3,92/5 (balsų: 13)

Keliaujantiems taupiai – nemokamos pramogos Larnakoje

Larnaka, Kipras
nuo 117,12 €
Pagrindinis šių dienų tikslas keliaujant – kuo daugiau pamatyti ir kuo mažiau išleisti. Tad dažniausiai ieškomos nemokamos ar bent jau mažiau nei įprastai kainuojančios pramogos. Pateikiame keletą idėjų tiems, kurie planuoja atostogas Larnakoje ir nori viešėdami saloje sutaupyti. Visgi, viena dažniausių paieškų – pigūs skrydžiai į Larnaką.

Trumpai apie miestą

Larnaka įsikūrusi pietinėje Kipro salos dalyje. Tai beveik visada saulėta ir turtinga gamtos įvairove pasižyminti vieta, kuri traukia ne tik planuojančius poilsines atostogas, bet ir mėgstančius aktyvų laisvalaikį. Akcentuoti vertėtų ir tai, kad Kipras yra ypač mėgstamas taupių atostogautojų. Atrasti pigius viešbučių pasiūlymus ir sutaupyti vakarieniaujant čia – nesudėtingas uždavinys.

Planuojantys kelionę į Larnaką taip pat turėtų kūrybiškiau pažvelgti į kasdienio maršruto planavimą. Norint pažinti miestą, kultūrą ir vietinius gyventojus, nebūtina ieškoti bilietų į žinomiausius lankytinus Larnakos objektus. Nemažai jų galima aplankyti visiškai nemokamai. Galų gale, neretais atvejais daugiau pamatysite vadovaudamiesi nuojauta nei suplanuotu maršrutu. Tegul įsigyti pigūs skrydžiai į Larnaką taps galimybe pailsėti nuo pernelyg įtemptų planų ir leis atsipalaiduoti, einant ten, kur veda akys ir širdis.

Kelios idėjos besilankantiems pirmą kartą

Pažvelkite į viską kūrybiškiau, o maršrutą planuokite vadovaudamiesi ne griežtu turimu biudžetu, o kūrybišku mąstymu. Tegul atostogos bus įsimintinesnės ir nuotaikingesnės, o mes pateikiame šiek tiek įkvepiančių lankytinų objektų idėjų, nereikalausiančių iš Jūsų papildomų išlaidų.
  • Pasivaikščiokite promenada. Ją supa žavinga palmių alėja, tad dažnai ją taip ir vadina. Vertėtų paminėti, kad ši vieta dažnai laikoma vizitine Larnakos miesto kortele.
  • Aplankykite religinius ir architektūrinius objektus – bažnyčias, katedras, bazilikas, išlaikiusias senovinę ir žvilgsnį traukiančią architektūrą. Vienos iš tokių – Šv. Lazaro bažnyčia, Hala Sultan Teke mečetė, turkų kvartalas („Skala“), Stavrovouni vienuolynas. Tegul pigūs skrydžiai į Larnaką taps galimybe papildyti savo nuotraukų albumą stulbinančiais architektūrinių statinių kadrais.
  • Aplankykite druskingą Larnakos ežerą. Tai dar vienas iš žymiausių lankytinų vietų, kurią privalu pamatyti kiekvienam. Vasaros metu ežeras dėl didelio karščio išgaruoja, o vėsesniais sezonais ši vieta tampa keliaujančių paukščių pagrindine stotele. Tiems, kurie svajoja pamatyti rožinius flamingus iš arti – tai puiki galimybė.
  • Galų gale, keliaukite pėsčiomis. Tokiu būdu ne tik geriau pažinsite vietinius, bet ir sutaupysite. Juk labai dažnai keliaujant nenumintais takais atrandamos gražiausios miesto vietos.
Keliautojus vis dažniau viliojantys pigūs skrydžiai į Larnaką – tai ne tik galimybė pažinti vieną iš žaviausių Graikijos salų, be taip pat pailsėti, pasidžiaugti saule ir pažinti svetimas kultūras, papročius ir tradicijas.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti