Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Novosibirskas – Astana, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Novosibirskas - Astana galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Novosibirsko į Astaną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Astanos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Novosibirskas — Astana tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Novosibirsko į Astaną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Novosibirskas — Astana tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
15:3516:35S7 AirlinesS7 55271 val.Embraer 170  
18:1519:05Air AstanaKC 2181 val. 50 min.Embraer 190  
Antradienis
12:4513:35Air AstanaKC 2181 val. 50 min.  
15:3516:35S7 AirlinesS7 55272 val.Embraer 170  
Trečiadienis
18:1519:05Air AstanaKC 2181 val. 50 min.Embraer 190  
Ketvirtadienis
12:3013:25Air AstanaKC 218 55 min.Embraer 190  
15:3516:35S7 AirlinesS7 55271 val.Embraer 170  
Penktadienis
15:3516:35S7 AirlinesS7 55272 val.Embraer 170  
18:1019:00Air AstanaKC 218 50 min.Embraer 190  
Šeštadienis
12:4513:35Air AstanaKC 218 50 min.Embraer 190  
15:3516:35S7 AirlinesS7 55272 val.Embraer 170  
Sekmadienis
18:1519:05Air AstanaKC 218 50 min.Embraer 190  

Pirmadienis

Skrydis S7 5527: 15:35 – 16:35 (1 val.)
Skrydis KC 218: 18:15 – 19:05 (1 val. 50 min.)

Antradienis

Skrydis KC 218: 12:45 – 13:35 (1 val. 50 min.)
Skrydis S7 5527: 15:35 – 16:35 (2 val.)

Trečiadienis

Skrydis KC 218: 18:15 – 19:05 (1 val. 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis KC 218: 12:30 – 13:25 ( 55 min.)
Skrydis S7 5527: 15:35 – 16:35 (1 val.)

Penktadienis

Skrydis S7 5527: 15:35 – 16:35 (2 val.)
Skrydis KC 218: 18:10 – 19:00 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis KC 218: 12:45 – 13:35 ( 50 min.)
Skrydis S7 5527: 15:35 – 16:35 (2 val.)

Sekmadienis

Skrydis KC 218: 18:15 – 19:05 ( 50 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti