paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,89/5 (balsų: 133)

Pigūs skrydžiai į Nur Sultaną

Norėdami gauti visus skrydžių į Nur Sultaną pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Nur Sultaną pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Nur Sultaną, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Ambicingasis ateities miestas Astana

Astana – Kazachstano sostinė, kurioje susimaišę sovietiniai palikimai su šių dienų modernumu. Turistai tiesiog plūsta į šią vietą dėl kultūrinių vertybių, miesto architektūros ir istorijos. Miestas užaugęs ant stepių sulaukia per metus net virš 4 milijonų lankytojų. Abejonių nekyla, jog šį miestą tiesiog būtina pamatyti.

Kaip keliauti?

Pigūs skrydžiai jus nutupdys į tarptautinį Astanos oro uostą, kuris nuo miesto centro nutolęs 15 kilometrų. Iš oro uosto iki centro galite keliauti autobusu, kurio numeris 10, o su autobusu numeriu 12 aplankysite žymius objektus. Bilieto kaina apie 30 euro centų. Skubantys turės galimybę pasinaudoti taksi paslauga, kurios kaina siekia apie 20 eurų.

Ko paskanauti?

Astanoje bus sunku išsirinkti, ką valgyti, nes čia maistas yra labai įvairus. Pirmasis patiekalas, kuris atkreips jūsų dėmesį – beshbarmak, o tai reiškia „penki pirštai“, nes patiekalas valgomas be įrankių. Tradiciškai patiekalas gaminamas iš virtos arklienos ir didelių makaronų lakštų, kurie apliejami svogūnų padažu, o kaip tai valgyti pademonstruos Astanos gyventojai. Rusija palikusi ryškų pėdsaką ne tik šalies istorijoje, tačiau ir virtuvėje: koldūnai, barščių sriuba – taip pat vieni iš tradicinių patiekalų Astanoje.

Ką pamatyti?

Savo pažintinę kelionę pradėkite nuo vaizdo iš viršaus. Tai padaryti galite užkilę į Bayterek bokštą, beje, kuris yra Astanos miesto simbolis. Miesto centre verta aplankyti ir Nur-Astana mečetę, nors ir nesate musulmonas, tačiau čia pajusite visišką ramybę, o saulės apšviestas auksinis kupolas sukurs ypatingą efektą. Taip pat į sąrašą įtraukite ir nacionalinį Kazachstano muziejų. Juk juose atgyja istorijos apie šalį ir miestą. Moderniai įrengtas muziejus sudomins ne tik suaugusius, bet ir vaikus. Taikos ir susitaikymo rūmuose sužinosite šios piramidės idėją – tai lygybės ženklas tarp visų pasaulio religijų.

Ką nuveikti?

Įdomiai atrodantis pastatas Khan Shatyr primena cirko palapinę, tačiau tai modernus prekybos centras, kuriame galite ne tik apsipirkti, bet ir praleisti dieną vandens pramogų parke. Atsipalaidavę ir įgavę jėgų po vandens malonumų vakarą praleiskite miesto geriausiame bare Chocolate Room, čia groja hip-hop, šokių ir 80 – ųjų muzika. Norintiems vakarą praleisti ramiau rekomenduojama stebėti čia mėgstamo bokso rungtynes ir ragauti lengvą Kumis gėrimą.

Skrydžių į Nur Sultaną statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 59,29 €
  • iš Vilniaus: 42,26 €
  • iš Palangos: 130,01 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Rygos: 665,01 €
  • iš Vilniaus: 1 066,88 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Nur Sultaną dažniausiai rinkosi:
  • Belavia (B2), 35%
  • Ukraine International Airlines (PS), 29%
  • Air Astana (KC), 12%
  • Scat Air (DV), 5%
  • Kitos aviakompanijos: 19%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Nur Sultaną

  Klauskite, komentuokite, dalinkitės

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti