Jei jau apsilankėte Olandijoje, nepraleiskite galimybės paragauti ne tik jų gaminamo sūrio ar išgerti vietinio alaus. Taip pat nepabijokite pasivaišinti tradiciniais šios šalies patiekalais – tai žirnių ir kumpio sriuba, žalia silkė, jautienos troškinys, privalu paragauti ir rūkyto ungurio.

Svarbi informacija turistams apie šį miestą

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą skatina keliauti ir pažinti šį miestą tiek jaunus, tiek vyresnius. Norintiems ištyrinėti ir išsamiau pažinti miestą bene patogiausia transporto priemonė yra dviratis. Olandai linkę saugoti gamtą ir itin pritaria ekologiškiems sprendimams. Keliaudami aplink miestą dviračiu iš tiesų galėsite pažinti spalvingąjį Amsterdamą.

Taip pat galite keliauti autobusais, tramvajais ar metro. Naktimis važinėja ir naktiniai autobusai. 1 valandos bilietas – 3 eurai dienai, 4 eurai nakčiai. Turistams siūloma įsigyti kelių dienų bilietus. Taip sutaupysite.

Leiskitės į nuotykius jau šiandien!

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti