paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,16/5 (balsų: 25)

Pigūs skrydžiai į Oklandą

Norėdami gauti visus skrydžių į Oklandą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Oklandą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Oklandą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Oklande

dabar
21°C
vėjas: šiaurės-vakarų, 0,8 m/s
drėgnumas: 58%
spaudimas: 1018 mm
lapkričio 23 d.
25°C
lapkričio 24 d.
26°C
lapkričio 25 d.
20°C

Miestas, turintis tūkstantį mylimųjų

Naujosios Zelandijos šiaurinėje dalyje, apsuptas 65 ugnikalnių, laime alsuoja Oklandas. Tai – didžiausias šalies miestas, turistų ir vietinių mėgstamas dėl puikios infrastruktūros, didmiesčiui nebūdingos ramybės ir jaukumo. Uostamiestį puošia tūkstančiai burių ir aukšti dangoraižiai, kviečiantys pažinti skirtingas buvusios šalies sostinės puses.

Kaip keliauti?

Tarptautinis Oklando oro uostas nuo miesto centro nutolęs 15 kilometrų. Įveikti šį nedidelį atstumą padeda patogios visuomeninio transporto priemonės: autobusai ir mikroautobusai. Taip pat galite keliauti taksi ar nuomotu automobiliu.

Pagrindines miesto grožybes galite apžiūrėti judėdami pėsčiomis – buvusios sostinės centras visai nedidelis. Jei norite nukeliauti toliau, rinkitės tramvajų, autobusą, traukinį arba keltą.

Ko paskanauti?

Oklandas – puikus miestas tradiciniam maistui išragauti. Pasimėgaukite maorių troškiniu su kiauliena ir saldžiomis bulvėmis, maoriškoje kepsninėje kepta mėsa ir daržovėmis, kivių itin mėgstama kepta aviena su rozmarinu, žuvimi su gruzdintomis bulvytėmis.

Desertui rinkitės gabalėlį Pavlovos torto su vaisiais ir guminukais, egzotinius vietos vaisius, šokoladines zefyro žuveles, apelsininius rutuliukus su šokolado įdaru. Miesto karštį numalšinkite šviežiomis sultimis arba vėsiu naminiu alumi.

Ką pamatyti?

Labiausiai traukiančias miesto vietas galite pamatyti užkilę į pačiame centre esantį Televizijos bokštą. Iš čia Oklandas atsiveria visu gražumu.

Uostamiestyje būtina pamatyti Nacionalinį jūreivystės muziejų, kuriame pasakojama šalies istorija, didingą Uosto tiltą ir šimtus baltų burių, marginančių visą pakrantę. Dėmesio taip pat verta Rotušė su didžiule koncertų sale, įmantri Šv. Patriko katedra, senieji muitinės rūmai.

Ką nuveikti?

Netoli Oklando šešėliais ir aidu šiurpina švytinčių vabalų pilni Vaitomo urvai. Tačiau ir pačiame mieste pramogų netrūksta. Jūsų laukia adrenalinu trykštantis šuolis tampria guma nuo Televizijos bokšto, plaukiojimas burlaiviais ir jachtomis, nardymas.

Kerintį povandeninį pasaulį taip pat galite apžiūrėti Kelly Tarltono akvariume – stiklo tuneliuose. Jei labiau vilioja sausumos linksmybės, keliaukite į Edeno parką – stadioną, kuriame jūsų laukia intensyvios regbio, kriketo varžybos.

Oklando pavadinimo reikšmė maorių kalboje – turintis tūkstantį mylimųjų. Kvapą gniaužianti didmiesčio ir jūros panorama, ypatingos pramogos ir nepaprastas gyventojų nuoširdumas – priežastys, dėl kurių ir jūs norėsite tapti dar vienais miesto mylimaisiais.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Oklandą

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2019-12-24, antradienis: 0
2019-12-25, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-12-26, ketvirtadienis: 11:00-19:00
2019-12-31, antradienis: 8:00-18:00

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti