paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,10/5 (balsų: 60)

Bilietai skrydžiams į Kazachstaną nuo 423,42 €

Kazachstanas
Geriausi pasiūlymai į Kazachstano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kazachstaną (KZ)

Akimis neaprėpiamos stepės ir dykumos, sustabdomos tik kalnų ir pavienių ežerų – viena Kazachstano pusė. Kitoje pusėje plyti estetinio pasigėrėjimo verti eklektiški miestai, išpuošti moderniais daugiaaukščiais, įmantrių formų pastatais, parkais ir paminklais. Pigūs skrydžiai į Kazachstaną – galimybė pamatyti stulbinančius klajoklių žemės kontrastus ir susilieti su atviromis, iki galo neprijaukinamomis erdvėmis.

Pasiruošimas kelionei

Prieš kelionę į Kazachstaną būtina pasirūpinti viza. Ji paprastai suteikiama per savaitę, o galioja iki 30 dienų. Skrydžio bilietus geriausia pirkti po vizos gavimo. Per 5 dienas nuo atvykimo į šalį reikia užsiregistruoti oficialiame padalinyje.

Jei į Kazachstaną vyksite per geltonuoju drugiu infekuotas šalis, prireiks skiepo sertifikato. Taip pat verta pasiskiepyti nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, pasirūpinti difterijos, stabligės revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Nuo vieno Kazachstano miesto iki kito galite keliauti lėktuvais, traukiniais, autobusais, nuomotu automobiliu. Didiesiems miestams apžiūrėti tinka troleibusai, taksi, metro traukiniai. Šalies kelių būklė priklauso nuo regiono ir sezono.

Atsiskaitymui Kazachstane naudojamos tengės (KZT). Viena tengė – tai maždaug 0.006 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje mažesnės nei Lietuvoje. Pagrindinis patiekalas nebrangiame restorane kainuoja apie 2 000, puodelis kapučino – apie 650 tengių. 1.5 litro vandens butelį galite įsigyti už 136, kilogramą ryžių – už 214, sūrio – už 1 436 tenges. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 80, kilometras taksi – maždaug 100 tengių.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – kazachų. Didžioji dalis gyventojų kalba rusiškai.
 • Kazachstanas priklauso UTC +6 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +5.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Kazachstano sostinės Astanos – 2861 kilometras.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš Kazachstano artimiesiems galite parvežti vilnonių liemenių, avalynės, kilimėlių. Pasaulyje taip pat vertinamas šioje šalyje audžiamas šilkas, dažnai dažomas naudojant batikos techniką. Praktiškos dovanos mėgstantiems žygius – odinė vandens gertuvė, vytinti mėsos gaminiai.

  Jei vilioja nestandartinės turistinės kryptys, skrydžiai į Kazachstaną – puikus pasirinkimas. Čia jūsų laukia smaragdo žalumo ežerai, laisve alsuojantys tyrlaukiai, didžiulės arklių kaimenės, sniegu nubarstyti kalnai ir nepaprastai svetingi gyventojai, kurie mielu noru pristatys egzotišką, įdomią klajoklių istoriją bei kultūrą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kazachstano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti