paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,99/5 (balsų: 704)

Bilietai skrydžiams į Olandiją nuo 55,57 €

Olandija
Geriausi pasiūlymai į Olandijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Olandiją

Olandija – tai šalis, papuošta nuostabaus grožio gėlių laukais, klasikiniais vėjo malūnais ir apraizgyta daugybe kanalų, kviečiančių romantiškai paplaukioti valtele. Šioje šalyje dera istorija alsuojantys jaukūs senamiesčiai ir modernios architektūros objektai, todėl pigūs skrydžiai į Olandiją – puikus pasiūlymas visiems, norintiems atrasti olandų kultūrą, perprasti šalies istoriją arba tiesiog pasigėrėti įstabia gamta ir atsipalaiduoti. Prieš vykstant į Olandiją, tereikia sužinoti svarbiausias šalies ypatybes, kad galėtumėte ramiai mėgautis atostogomis.

Pasiruošimas kelionei

Trumpą laiką ketinantiems Olandijoje paviešėti Lietuvos Respublikos piliečiams, viza nėra reikalinga. Keliautojams yra rekomenduojama tik difterijos ir stabligės revakcinacija, tačiau privalomų skiepų nėra.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Olandijoje galite keliauti viešuoju transportu – autobusais, tramvajais arba traukiniais. Pastaroji transporto priemonė – geriausias pasirinkimas, nes Olandijos traukinių sistema yra viena geriausių Europoje – traukiniai modernūs, važiuoja dažnai, greitai ir punktualiai, o bilietų kainos nedidelės. Šioje šalyje taip pat galite išsinuomoti automobilį – Olandijoje keliai yra gerai prižiūrėti, kelio ženklai paprasti ir aiškūs, be to, apmokestinti tik du keliai.

Atsiskaityti Olandijoje galite oficialia valiuta – eurais (EUR). Pagrindinis patiekalas restorane kainuos mažiausiai 10 eurų, tačiau kainos gali svyruoti iki 30 ir daugiau eurų. Taurė vyno kainuos apie 4.5 eurų, o įsigyti vietinio sūrio galėsite už maždaug 6-8 eurus už kilogramą.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė kalba Olandijoje yra olandų kalba.
 • Olandija priklauso UTC+1 laiko juostai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Olandijos sostinės Amsterdamo – apie 1389 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Paviešėję Olandijoje, parsivežkite išskirtinio olandiško sūrio, itin gardžių vaflių su sirupu arba tradicinio olandiško alkoholinio gėrimo Jenever, iš kurio atsirado džinas. Lauktuvėms puikiai tiks rankų darbo keramikos dirbiniai, ypatingai mėlynasis-baltasis Delfto porcelianas, taip pat miela dovanėle gali tapti rankų darbo žvakės arba tradicinį suvenyrą – medines klumpes.

  Skrydžiai į Olandiją – tai puikus būdas nuvykti į nuostabią šalį, pažinti jos kultūrą ir istoriją lankant muziejus, galerijas; išvysti išskirtinę architektūrą besivažinėjant dviračiais ar plaukiojant valtimi daugybe kanalų.

  Pigių kainų kalendoriuje į Olandijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti