4,33/5 (balsų: 6)

Idėjos taupiai kelionei Niujorke

Niujorkas, JAV
nuo 197,39 €

Siekiantiems kelionėse sutaupyti, pigūs skrydžiai internetu dažnai tampa geriausiu sprendimu. Pastaruoju metu pasipylė itin daug pasiūlymų kelionėms į Ameriką. Skrydžiai į Niujorką daugelio svajonę aplankyti šį milžinišką miestą vis dažniau paverčia realybe. Kuo šis miestas toks patrauklus?

Big apple, arba kuo įdomus Niujorkas

Tai turbūt vienas judriausių ir niekada nemiegantis pasaulio miestas. Niujorkiečiai tikri kavos maniakai, o jų dienos kofeino norma net 7 kartus viršija visos likusios Amerikos gyventojų išgeriamą kavos kiekį. Nieko keisto ir tai, kad šiame mieste galima išgirsti daugiau nei 800 skirtingų kalbų. Kultūrų įvairovė, stiklinių dangoraižių gausa ir miesto slapyvardis – Big apple, kilęs nuo kadaise šiame mieste vykusių žirgų lenktynių. Niujorkas – kupinas įdomybių.

Kaip keliaujant po Niujorką sutaupyti?

Pigūs skrydžiai į Niujorką šiandien jau nėra naujiena. Visgi, šis miestas tikrai nėra vienas iš pigiausių, tad iš anksto planuokite kelionės biudžetą. Kaip keliauti, kad po viešnagės grįžtumėte su įspūdžiais, o ne rūpesčiais dėl ištuštėjusios sąskaitos?

Keliaujant į Amerikos širdį, Niujorką, ir norint sutaupyti, patariama vengti nakvynės viešbučiuose. Ypač centrinėje Niujorko dalyje – Manhetene. Kiek toliau galima rasti patogių nakvynės vietų už neblogą kainą. Toks sprendimas ne tik leis ramiai išsimiegoti, bet ir apsaugos jus nuo galimų nelaimių nakvojant pas nepažįstamus, kuomet nakvynės vieta surandama naudojantis populiariais tinklalapiais.

Pigūs skrydžiai į Niujorką yra viena, o kelių dienų viešnagės išlaidos viename brangiausių pasaulio miestų – visai kas kita. Tačiau ir čia galima taupiai paatostogauti ir grįžti pilniems įspūdžių. Antrasis patarimas siekiantiems sutaupyti svečiuojantis šiame mieste yra naudotis viešuoju transportu. Kelionė ryškiu geltonu taksi automobiliu tikrai atsieis gerokai daugiau. Geriausias keliavimo būdas Niujorke – metro. Be to, tai leis pamatyti įprastą miestiečių gyvenimą iš labai arti. Visgi, dar daugiau pamatysite, jei mieste keliausite pėsčiomis.

Tikrąją Niujorko miesto dvasią pajusite, jei išalkę pirmiau paragausite gatvės maisto. Nebrangiai pavalgyti galėsite užsukę į kinų ar italų kvartalus. Tai padės jums sutaupyti laiko ir išvengti milžiniškų eilių prie prabangiausių ir populiariausių filmų išgarsintų kavinių ar restoranų.

Lankytinų NYC vietų TOP 5

  1. Žymioji Time Square. Judriausia miesto vieta. Tam, kad apsilankytumėte šioje vietoje Jums nereikės išlaidauti, o įspūdį paliks aplinka. Gausybė parduotuvių, restoranų, skubančių vietinių ir galimybė visą miesto gyvenimą stebėti iš šono.
  2. Centrinė stotis. Dar vienas architektūrinis paminklas, dėl kurio verta aplankyti šį miestą. Kodėl? Pigūs skrydžiai sudarys galimybę pamatyti pastatą, kuriame buvo nufilmuota daugybė garsių filmų scenų. Be to, sakoma, kad stotyje net sienos prabyla (Whispering Gallery).
  3. Centrinis parkas. Dar viena Niujorką garsinanti vieta, kuri nepareikalaus Jūsų išleisti nė cento. Turas pėsčiomis po milžinišką parką daugiausiai prašys iš Jūsų jėgų ir laiko, nes pamatyti tikrai yra ką.
  4. Bruklino tiltas. Manheteną ir Brukliną jungiantis tiltas dažnai laikomas vienu žymiausių Niujorko simbolių. Nuo jo atsiveria nuostabi miesto panorama, o atmintin grįžta ne viena scena iš žymiausių Niujorke filmuotų filmų.
  5. Soho rajonas. Jei norite pažinti Niujorko žmonių kasdienybę ir pamatyti tikrą kultūrų virtuvę, į šį rajoną užsukti privalu. Be to, čia galėsite ir pigiau pavalgyti.

Tam, kad pamatytumėte šio miesto grožį tikrai nebūtina užkilti viršun į Empire State Building. Aplankykite dangoraižių viršūnėse esančius barus. Išbandykite vietinių, ne turistų mėgstamas vietas ir pasimėgaukite Niujorku!

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti