paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,94/5 (balsų: 315)

Bilietai skrydžiams į Kiprą nuo 63,31 €

Kipras
Geriausi pasiūlymai į Kipro miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kiprą (CYP)

Pasak senovės legendų, šioje saloje gimė meilės deivė Afroditė. Ne veltui Kipras – vienas gražiausių pasaulio kampelių, kurio krantus skalauja bene švariausi vandenys, o besišypsančius gyventojus bei svečius didžiąją metų dalį džiugina kaitri saulės šiluma. Pigūs skrydžiai į Kiprą leis ne tik puikiai pailsėti, bet ir pažinti Afroditės gimtinę iš arčiau. Be to, kelionė į meilės deivės salą –romantiškas medaus mėnesio maršruto pasirinkimas.

Pasiruošimas kelionei

Verta žinoti, jog keliaujant į Kiprą, nėra privalomų skiepijimų reikalavimų keliautojams. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo infekcinių ligų, pavyzdžiui, hepatito A bei B, vidurių šiltinės, difterijos, taip pat ir stabligės, choleros.

Vasara Kipre tęsiasi nuo gegužės iki spalio. Šiuo metu laiku turistus ir vietinius lepina kaitri saulė ir itin karšta temperatūra. Dangus paprastai būna giedras, o pučiantis gaivus vėjas sudaro palankias sąlygas plaukiojimui, nardymui bei mėgavimuisi saulės voniomis.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Jei ketinate nuomotis automobilį, verta žinoti, jog eismas vyksta kairiąja kelio puse. Autobusai Kipre važinėja ir naktimis. Be vietinių, yra ir tarpmiestiniai autobusai, kurių tvarkaraščius nesunkiai galite rasti internete. Paprastai 1 kilometras taksi Kipre kainuoja apie 1 eurą, viešojo transporto bilietas – maždaug 1,50 Eur. Litras benzino saloje kainuoja kainuoja apie 1,20 Eur.

Europiečiams ypač patogu keliauti į Kiprą, nes čia atsiskaitoma eurais.. Pragyvenimo lygis šioje šalyje kiek aukštesnis nei Lietuvoje. Pietūs restorane gali kainuoti iki 10 eurų, kava – iki 3 eurų. 1,5 litro vandens buteliukas parduotuvėje kainuoja apie 0,70 Eur, 12 kiaušinių – apie 2,50 Eur, daržovių kainos svyruoja nuo 0,40 iki 1,80 Eur.

Papildoma informacija:

 • Kipras priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC +2. Kipre, kaip ir Lietuvoje, įvedamas vasaros laikas – UTC +3.
 • Kipre valstybinėmis kalbomis pripažįstamos graikų bei turkų kalbos, tačiau turistų lankomose vietose puikiai susikalbėsite anglų kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kipro sostinės Nikosijos – 2259 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Lauktuvių patariama ieškoti mažose vietinėse parduotuvėse, o ne oro uoste – taip nenusivilsite lauktuvių kokybe. Populiariausia įsigyti rankų darbo baltojo aukso, sidabro ir kriauklių papuošalų, nėrinių, ikonų. Smaližiams patiks tradicinis saldumynas „šušuko“ – riešutai vynuogių sultyse, taip pat vaisiai meduje. Taip pat naudinga parsivežti alyvuogių aliejaus, vyno, tradicinio Halloumi sūrio iš ožkų ir avių pieno mišinio.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kipro miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti