4,33/5 (balsų: 6)

Oslas, vikingai ir didinga jūreivystės istorija

Oslas, Norvegija
nuo 38,98 €

Pigūs skrydžiai į Oslą dažnai vilioja būtent istorijos fanatikus, o ypač tuos, kuriuos traukia Skandinavų šalių – Danijos, Švedijos ar Norvegijos istorija. Artimu metu planuojate kelionę į didingą jūreivystės istoriją turintį Oslą? Pateikiame kelis patarimus ir įdomius faktus. Planuokite kelionę iš anksto, į sąrašą įtraukdami kuo daugiau lankytinų objektų. Tad kuo įdomus Oslas bei ką jame pamatyti?

Vikingų amžius, arba ką žinote apie jų istoriją?

Vikingų amžius laikomas maždaug nuo 800 iki 1066 metų. Vikingai kai kur dar vadinami jūrų piratais, plėšikais ir kolonistais. Savo laiku, jie daugiausiai keliavo į Vakarus – Britanijos ir Islandijos pusėn. Anot istorikų, Skandinavijos šalys pasižymėjo nuožmumu ir didele jėga, o vikingų žygiai turėjo nemažai įtakos ir Islandijos bei Didžiosios Britanijos miestų formavimuisi.

Visgi, kalbant apie Norvegiją ir Oslą, vikingų pėdsakų rasti galima ne tik vakarinėse jūrinėse valstybėse ar piečiausiuose Norvegijos miestuose ir vietovėse, bet ir jos sostinėje. Dar ir dėl šios priežasties pigūs skrydžiai į Oslą yra labai populiarūs.

Vikingų laivų muziejus „Vikingskipshuset“ – ar jau buvote?

Jei manote, kad visi skandinavų vikingai dėvėjo raguotus šalmus ir nuolat galando kalavijus – klystate. Tačiau jei norite plačiau susipažinti su vikingų istorija ir iš arti apžiūrėti žymiuosius normanų laivus – „Vikingskipshuset“ laukia Jūsų!

Muziejus, kuriame eksponuojami didžiausi ir įspūdingiausi vikingų laivai, įsikūręs Oslo miesto pakrašty, pusiasalyje. Laivai, esantys muziejuje, išlikę nuo 800-900 metų, tad jau vien šie skaičiai daro įspūdį. Tačiau muziejuje pamatysite ne tik laivus, bet ir buityje naudotus įrankius, progines roges, net laidojimui skirtus daiktus. pigūs skrydžiai į Oslą – tai puiki galimybė pažinti svečias kultūras ir iš arti pamatyti tai, ką iki tol regėjote tik vadovėlių ir žurnalų puslapiuose.

Muziejaus darbo laikas: Nuo spalio 1 dienos iki balandžio 30: 10:00 - 16:00; Nuo Gegužės 1 iki rugsėjo 30 dienos – 9:00 – 18:00, veikia kasdien. Atkreipiame dėmesį, kad istorinio muziejaus darbo laikas skiriasi: 10:00 – 17:00. Pirmadieniais – uždarytas.

Ko dar vertėtų nepraleisti?

Tam, kad viešnagė būtų kuo įdomesnė, rekomenduojame apsilankyti kuo daugiau skirtingų objektų. Taip patirsite įvairesnių įspūdžių, praplėsite savo akiratį ir kultūrinių žinių bagažą. Tad siūlome aplankyti ne tik vikingų, bet ir slidinėjimo, norvegų kultūros muziejų. Su vaikais atraskite progą užsukti į atrakcionų parką, Gustavo Vigelando skulptūrų parką bei Norvegijos operos ir baleto teatrą. Iš kelionės verta parsivežti ne tik nuotraukų, bet kuo daugiau naujų patirčių.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti