paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,05/5 (balsų: 515)

Bilietai skrydžiams į Norvegiją nuo 31,39 €

Norvegija
Geriausi pasiūlymai į Norvegijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Norvegiją

Pigūs skrydžiai į Norvegiją leis išvysti šalį, pasipuošusią baltomis kalnų atbrailomis, žėrinčią šniokščiančiais kriokliais ir akis traukiančią įspūdingo grožio fjordais. Norvegija – tai šalis, kurią turi aplankyti kiekvienas keliautojas, ne tik tam, kad pasigėrėtų išskirtinėmis gamtos grožybėmis, bet ir susipažintų su turtinga šalies istorija, kultūra ir išvystų spalvingą architektūrą bent kartą gyvenime.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, planuojantiems Norvegiją aplankyti atostogoms, viza nėra reikalinga. Galite būti ramūs ir dėl skiepų, nes nėra privalomų skiepų sąrašo, rekomenduojama tik stabligės ir difterijos revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Norvegijoje patogu keliauti automobiliu, nes keliai itin gerai prižiūrėti, be to, galėsite patys numatyti savo kelionės maršrutą ir sustoti pasigrožėti sužavėjusiomis apylinkėmis. Visgi reikėtų žinoti, jog daug kelių Norvegijoje yra mokami, tad pasiryžusiems keliauti automobiliu, patogu įsigyti kelių mokesčių kortelę, nuo kurios mokesčiai nuskaitomi automatiškai.

Keliauti galite ir viešuoju transportu – tarpmiestiniais autobusais arba traukiniais, kuriais keliaudami, galėsite grožėtis įspūdingiausiomis šalies vietomis; taip pat greičiausiai neišvengsite kelionės keltu arba laivu.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas Norvegijoje galite vietos valiuta – Norvegijos kronomis (NOK). 1 krona – maždaug 0.11 Eur. Norvegijoje aukštas gyvenimo lygis, kainos yra žymiai didesnės nei Lietuvoje. Šioje šalyje papusryčiausite už maždaug 150 kronų, o pietūs jums kainuos apie 220 kronų. Vietiniu alumi atsigaivinsite maždaug už 80 kronų, o bilietas kelionei viešuoju transportu į vieną pusę atsieis apie 32 kronas.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė kalba Norvegijoje – norvegų kalba.
 • Norvegija priklauso UTC +1 laiko juostai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Norvegijos sostinės Oslo yra maždaug 1050 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Tam, kad perteiktumėte Norvegijos gamtos grožį, galite artimiesiems padovanoti paveikslą su nutapytais įspūdingaisiais Norvegijos fjordais. Puikus pasirinkimas ir tradiciniai suvenyrai, simbolizuojantys norvegų folklorą – trolių arba vikingų skulptūrėlės. Jeigu norite iš Norvegijos sau parsivežti kažką mielo, įsigykite tradicinį norvegišką megztinį iš vilnos, margintą šiaurietiškais raštais. Smaližiams parvežkite marcipaninių sausainių ir salmiakki – sūraus saldymedžio gardumynų.

  Skrydžiai į Norvegiją yra idealus pasirinkimas žmonėms, dievinantiems gamtą, nes šioje šalyje galima išvysti stebuklingo grožio krioklius ir fjordus, aktyviai leisti laisvalaikį slidinėjant ar kopiant į kalnus. Be to, nevalia praleisti progos susipažinti su šalies istorija ir kultūra, palyginti nuo baroko laikų išlikusius architektūrinius objektus su šiuolaikiniais statiniais, pavyzdžiui, Operos ir baleto teatru.

  Pigių kainų kalendoriuje į Norvegijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti